Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ze wszystkich serwisów co miesiąc jakieś tytuły znikają, tutaj akurat powiązania z HBO Max bym nie szukał. Trudno powiedzieć jaka będzie dokładnie zawartość bo ten serwis tak naprawdę powstaje od zera, a nie jest rebrandingiem.

W Stanach przy zmianie HBO GO/Now na Maxa np. wyleciał cały kontent z Cinemaxa nie wiedzieć do końca czemu i zaczęli dodawać pojedyncze bardziej głośne tytuly jak "The Knick" dopiero kilka miesięcy po starcie.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkcje Cinemaxa wyleciały ponieważ HBO Max przez rebranding musiał mieć zgodę innych spółek wchodzących w skład Warnera. Gdy się dogadali, powróciły. Jednocześnie Cinemax został bodajże zamknięty (ale na 100% nic nie będzie już produkowane przez Cinemax i dla Cinemax) zamknięte produkcje wpadły na HBO Max, inne nie zamknięte zamknęli a inne projekty przejął HBO Max i taki Wojownik trzeci sezon będzie już produkowany przez HBO. 
W Warner, Comcast, Disney i Paramount Global jest wiele spółek pod jednym dachem i niektóre są między sobą niezależne. I w tych wszyskich molochach nic z automatu się nie dzieje, bo musza się mniejsze podmioty między sobą dogadać ;) 

 

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjny korpo[beep] tam panuje rodem z 20 wieku i tyle ;).

Cinemax i jego kanały poboczne nadal nadają w Stanach. Tytuły dodają stopniowo, żeby się nazywalo, że jest ruch.

Produkcji nowych od Cinemaxa rzeczywiście na ten moment ma nie być. Co nie znaczy, że za pół roku nie zmienią zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielenie takich gigantów na mniejsze podmioty jest bardzo dobre 

Od razu widać koszty, zyski itd i wiadomo która spółeczka jest rentowna. W jednym worku tego nie widzisz ;)

Struktura WB podobnie jak reszty starych graczy jest ogromna i taki Amazon (cześć odpowiedzialna za media) czy Netflix przy nich to malutkie karaluchy ;) 

6 godzin temu, swordfish napisał:

Szkoda, że HBO Max może być u nas bez tytułów Cinemax. Oznaczałoby, że wylatują filmy artystyczne, festiwalowe i nieanglojęzyczne oraz klasyka.

A kto Ci to powiedział ze nie będzie? 
Tylko na samym początku startu HBO Max tak było i to wyżej napisałem. Baza Cinemax jest/będzie w komplecie pod HBO Max 

Edytowane przez Sentence
Usunięto fragment prowokacyjny do kłótni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spotify Co ma piernik (brak komunikacji i średniowieczne zarządzanie) do wiatraka (podzielenie gigantów na glinianych nogach na mniejsze podmioty)?

W ofercie amerykanskiego HBO Max brakuje cały czas chociażby seriali "Outcast" czy "Rellik", kilkudziesięciu sezonów różnych produkcji HBO z bloku "Max After Dark" z Cinemaxa itd. I trudno powiedzieć dlaczego.

 

Ogólnie rozruch HBO Max w Stanach to był totalny falstart (brak umów z gigantami jak Amazon i Roku, niepełna biblioteka itd), ale u nas miejmy nadzieję blędów popełnią już mniej (choć wycofanie aplikacji ze sprzętów LG, które z powodzeniem nadal wspierają Netflixa czy Apple TV+ albo dekoderów Polsatu też pokazuje, że nie wszystko jest tak jak powinno być).

Edytowane przez Sentence
Usunięto fragment prowokacyjny do kłótni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, bgmnt napisał:

 

Czepiasz się WB a ja Ci tłumaczę, ze tak działają wszyscy giganci jak Comcast,Viacom czy Disney.

Netflix ma jedną strukturę - streaming. I wszystko jest w jednym worku. Dział zakupu, zleceń, zarząd itd. Jedna marka.

 

Na przykładzie. CBS Studio produkuje serial dla Showtime. Premiera na Showtime. Ale prawa ma CBS Studio i to oni na świat sprzedają licencję i na tym zarabiają. Każda spółeczka u gigantów ma swój budżet, cele i ma mieć wyniki. Tak to działa. Dlatego masz np w Warnerze - Warner Bros, DC, Warner Bros TV, HBO, Cinemax itd.  Nawet The CW. Każda marka lub submarka ma swój budżet, jest oddzielnym organem. I najczęsciej w takich molochach, aby wylądowało coś u kogoś, muszą się dogadać np o wpływy kasy, kto ponosi koszty itd. Czasami nawet jedna spółka płaci drugiej. To się nie kręci w jednym bębnie jak w Amazon czy Netflixie.

