Skocz do zawartości

Apple TV HD/4K


tyrla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, lakiman napisał:

Canal+ u nas mógł wziąć przykład, a  widzę, że już 4 lata temu została tam wdrożona usługa.

W AppleTv wybierasz sobie region (np. Irlandia, Wlk. Brytania, USA, Niemcy) i potem zgodnie z regionem wybierasz operatora. Najwięcej usług ma rynek USA. Chyba jest tam każdy możliwy operator z ich rynku. I logujesz się via ATV do tych usług. Jednocześnie zyskując dostęp do aplikacji iTunes TV. 

W Polsce mogłyby tak działać UPC czy Vectra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lakiman napisał:

Na innych rynkach firma Apple współpracuje z lokalnymi  operatorami ?

Nie tylko Canal+ oferuje przystawkę Apple w ramach abonamentu, ale także operator, którego właścicielem jest Iliad Group (ten Iliad jest również inwestorem polskiego Play).

https://www.free.fr/freebox/apple-tv-4K/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pawop napisał:
4 godziny temu, lakiman napisał:
Oczywiste.Nadal występują  problemy z apką Canal+?

Tak, co kilka sekund następuje mikroprzycięcie. Często się tego nie zauważa, ale jest to do jak najszybszej poprawy.

Potwierdzam. Wkurza na maxa. Jak poprawią to będzie okej. Reszta braków jest do przełknięcia. Ale przycinanie obrazu jest nie do zaakceptowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, wojtmen napisał:

Dla zainteresowanych pojawiła się oferta na Apple TV 4k 32 GB w RTV AGD - dwie raty gratis i 30x 0 %. 

Tak z ciekawości, ktoś się orientuje czy te raty można wcześniej spłacić czy trzeba w 30 miesięcy? Znalazłem ofertę, w której po sprzedaży pada i dwóch ratach gratis xbox series x wychodzi w premierowej cenie, dlatego pytam. ;D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to głupie pytanie, ale korzystanie z aplikacji logowanie się itd jest takie samo jak na Android TV?

Rozdzielczość trzeba samemu ustawiać czy automatycznie jest dopasowywana do treści, podobnie z HDR załącza sie gdy są odpowiednie programy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi raczej o to, żeby wziąć te 2 raty gratis, a potem spłacić całość, bo to co się dzieje teraz na rynku elektroniki to jakiś koszmar.......Trzeba kombinować żeby dostać coś w normalnej cenie. ;D 

 

@lakiman: Wszystko zależy od ustawień i możliwości odblokowanych lub nie przez deva. Natomiast jeżeli chodzi o HDR to tak po wybraniu odpowiedniej opcji w ustawieniach ATV sprawdza każdy odpalany materiał pod kątem HDR i uruchamia go albo w hdr albo w sdr. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, lakiman napisał:

Może to głupie pytanie, ale korzystanie z aplikacji logowanie się itd jest takie samo jak na Android TV?

Rozdzielczość trzeba samemu ustawiać czy automatycznie jest dopasowywana do treści, podobnie z HDR załącza sie gdy są odpowiednie programy?

Wszystko dzieje się automatycznie, ale biorąc pod uwagę ustawienia, które wcześniej sam wybierasz. 

Aplikacje są nieco inaczej zaprojektowane, ale co do zasady wszystko odbywa się tak samo. Klawiatura ATV jest "w linii". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Artek_w regulaminie jest napisane, że Uczestnik promocji nie może dokonać spłaty w całości kredytu przed terminem płatności i w dniu zapadalności spłaty pierwszej raty kredytu zgodnie z aktualnym harmonogramem spłat rat kredytu

Jak sklep zapłaci za Ciebie pierwszą ratę, możesz spłacić całość. 
Rok temu, trzeba było poczekać na 2 spłaty przez sklep.

Edytowane przez Delta21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda, że pewnie się zdecyduję.

Wiem...pytałem, zwykłym pilotem od telewizora Sony którym obecnie obsługuję Play Boxa mogę używać w ramach korzystania z Apple TV gdy mam go " pod ręką" ?

😏W dodatku małżonka sobie zażyczyła przy okazji zakup telefonu Apple, więc tym bardziej może być fajny zakup.

Poleca ktoś konkretny model dostępny w sieci Euro AGD?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyny problem z ustawieniem pilota sony jako pilota do apple tv jest taki że jak chcesz zmienić coś tylko w tv to apple tv w tym czasie samo się odpal I tam też lata po opcjach......co do telefonu to wszystko zależy od budżetu i wymagań użytkownika wszystko od 11 pro w górę wystarczy na lata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym dniu użytkowania mogę powiedzieć że to urządzenie do streamingu to bajka. Szybkość działania, jakoś obrazu wszystko na wysokim poziomie. Przy kliknięciu na aplikację Apple + TV sam wyskoczył kafelek z 3 miesiącami gratis, więc  logujesz się tylko swoim ID podpinając wcześniej kartę i korzystasz :) Mam zainstalowanych kilka aplikacji ( Netflix, HBO GO, Amazon, Apple +, Youtube, Viaplay, Polsat Box GO, Canal+, Player i wszystko śmiga aż miło. Wyjątek stanowi Canal+ Online gdzie ewidentnie cos jest skopane w apce. Obraz raz się wyostrza raz traci na jakości no i te mikro przycięcia są widocznie. Podsumowując oglądanie piłki nożnej bez porównania z Tizen i Play Now TV. Wszystko jest płynne i przyjemnie się ogląda. Zakup bardzo udany i teraz na kilka dobrych lat można ze spokojem korzystać ze streamingu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojtmen potwierdzasz lepszą jakość na apkach , z których korzystasz?

Były tutaj takie głosy, że odczuwalna jest różnica w porównywaniu  z innymi systemami  na korzyść Apple TV.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...