Skocz do zawartości

Apple TV HD/4K


tyrla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mają ogarnąć aplikację pod sprzęt od Apple jeśli nie potrafią ogarnąć pod własny dekoder, podobno dedykowany pod tę usługę. 

Eleven 4K przy podłączeniu przez bluetooth urządzenia odtwarzającego dźwięk, np słuchawki. Na innych kanałach okej. Tak jest od miesięcy. Wcześniej identyczny problem był z ich kanałami z plusem w nazwie. Oczywiście ustawienie "na stereo" nie rozwiązuje problemu. 

kabaret-online.jpg 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, cidik napisał(a):

wychodzi innowacyjność C+... na najmocniejszym i najwydajniejszym sprzęcie, do tego z najdłuższym wsparciem i najbezpieczniejszym nie potrafią ogarnąć takich prostych rzeczy jak płynność i jakość 4K

Okazałby się, że Apple jest lepszy od ich dedykowanego sprzętu, więc na siłę chcą "pogorszyć".

Innego wytłumaczenia nie widzę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi co jest bebechowo wyżej, tylko co jest crapem. Wynalazek jest zrobiony po kosztach jak większość sprzętu oferowanego przez operatorów. Problem w tym, że na owym wynalazku aplikacje konkurencji chodzą bez zarzutu. To jest największy kabaret. 

Nie potrafią dopracować własnej aplikacji na własny sprzęt. Zresztą nie tylko na własny, ponieważ w temacie mowa o Apple. 

Na tablecie Samsunga ze wszystkimi zabezpieczeniami DRM też lipa. SD jako max rozdzielczość w aplikacji. Na tym samym tablecie, ale przez przeglądarkę bądź Kodi, pełne Full HD. 

Zatem nie narzekajcie na tytułowy sprzęt, bo wina leży po stronie kabareciarzy z C+, odpowiedzialnych za aplikację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 22.12.2022 o 19:20, ircios napisał(a):

Bo i nich wszystko działa. Zrób zdjęcia, albo nagraj filmik i jeszcze raz wyślij. 

Odpisałem, że zalecane ustawienia mam od początku korzystania z urządzenia.

Poprosiłem o potwierdzenie, że na pewno osoby z działu technicznego dokładnie sprawdziły płynność  działania materiałów live i VOD w apce i potwierdzenie poprawności, że ma to tak działać jak obecnie.

Przyszła odpowiedź, że wznawiają zgłoszenie i to sprawdzą.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.12.2022 o 12:31, Toma441 napisał(a):

Oczywiście, że dobra. Mozna by powiedzieć: „Wreszcie!”.

Tylko teraz jeszcze bardziej nie rozumiem powodów powstania i funkcjonowania TVP GO. W obecnej formie.

W TVP VOD masz bibliotekę z filmami, serialami itp. W TVP GO masz kanały TVP z możliwością catchup. Jak dla mnie różnica jest i to spora. W czasie MŚ w piłce będąc w pracy można było uruchomić mecz, zatrzymać, cofnąć, jak dla mnie bajka.

Był ostatnio gdzieś artykuł, że docelowo TVP GO ma zniknąć i być zastąpione TVP VOD., ale na tę chwilę jest sporo jeszcze do zrobienia,

 

Edytowane przez picassopawel
dopis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem dzisiejszą aktualizacje Netflix z AppStore i najpierw - wyrzuciło mnie z apki oraz miałem problem z ponownym zalogowaniem, natomiast teraz po zalogowaniu wcięło wszystkie miniaturki - tzn są ale … czarne kwadraty - 1 raz spotykam się z takim błędem na tym urządzeniu …

👇

…pomogło zresetowanie Hasła i ponowna instalacja całej aplikacji 

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Wodnik Szuwarek

4K jest od 2017. Wersja 2022 64 GB za 829 zł, a wersja 2021 32 GB za 899 zł. To były ceny premierowe. Teraz jest różnie w sklepach, bo robią promocje na obie wersje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...