Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Arkon napisał:

 "Coś poszło nie tak". Canal+ online, Amazon działają w porządku.

Wyczyść pamięć podręczną aplikacji powinno pomóc , u mnie był ten sam problem 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film 61* (2001) - dostępne trzy polskie ścieżki dźwiękowe, przynajmniej tak wynika z ich opisu, bo tak naprawdę brzmią jakby w języku węgierskim. Zamienione ścieżki zdarzały się w Viaplay, po HBO Max spodziewałam się większego profesjonalizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z Was LG OLED C1? Jak sprawuje się HBO Max na tym Tv, tzn. czy dzieła Dolby Vision i w ogóle jak wrażenia z użytkowania tego modelu? Zastanawiam się nad kupnem bo teraz są duże promocje w marketach ale obawiam się wypaleń i zbyt małej jasności do oglądania w słonecznym pomieszczeniu. Najlepiej zawsze zapytać użytkowników. Będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, matinen napisał:

Ma ktoś z Was LG OLED C1? Jak sprawuje się HBO Max na tym Tv, tzn. czy dzieła Dolby Vision i w ogóle jak wrażenia z użytkowania tego modelu? Zastanawiam się nad kupnem bo teraz są duże promocje w marketach ale obawiam się wypaleń i zbyt małej jasności do oglądania w słonecznym pomieszczeniu. Najlepiej zawsze zapytać użytkowników. Będę wdzięczny za pomoc.

Działa bardzo dobrze w C1. Co do reszty sam musisz podjąć decyzję. Ja miałem wcześniej plazmę, więc nie miałem takich dylematów.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bgmnt też spotkalem się dzisiaj z takim

info i od razu sprawdziłem jak wygląda sprawa z telewizją DirecTV i DirecTV Stream od AT&T.

Tutaj jak dotąd wszystko po staremu :) Posiadacze pakietu Ultimate mają nadal 3 miesięczny dostęp do HBO MAX gratis a pakiet Premier który osobiście subskrybuję, oferuje nadal dostęp do HBO MAX na czas nieograniczony, zarówno dla nowych jak i starych klientów.

Tak ma marginesie dodam, że posiadacze pakietu PREMIER oprócz HBO MAX mają również dostęp gratis do takich platform jak EPIX, SHOWTIME, CINEMAX, AMC+, MGM, STARZ, STARZ ENCORE, BALLY SPORTS itd.

Jedynym minusem jest cena, która dla polaka wydaje się kosmiczna bo wynosi 149.99$ miesięcznie + podatki ale w Stanach to standardowa cena za telewizję, tymbardziej przy darmowym dostępie do tylu platform.

 

Screenshot-20220608-121741-Chrome.jpg

 

Koszt poszczególnych platform w USA jesli ktoś chcialby subskrybować każdą z osobna to dla przykładu :

HBO MAX - 14.99 $

Cinemax - 11 $

Showtime - 11 $

BALLY SPORTS - 19.99 $ 

STARZ - 11 $

 

Także cena 149.99$ za platformę streamingową DirecTV Stream przy pakiecie Premier z telewizją i dostępem do tylu platform jest dla amerykanów jak najbardziej w porządku.

Dla porównania, cena za telewizję satelitarną DirecTV od AT&T  to również 149.99 miesięcznie przez 12 miesięcy ale jest jeden haczyk przez który tylu amerykanów rezygnuje z telewizji satelitarnej i wybiera streaming.

Trzeba podpisać 2 roczną umowę a po 12 miesiącach cena wzrasta automatycznie z 149 $ do ponad 220 $ + tax co pokazuje że cena jest jednym z powodów dlaczego telewizja satelitarna w Stanach traci tylu klientów na rzecz streamingu.

Sorki za off-topic ale ja również chcialem dodać swoje 5 groszy do tak goracego tematu jakim obecnie jest TELEWIZJA SATELITARNA vs STREAMING, szkoda tylko że w temacie HBO MAX :)

P.s jeśli komuś to przeszkadza to proszę moderację o usunięcie.

 

A wracając do tematu to utrata HBO MAX jak narazie dotyczy tylko posiadaczy pakietu internetowego.

Na chwilę obecną nie dotyczy to zarówno posiadaczy telewizji DirecTV jak i DirecTV Stream którzy nadal mogą korzystać z darmowego pakietu HBO MAX co nie zmienia faktu że AT&T może również tutaj powiedzieć BASTA :)

Edytowane przez Dadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś spotkał się z problemem, że napisy nie chcą znikać na appce na tizenie. Mam na myśli sytuacje typu przetłumaczony znak, ostatnia wypowiedź itp zostaje na ekranie dopóki nie pojawi się następny napis co czasem może trwać nawet kilka minut. Nie jest to wina filmu ponieważ problem występuje na wszystkich jakie testowałem a na innych urządzeniach jest wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ekspertom HBO Max nikt nie obiecywał wynagrodzenia, ale realny wpływ na rozwój platformy. Inicjatywa ruszyła kilka tygodni temu, więc wiemy mniej więcej, jak wygląda to w praktyce. Niestety, część złożonych przez firmę obietnic na tę chwilę okazuje się bez pokrycia. Na dedykowanym portalu pojawiło się zaledwie kilka wpisów i rozrywkowa ankieta. Od 27 kwietnia jest tam cicho i głucho, choć kierowani nadzieją i poczuciem obowiązku użytkownicy przerzucają się w komentarzach pomysłami na usprawnienie platformy."

 

https://spidersweb.pl/rozrywka/2022/06/17/hbo-max-opinie-eksperci-ankieta-polacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...