Skocz do zawartości

Apple TV HD/4K


tyrla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie ustawiasz główny/domyślny profil w jakim ma działać Apple TV i przy włączonej opcji dynamicznego dopasowania treści Apple TV dostosowuje klatki i format tonalny do materiału źródłowego.. niestety niektóre appki robione po łebkach - większość polskich - nie implementują u siebie tej możliwości, na szczęście od tvOS17 apple będzie to już wymuszać, głównie ze względu na wprowadzenie wsparcia dla HDMI QMS.. i wtedy już nie będzie miało to znaczenia jaki masz domyślny profil ustawiony.. o ile będziesz miał dynamiczne dopasowanie do materiału źródłowego włączone.. 

Edytowane przez gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem, moje zgłoszenie zostało rozwiązane.

 

 

Dzień dobry!

Zgłoszenie techniczne dotyczące umowy .....zostało rozwiązane.

Tor dystrybucji naszych treści jest cały czas rozwijany, aby sprostać potrzebom naszych klientów. Prosimy o reset urządzenia, przywrócenie ustawień fabrycznych, instalację najnowszych aktualizacji. Test należy przeprowadzić używając kabla Ethernet, ponieważ najważniejszym parametrem jest stabilność łącza. 

 

 

 

Ani słowa o tym, że poprawili szarpnięcia i jest płynny obraz.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawili, ale nie naprawili. Żeby szybko eliminować błędy potrzebny jest bezpośredni kontakt z developerem. Jak się kliknie w sklepie „wsparcie aplikacji” to zamiast bezpośredniego kontaktu wyświetla się strona główna C+ z pomocą techniczną. Jak się kliknie „witryna developera” to wyświetla się strona ogladaj.canalplus.pl 😂

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.08.2023 o 11:47, gość napisał(a):

Tak w polsatboxgo wszystkie są dostępne w 4K.. a w C+ mówili na początku że z powodu HLG nie wprowadzą u nas 4K.. 

Coś C+ ściemnia, bo teraz włączyłem pakiet Eleven w C+ online i kanału Eleven 4K też nie ma, a on jest nadawany bez HDR. Problem musi być inny, a oni nie wiedzą jak sobie z nim poradzić. Jak widać Polsat bez problemu nadaje 5 kanałów 4K w swojej aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie poradzisz.. taką strategię przyjęli na rynek polski i pewnie to się już nie zmieni.. mi strasznie brakuje Eleven 4K i C+ 4K w C+ online..

Dla mnie jedyna rewelacja to tryb multiview szczególnie w kanałach informacyjnych + sport w HD 50 klatkach który nigdzie indziej nie leci w UHD.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak oceniacie jakość Playera na przystawce 4K ?. Mam wrażenie jakby były mikro szarpnięcia.

Lepiej mi się korzysta z Android TV w przypadku apki.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ci się pomyliło z C+. Player działa tutaj aż za dobrze porównując z Androidem. Aplikację zawsze uważałem za największego bubla, pomijając Ipla, ale tutaj działa doskonale.

Na Samsungu to nawet miniaturki się długo wczytują i tak jest od lat. Aplikacja nieużywalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ciekawie. Przez chwilę testowałem obraz na Playerze i nie zachwycił, nie miałem wrażenia płynności. 

31 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Chyba ci się pomyliło z C+. 

Bez takich wkrętów, bo świadomie  opisuję jak u mnie aplikacje działają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...