Np filmy Warner Bros na HBO max jako premiery hybrydowe nie wylądowały od razu, tylko najpierw się musiało się HBO dogadać z Warner Bros. To samo z Cinemaxem.

Identycznie jest obecnie np z Paramount+, gdzie jedne produkcje lądują na Showtime, inne na Paramount+.

Np Warner Bros TV  jest tak wielki, że są w stanie produkować dla siebie, dla Apple, Netflixa, Sony, Amazon czy Comcastu. A to tylko jedna spółeczka pod dachem Warner.

I to co nawet nalezy do Warner Bros TV, nie oznacza, że będzie na HBO Max na dzien  dobry. Bo licencje ma sprzedane wszędzie.  A nawet jak wróci do nich, to jeszcze musi się dogadać z HBO Max.

Trzeba mieć pojęcie jak działają kolosy, które mają wiele działów i wiele spółek oraz submarek, teoretyku :) Ale to samo dotyczy innych dużych korporacji na świecie w róznych branżach, nie tylko medialnych.

Disney również nie wystartował od razu ze Star, ponieważ na Disney+ to głównie ich + Marvel/SW. W Star w dużej mierze to marki przejęte po Fox oraz inne podmioty jak ABC.  Jeszcze dochodzi do tego Hulu, gdzie nadal Disney nie ma całości i Comcast ma coś do gadania. Więc dlatego dopiero później wystartowali ze STAR, jak wewnętrznie się dogadali i to uporządkowali między spółkami. Akurat Warner wszedł z jednym produktem HBO MAX i wrzucił wszystko do jednego wora i jak widać, to dłużej trwało dogadanie się wewnętrzne. Stąd np wtopa z Cinemax.

 

Odnośnie startu to tylko Twoja opinia. Wsparcie dla sprzetów LG czy Samsunga jest (dowiemy się od jakiego modelu) dla HBO Max. Chyba normalne, że szkoda kasy na wsparcie dla HBO GO, które zaraz wyląduje do kosza.

Brakujące tytuły to sprzedane licencje innym podmiotom. To normalne, tak samo jak u innych. Zaraz wpadnie do Polski Disney i też nie będziesz miał wszystkiego, bo pewne tytuły jeszcze z licencjami na wyłączność u innych podmiotów. Taki serial jak Wu-Tang: An American Saga jest na rosyjskim Disney+ a nie ma np w Holandii (oczywiście to nie produkcja Disneya a Imagine Televison ale dystrybucja należy do któregoś podmiotu Disneya)  I to samo dotyczy innych tytułów innych podmiotów. Tu Hulu ma gdzieś sprzedane, tam gdzieś FOX (i jego marki), tam gdzieś ABC.

To nie jest tak, że ruszamy i wszystko mamy na dzień dobry. Wszyscy, co teraz wchodzą nie startują od czystej kartki czy na jednej umowie. Mają rozbudowane struktury i muszą to ogarnąć.

Nie tak dawno np w ViacomCBS była walka o stołki i też to spowodowało, ze organizacja u nich leżała. Dopiero teraz coś zaczynają działać i w końcu jakiś kierunek obrali a nie każdy podmiot podczas walki o stołek w zarządzie ciągnie w swoją stronę.

 

BTW Outcast to produkcja Fox i dystrybucja FOX. Najwidoczniej Cinemax nie ma już praw na USA albo trwają negocjacje.

https://www.imdb.com/title/tt4229954/companycredits?ref_=ttrel_ql_4

 

Edytowane przez Sentence
Usunięto fragment prowokacyjny do kłótni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli widziałeś wielki problem w tym, że np. po 5 latach z Netflixa znikają Marvele i czepiasz się ich originalsów, to przykładaj taką samą miarę do HBO, które nie potrafi ogarnąć podstaw w kwestii praw a nie dorabiaj ideologię i z [beep] wyjęte teoryjki jak zwykle. Tylko i aż tyle.

A o tym co jest wspierane przez HBO Max doskonale wiadomo - WebOS od 4.0 i wyżej. Netflix, Disney czy Apple działają bez problemów na WebOS 3.x.

