Skocz do zawartości

Apple TV HD/4K


tyrla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu mnie rozbawiłeś. Co mi po tym, że szybciej działa niż na Androidzie (na Tizenie działa tak samo szybko), jak obraz się zacina. Aplikacja jest nieużywalna!

Aplikacje na ATV w niektórych przypadkach są identyczne z innymi systemami (Prime Video, Player).



  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Pawop napisał:

Czy Ty czytasz co piszesz? Przechodzsz sam siebie usprawiedliwiając ich. Mikro przycięcia co 5-6 sekund, rzeczywiście świetny komfort oglądania. Pomyśl czasem...


 

Oczywiście, że czytam, bo tak się składa, że korzystam z tej aplikacji teraz częściej i trzeba mieć naprawdę wytężony wzrok, żeby te usterki zobaczyć, na pierwszy rzut oka to nie jest widoczne i sama apka nie jest jak piszesz uparcie "nieużywalna". Po drugie, akurat ja jestem daleki od usprawiedliwiania C+, uważam, że to ich wina, bezpośrednio, a nie wina Apple TV jako sprzętu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno to nie jest wina sprzętu tylko albo aktualizacji systemu TVOS 15 lub aplikacji C+. Na systemie TVOS 14 działało wszystko bez żadnych przycięć była miazga z porównaniem do Androida więc trzeba sprawdzić kilka scenariuszy i wyciągnąć wnioski.

Edytowane przez stanley840
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pawop napisał:

Po co na każdym kroku podkreślasz, że to nie wina Apple TV? Płacą Ci za to?

Do tego momentu miałem wrażenie, że jesteś jednak inteligentniejszy, zwykle kiedy nie ma rozsądnych argumentów, to wyciąga się "asa z rękawa" w postaci słynnego pytania: "czy ktoś Ci za to płaci?". Otóż nikt mi nie płaci za to co potrafię spokojnie rozróżnić, czyli wady aplikacji od solidnie działającego sprzętu (a to jest miejsce dla postów w temacie sprzętu) , na który ta aplikacja została stworzona. Po drugie: to, że Ty stawiasz konkretną tezę nie oznacza, że ktoś inny ma obowiązek ją bezkrytycznie przyjąć, a mianowicie, gdyby aplikacja była( jak wielkimi literami tu piszesz "NIEUŻYWALNA") to nie dałoby się jej używać, a tak nie jest. W mojej ocenie ma wady, ale nie takie które ją całkowicie dyskwalifikują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie masz bardzo małe wymagania skoro skakanie obrazu Ci nie przeszkadza. Tylko w takim razie po co kupiłeś Apple TV, skoro na sprzecie z Android TV też są przycięcia, które nie przeszkadzają i są trzy razy tańsze?
Kolejna sprawa, to nie jest temat, w którym piszemy tylko o sprzęcie, bo co niby o nim pisać? Piszemy tu również o aplikacjach na ten sprzęt i jak działają.
Reasumując, skoro złe wyświetlanie obrazu to jest niewielka wada, to nie mamy o czym gadać.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Pawop napisał:

Widocznie masz bardzo małe wymagania skoro skakanie obrazu Ci nie przeszkadza. Tylko w takim razie po co kupiłeś Apple TV, skoro na sprzecie z Android TV też są przycięcia, które nie przeszkadzają i są trzy razy tańsze?
Kolejna sprawa, to nie jest temat, w którym piszemy tylko o sprzęcie, bo co niby o nim pisać? Piszemy tu również o aplikacjach na ten sprzęt i jak działają.
Reasumując, skoro złe wyświetlanie obrazu to jest niewielka wada, to nie mamy o czym gadać.


 

Między innymi dlatego :

*Bo jakość sprzętu apple Tv zdecydowanie góruje nad resztą tego typu urządzeń (do streamingu), bo 99% aplikacji na tym sprzęcie jest zdecydowanie lepsza, niż w innych systemach, bo posiada konkretne i prawie nieograniczone wsparcie aktualizacji od twórców systemu, bo jest to system zamknięty i nie ma w nim tego czego być nie powinno, bo działa szybciej i sprawniej w każdym aspekcie związanym ze zwykłym użytkowaniem. Te argumenty wymieniłem całkowicie za darmo bez przelewu od Apple, bo mam własne porównanie z innymi sprzętami. I tych argumentów jest zapewne dużo więcej i przeważają zdecydowanie nad tym jednym faktem, że niekompetentna na całej linii firma, czyli C+ nie do końca potrafi ogarnąć swojej aplikacji (zresztą nie tylko na tvios). 

13 godzin temu, lakiman napisał:

Mylisz się.

Nie mam przycięć w aplikacji na Android TV.

Nie ma bo apka C+ działa i wygląda de facto na każdym systemie inaczej, do tego w zależności gdzie się ją odpali jest inna oferta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz wszystko dobrze ustawione.
Chyba się trochę nie zrozumieliśmy. Myślałem, że cały czas Ci się wyświetla 3840x2160 / 24fps.
Jeśli tylko na materiałach video, to tak ma być, gdyż w opcjach masz włączone dopasowanie do szybkości klatek. Mogą też się tam pojawiać inne wartości w zależności od klatkarzu video.


  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...