Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szału może nie ale aplikacja całkiem fajna. Przede wszystkim to logo HBO zniknęło, jest możliwość pominięcia czołówki, profile, kasowanie oglądaj dalej no i 4k. Co do oferty to parę pozycji nowych. Ja dla przykładu dziś albo za diune albo matrix się biorę. No ale to wieczorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie udalo sparować apke w tv ale w trybie incognito w przegladarce ,inaczej był jakiś babol 

 

Słabo że nie ma kategorii 4K i tam wszystko co jest w UHD tam by było ... tak to trzeba lookać na każdą pozycje czy jest w CZTERY KAAAA

Edytowane przez patryszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
29 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Aplikacja jest już dostępna na iOS, Android, tvOS, Tizen i Android TV. Nie wiem jak z webOS, ale pewnie tez jest.

Na Apple TV jest już aplikacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło się na Google TV. Tak jak ktoś tu wcześniej napisał szału nie ma. Go pomalowane na fioletowo (czy jakoś tak :)). Jest pomiń intro i 4k (brak wydzielonego menu) ale to dziś standard. Apka chodzi jakoś tak ociężale porównując do konkurencji. O dziwo na smartfonie z androidem nadal info, że usługa niedostępna w moim regionie (dziwne?). Na tizenie nie widzi aplikacji pomimo, że HBO go śmiga. Tv z 2015 roku więc pewnie nie będzie ale skoro HBO go działa to myślałem, że Max też będzie.

Jak ustawić Avatar profilu?

 

Edit

Już zainstalowałem na smartfonie. Avatar da się ustawić tylko z poziomu smartfonowej apki.

Na ten moment podtrzymuje "wiele hałasu o prawie nic" 

Edytowane przez matinen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
6 minut temu, lakiman napisał:

Na Apple TV jest już aplikacja?

Jest na wszystkich mainstreamowych systemach. Nowa bestia zadebiutowała w Polsce o godz. 6 rano :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, _Artek_ napisał:

Na Google tv i Apple TV już jest :) dla mnie to takie przemalowane go pomalowali dodali 4K i tyle nie ma dostępu do kanałów linearnych nowych metod płatności też nie ma.
Jest lepiej niż było ale tylko dlatego że nie dało się tego zrobić gorzej niż hbo go.

Kanaly sa na przegladarce ale nie dzialają 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...