Pewnie za wersję na te starsze jest odpowiedzialny inny dział, wedle Twojej teorii :))).

A co do kolejnej Twojej edycji posta: https://www.cinemax.com/outcast

 

outcast.jpg

 

Tak więc jak już pisałem - minimum obiektywizmu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, bgmnt napisał:

Jeśli widziałeś wielki problem w tym, że np. po 5 latach z Netflixa znikają Marvele i czepiasz się ich originalsów

Co ma piernik do wiatraka? Czepiałem się tylko, ze marketingowo Netflix wprowadza w błąd widzów, którzy później jeszcze w to wierzą a na końcu im szczena opada jak Originals znika z Netflixa.

Cytując jeden z portali

Cytat

Kolejny raz okazuje się, że wiele produkcji określanych jako Netflix Original, są równie oryginalne, co Reeboki kupione w podwarszawskim Chinatown.

 

Nie wnikam co gdzie działa, bo ja nie kupuje TV dla smart, tak samo jak moi znajomi. Kupujemy TV dla obrazu. A do oglądania na lata są przystawki, gdzie Ci "głupi" Amerykanie np to rozumieją od lat.

Najwidoczniej tak sobie to ustalili.  Mnie to rybka ale celna uwaga od Ciebie.

Nie bronię tej strategii wsparcia, bo HBO ma za uszami wiele i już nie raz wspominałem o tym. Jak umowa ze Sky w Europie, ogólny nieład obecny przez zmiany - najpierw przejęcie przez AT&T, teraz fuzja z Discovery. I jeszcze potrwa zanim nastąpi tam porządek pod nowym zarządem. To samo, że przez lata HBO GO nadawało się do kosza i dopiero teraz mają nową platformę. A przez to na wielu rynkach Netflix ich zjadł jak karalucha. I wiele wiele innych grzechów.

Nie podoba mi się, że nie wyłączają kanałow HBO w kablówce. Po co to? Powinni iść drogą Disneya i albo streaming albo wcale.

Nie bronię tego. I też nie bronię obecnego nieładu jaki był z Cinemax. Tylko trzeba wiedzieć z czego to wynika. Tu akurat nieład dotyczy nie tylko Warnera ale również jego całej starej konkurencji, bo na jednym wózku jadą.

I pewnie nie raz jeszcze skrytykuje HBO/Warner czy cokolwiek innego, jeśli będą na to zasługiwać. Co w sumie robię cały czas wszędzie ;)

21 minut temu, bgmnt napisał:

Tak więc jak już pisałem - minimum obiektywizmu.

 

Masz

Cytat

Fox International Studios and Robert Kirkman developed the television series before the comic book was published. Cinemax picked up the United States rights for the project after the script was done. The series is produced by Fox International Studios for Cinemax in the United States and Fox international channels outside of the country. Robert Kirkman's Skybound Entertainment is also a producer on the series.

O mój obiektywizm się nie martw. Gdybyś Ty chociaż miał grama tyle co ja.

Edytowane przez spotify
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już zdecydujesz czy jednak to była produkcja dla Cinemax, czy on jednak tylko dystrybuuował co twierdziłeś dwa posty i pięc edycji wcześniej, czy co tam jeszcze to czekam na jakiś cytat o chińskich Reebokach w kontekście screena z "Cinemax original series", który wkleiłem.

Edytowane przez Sentence
Usunięto fragment prowokacyjny do kłótni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 godziny temu, bgmnt napisał:

 

Poczytaj sobie, co się stało z Cinemax, gdzie został podpięty i pod jaką spółkę. Itd. Poskładaj puzzle.

I jesteś w wielkim błędzie rozumowania, jeśli to podpinasz pod to samo co Netflix Originals.  Bo w Netflixie się nic nie zmieniło, a w Warner zmienił właściciela, zmienił własne spółki, przerobił je, zmieniły nazwy, poprzesuwał działy i submarki itd.

 

A jeśli chodzi o obiektywizm, to nawet kolejnego zjawiska nie widzisz. Netflix mistrz marketingu (o co się oburzasz) i to co robi, to działa. Ale to, że teraz HBO Max na rynku wykorzystuje to narzędzie, to nie widzisz ;) Już nie jeden tytuł jest nazwany HBO MAX Originals, mimo że to nie Originals. 

I zaraz inni będą to robić jak Disney czy cała reszta, bo marketingowo ludzie to łykają jak młode pelikany.

