Skocz do zawartości

www.n.pl - powoli rusza i strona...


Cinemaniac4K
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szefostwo n chyba spodziewa się, że użytkownicy forum będą pisali pochwalne peany na cześć Telewizji "Nowej" Generacji :) jednak forum to nie jest taki ich pomysł :) Cyfra+ ma przecież forum od bardzo dawna :)

 

No to zweryfikuj swoje dane, bo forum ma Canal+ a nie Cyfra+. Ta subtelna roznica zostala nawet poruszana przez administracje tamtego forum ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
A pod jakim adresem jest forum CYFRA+ :?::roll:

http://www.canalplus.pl/cgi-bin/can/forum

 

Edycja Burli: Nie cytujemy posta na który odpowiadamy, jeśli piszemy zaraz pod nim. To moje ostatnie ostrzeżenie w tym wątku. Następnym razem wykasuję całą odpowiedź.

 

A to forum znam. Ono bardziej jest o Canal+ niz typowo o samej platformie CYFRA+. Myslalem, ze moze jakies nowe forum powstalo, ale dzieki za odpowiedz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szefostwo n chyba spodziewa się, że użytkownicy forum będą pisali pochwalne peany na cześć Telewizji "Nowej" Generacji :) jednak forum to nie jest taki ich pomysł :) Cyfra+ ma przecież forum od bardzo dawna :)

 

No to zweryfikuj swoje dane, bo forum ma Canal+ a nie Cyfra+. Ta subtelna roznica zostala nawet poruszana przez administracje tamtego forum ;-)

 

Spoko, też teraz zauważyłem.... zawsze mi się myli Canal+ i Cyfra+ :lol:8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronka internetowa n jest jak cała ta platforma , dużo fajerwerków i szumu a mało konkretów.

Dużo wody w Wiśle upłynie zanim ta platforma sie rozwinie. Na razie jestem totalnie rozczarowany całym tym przedsięwzięciem, a mam nboxa już ze 3 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
Działa wam strona "n"??. Bo jak próbuję wejść to pokazuje mi się tylko niebieskie tło

 

Trzeba miec zainstalowany MacromediaFlashPlayer, szczegolnie przy windowsie XP.

 

Program jest Freeware'm (darmowy) i mozna go pobrac Tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...