Skocz do zawartości

Apple TV HD/4K


tyrla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@marian_w ponawiasz procedurę

w Apple TV - ustawienia - piloty i urządzenia - aplikacja pilot i urządzenia - tak zostaw otwarte 

w MacBooku - Xcode - Window - devices and simulators - powinno się odświeżyć w zakładce po prawej Twoje Apple TV  a na Twoim Apple TV pojawić zakładka developer

 

zapewne masz też do zaktualizowania  Xcode (przynajmniej ja mam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marian_w tam nic Ci się dodatkowego nie pojawi

https://kodi.wiki/view/HOW-TO:Install_Kodi_on_Apple_TV_4_and_5_(HD_and_4K)#Connect_your_device

Interesuje Cię tylko ta część - Install from Mac - Connect your device

 

Jak nic się dzieje, zakładka developer nie pojawia się tam gdzie zwykle na Apple TV 4K to najpierw uaktualnij Xcode.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś sprawdzić aplikacje Canal+ online. Dotąd jakoś działała na AppleTv, a od ostatniego wydania tj. wersja 5.20 przy przewijaniu kanału do tyłu jest ok, natomiast jeżeli chcemy przewinać do przodu to zaczyna kręcić się kółko i... koniec.

Jest jakaś możliwość powrotu do starej wersji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, gość napisał(a):

Wieczorem sprawdzę Ci na 2 generacji.. dokładnie też 64GB.. 

Ok, dzięki.

Od siebie dodam, że zrestartowałem i przywróciłem ustawienia fabryczne i dalej to samo. Nie da przewijać się do przodu, czy to C+ Sport, PSP, czy C+Kuchnia. Z tego co kojarzę poprzednia kolejka LM śmigała, a wczorajsza po tej aktualizacji kicha.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, picassopawel napisał(a):

Od siebie dodam, że zrestartowałem i przywróciłem ustawienia fabryczne i dalej to samo. Nie da przewijać się do przodu, czy to C+ Sport, PSP, czy C+Kuchnia. Z tego co kojarzę poprzednia kolejka LM śmigała, a wczorajsza po tej aktualizacji kicha.

Sprawdziłem właśnie też na Apple TV 2 gen. i przewijanie bez problemu działa, sprawdzałem na C+ Kuchnia, dokładnie na Jakubiak rozgryza Tajlandię i Kambodżę.

Jak cos to dziś jestem cały dzień w chacie to mogę Ci coś jeszcze posprawdzać na Apple TV 2/3 generacji, wszędzie tvOS17 i C+ online w wersji 5.20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście masz rację, przewijanie przez jeżdżenie po pasku i wciśnięcie ok działa. Problem jest, gdy cofasz na kanale może być ta Kuchnia 15 min wstecz i chcesz przewinąć do przodu o 20sek. przyciskiem w prawo, wtedy kółko zaczyna się kręcić i jest zonk.

Jest wspomniałem Apple tv 2 gen.

Edytowane przez picassopawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy oglądaniu na żywo gdy się wróci to tak jak piszesz nie działa przewijanie.. jedynie pauza środkowym kółkiem i później tym środkowym przesunięcie dalej tam gdzie chcesz to działa.. pozostaje to tylko im zgłosić i mieć nadzieję aby to poprawili.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie z tym walczę od paru dni, czyli jednak winna aktualizacja. Jak pisałem próbowałem wszystkiego łącznie z przywracaniem ustawień i instalowaniem apek od zera. Jedyne co w tym wszystkim zauważyłem, to zmieniłem wczoraj dostawcę netu (była Vectra 600 jest światłowód Orange 1GB) i zmienianie kanałów bez żadnych zacięć. Po prostu bajka.

Ps. Problem zgłoszony do Canal+.

@gość wielkie dzięki, gdyby na świecie było więcej takich ludzi jak Ty, to świat byłby piękniejszy😉.

 

Edytowane przez picassopawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spox, nie ma sprawy.. mnie też czasami wkurzą jak coś mi nie działa i nie mam jak sprawdzić gdzie indziej ;)

 

Ten problem co piszesz potwierdziłem na Apple TV 2 i 3 generacji, ale ja akurat z tego nie korzystam w ogóle, więc jakoś wcześniej nie zwróciłem uwagi na to.

Co do płynności przerzucania kanałów to u mnie nie ma żadnych problemów, ale to ewidentnie jak coś się dzieje to kwestia netu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...