Mój obiektywizm jest taki, że ja to widzę i krytykuje (z a drugiej strony mnie śmieszy, że ludzie to łykają) i nie dziwię się, że inni idą tą drogą, skoro to działa.

Nie podoba mi się to ale przynajmniej mam tego świadomość. Teraz każdy każdemu będzie patrzył na ręce i jeden od drugiego kopiował pomysły, które działają w tej "wojnie" streamingowej.

Dostał ode mnie Netflix bo pierwszy tak zaczął "oszukiwać" klientów na szeroką skalę i wprowadził na to ogólne przyzwolenie, co teraz inni też to próbują.

Edytowane przez Sentence
Usunięto fragment prowokacyjny do kłótni.
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie sobie zaprzeczasz w kuriozalny sposób. Krytykujesz, ale się nie dziwisz. Dobre sobie :). Dziś po prostu zostało Ci uświadomione na jasnym przykładzie (mimo, że piasłem juz o tym wcześniej np. w kontekście "Czarnobyla").

Ja swoich poglądów i wiedzy nie czerpie na szybko z wyszukiwań z Googla i własnych uprzedzeń tylko z wieloletniego doświadczenia z pracy w branży.

Edytowane przez Sentence
Usunięto fragment prowokacyjny do kłótni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, bgmnt napisał:

Jak już zdecydujesz czy jednak to była produkcja dla Cinemax, czy on jednak tylko dystrybuuował co twierdziłeś dwa posty i pięc edycji wcześniej, czy co tam jeszcze to czekam na jakiś cytat o chińskich Reebokach w kontekście screena z "Cinemax original series", który wkleiłem.

A nie umiesz czytać? To Ci po polsku wkleje (za google tłumacz bo nie chce mi się tłumaczyć każdego słowa)

Cytat

Fox International Studios i Robert Kirkman opracowali serial telewizyjny przed opublikowaniem komiksu. Cinemax odebrał prawa do projektu w Stanach Zjednoczonych po ukończeniu scenariusza. Serial jest produkowany przez Fox International Studios dla Cinemax w Stanach Zjednoczonych i międzynarodowe kanały Foxa poza granicami kraju. Producentem serialu jest także Skybound Entertainment Roberta Kirkmana.

Z cytatu - Cinemax przejął projekt, wyprodukowane dla Cinemax w USA a poza kraj USA FOX

Czy w Polsce był na Cinemax albo HBO?

Z Wikipedii Polska " W Polsce serial był emitowany od 4 czerwca 2016 roku do 12 czerwca 2017 roku przez Fox Polska. Na początku października 2018 roku, stacja Cinemax ogłosiła zakończenie produkcji serialu po dwóch sezonach."Obecnie widzę, że jest na C+ czyli normalne, skoro C+ ma umowę z Fox.

Na imdb masz wyraźnie - USA dystrybucja Cinemax, na resztę świata Fox.

Mało takich przypadków w historii, gdzie w USA serial HULU Originals ale ze względów na koszty dystrybucyjme na świat ma ktoś inny? To samo z serialami Showtime, FX itd.

Produkcje Cinemax po odejściu ich prezesa miały wpadać na HBO Max stopniowo i nie od razu. A ze względu na zmiany strukturalne, nie wpadły na początku HBO MAX w ogóle.

Outcast np widzę, że w USA jest na Cinemax GO oraz na Amazon Prime. Może czekają na koniec umowy z Amazon, żeby wpadły do HBO Max? Albo może HBO MAX nie chce tego tytułu u siebie?

Jeśli wpadnie do HULU po jakimś czasie, jeśli to nie Originals Cinemax jak twierdzisz, będziesz mógł sobie pisać do woli.

 

2 godziny temu, bgmnt napisał:

 Krytykujesz, ale się nie dziwisz. Dobre sobie :)

Tak, nie dziwie się. Już kilka razy tłumaczyłem w kontekście NF dlaczego ma taką a nie inną popularność a to było jak grochem o ścianę. Widzę to, nie podoba mi się to ale ludzie tego nie widzą. Nie chcą, nie umieją, są zbyt g..pi. Sam sobie wybierz. Więc w pewnym momencie zaczyna do tego podchodzić sarkastycznie, bo głową muru nie przebijesz.

Tak samo jak napisałem - gdybym był CEO NF to bym nadał produkował to co produkuje. "skoro mam takich widzów, taką oglądalność, zarabiam na tym kasę, to dlaczego mam to zmieniać"

Czarnobyl to koprodukcja, więc już przestań wymyślać. Ja wiem, że Cię boli, że HBO wyprodukowało ze Sky serial, który dla NF to kosmos nie do zrealizowania. Co nawet CEO NF - zamiast pochwalić konkurencję (CEO Warner, CEO CBS już kilka razy gratulowali sukcesów oglądalności produkcji NF przy każdej okazji gdy byli pytani przez dziennikarzy) to dowalił "gdybyśmy to produkowali, to byłby po rosyjsku"

A ja odpowiem - gdyby to NF produkował to by to spierd....

Zobacz sobie co się w sieci dzieje, gdy się dowiedzieli, że NF bedzie produkował tytuł na podstawie gry Bioshock.

Edytowane przez Sentence
Usunięto offtopic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, "Czarnobyl" mnie nie boli bo dla mnie to jest serial co najwyżej dobry, ale z ogromnym hype, podobnie jak np. "Squid Game". Oba oceniam na jakieś 7/10, mimo, że na IMDB jeden ma 9 z kawałkiem (kuriozum), drugi 8 z kawałkiem (też). Zresztą podobną opinię mam o ukochanym dla wielu "Parasite" (swoją drogą ciekawe jak zapowiadany 2 lata temu serial HBO idzie?). Mam nadzieję, że mam prawo do takiej opinii ;).

 

Niestety mało kto już o tym "Czarnobylu" dziś pamięta. A ja pamiętam bo to ostatnia (ko)produkcja HBO, która miała i sensowną jakość jak i oglądalność a przede wszystkim komercyjny potencjał.

I ta "wielka marka" od 3 LAT nie potrafi zrobić czegoś podobnego.

Pewnie też wina korpo... I nie opowiadaj znów głodnych kawałków o "Sukcesji", której nikt nie oglada i tym podobnych pierdołach, bo to nie jest to samo. Chodzi o serialowy odpowiednik kinowego blockbustera, który rozgrzeje świat tak jak zrobił to "Czernobyl" a wcześniej "Gra o tron"

 

Co do "Outcast", twierdziłeś najpierw, że to FOX i Cinemax nie ma praw. Nawet nie sprawdzileś sobie na stronie Cinemaxa wcześniej jak jest oznaczony ten serial i że dalej jest w ofercie... Wcześniej opowiastki o tym, że nie wiem jak się dzieją interesy w korpo, że przecież wszystko z Cinemaxa w HBO Max już jest itd.

 

EOT z mojej strony.

Edytowane przez Sentence
Usunięto offtopic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz prawo do wyrażenie opinii.  Przecież po to jest forum. To nie miejsce wojny czy udowadniania, kto jest mądrzejszy. To miejsce do wyrażania swojego zdania, opinii itd.

Twoje zdanie o Czarnobylu rozumiem. A ja mam odmienne zdanie, bo uważam że jest jednym z najlepszych seriali ostatnich 5 lat i jest tak dobry, że Netflix do dzisiaj takiego nie wyprodukował i patrząc co robi - nigdy nie wyprodukuje. A porównanie go do Squid Game jest śmieszne :D 

Właśnie się zdziwisz, bo o Czarnobylu ludzie dzisiaj bardziej pamiętają, niż o jakiejkolwiek produkcji Netflixa z 2-3 lat. Binge ma niestety wady - za chwilę nie pamiętasz co widziałeś.

Oglądają, oglądają HBO ale nie porównuj tego do np Amazon czy Netflixa, skoro mają duuużo większy zasięg.  Jak zwykle patrzysz na cyferki i tylko się na tym znasz ;)

Nie jest wina korporacji jako takiej, tylko wina sytuacji gdzie ostatnio przechodzą z łap do łap i nie mogą tego ogarnąć. Jest po prostu b.urdel na kółkach. Teraz pod nowym zarządem Discovery będzie w końcu jakiś ład. Mają nadal na HBO świetne produkcje i nadal takie produkują (jedne z najlepszych ze wszystkich), tylko marketing leży. Już pisałem, że molochy muszą zmienić podejście w tej dziedzinie, bo w marketingu NF jest mistrzem świata i ich wyprzedza o kilka długości. I NF nawet wielkie G potrafi sprzedać i zrobić z tego hit. Tylko ktoś z różowymi okularami na nosie nie jest w stanie zauważyć tego zjawiska.

Nie mniej - napisałem wiele razy, że HBO ma wiele za uszami i teraz czkawką im się odbija.

 

A co ja mam sprawdzić na stronie Cinemax? Jest to serial ich, mają do niego prawa, FOX wyprodukował na ich zlecenie - mają prawo napisać Originals. Licencja na produkcje dotyczy rynku USA, na świat już się bawi FOX. Taka umowa i tyle. To nie Originals bo sobie dopisze, bo w danym kraju mam licencje (w kontekście Marvel/NF) Przecież nawet sam Bob Iger dla NYT wyjawił, że sprzedawali NF tylko licencje a nie prawa.

Niepotrzebnie  drążysz  temat i przyczepiasz się do moich racji odnośnie Netflix Originals, skoro to jest kolosalna różnica. Cinemax ma prawo nazwać Originals bo to ich i wyprodukowane dla nich. A Netflix miał tylko licencje. 
 

Serial Parasite jak widać jeszcze nie gotowy. A komuś spieszno? :) Czy lepiej seryjnie papkę produkować? Produkują wolno, więc mają zazwyczaj jakościowe produkcje. Coś za coś.

 

I na koniec.

Przeczytaj zdanie, które napisałem do swordfish- "Tylko na samym początku startu HBO Max tak było i to wyżej napisałem. Baza Cinemax jest/będzie w komplecie pod HBO Max  "

Nie mam VPN  aby sprawdzić co jest obecnie na HBO MAX poza Polską. Ale wiem, jaki był oficjalny komunikat w sprawie Cinemax.

Również EOT

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, spotify napisał:

Masz prawo do wyrażenie opinii.  Przecież po to jest forum.

Twoje zdanie o Czarnobylu rozumiem. A ja mam odmienne zdanie, bo uważam że jest jednym z najlepszych seriali ostatnich 5 lat i jest tak dobry, że Netflix do dzisiaj takiego nie wyprodukował i patrząc co robi - nigdy nie wyprodukuje. A porównanie go do Squid Game jest śmieszne :D 

Właśnie się zdziwisz, bo o Czarnobylu ludzie dzisiaj bardziej pamiętają, niż o jakiejkolwiek produkcji Netflixa z 2-3 lat.

 

 

 

 

Absolutna zgoda. Czarnobyl topka 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Elvis – zwiastun filmu z Austinem Butlerem i Tomem Hanksem. Produkcja w reżyserii Baza Luhrmanna. Premiera 24 czerwiec

 

 

 

Latem premiera 4 sezonu Westworld.

 

31 marca premiera serialu Julia, w którym poznamy bliżej historię słynnej kucharki Julii Child. W roli głównej wystąpi Sarah Lancashire

 

Casey Bloys, szef ds. treści w HBO i HBO Max wyjawił, że trwają prace nad 4 sezonem True Detective. Ale jeszcze nie są na zaawansowanym etapie. Do tego skończyły się zdjęcia do House of Dragon i premiera będzie w tym roku. Obecnie prowadzą rozmowy z zespołem odpowiedzialnym za efekty specjalne, aby dowiedzieć się dokładnie, kiedy mogą ogłosić datę premiery. Chcą mieć pewność, że będzie to termin, którego uda się dotrzymać.

The Last of Us nie będzie mieć w tym roku premiery. Nie mają jeszcze wszystkich zdjęć zrobionych (obecnie robią w Calgary) a postprodukcja też potrzebuje czasu.

 

 

Zwiastun nowego szwedzkiego serialu LUST, którego premiera 18 marca

 

 

 

Została zapowiedziana data premiery animacji "The War of the Rohirrim" w świecie Władcy Pierścieni realizowany przez New Line Cinema i Warner Bros. Animation i zobaczymy go 12 kwietnia 2024r. Scenariusz przygotowali Jeffrey Addiss i Will Matthews. Całość wyreżyseruje legenda japońskiej animacji Kenji Kamiyama ("Ghost in the Shell: Stand Alone Complex"). Philippa Boyens, współautorka  trylogii New Line na bazie prozy Tolkiena, ma pełnić funkcję konsultantki.

 

3 marca premiera  serialu komediowego Our Flag Means Death. (wcześniej wklejałem trailer)

 

Zapowiedziano miniserial The Staircase, którego showrunnerami są Antonio Campos oraz Maggie Cohn. W głównych rolach zagrali Colin Firth oraz Toni Collette. Premiera wiosną.

 

Nowy serial Davida Simona (The Wire) We Own This City będzie miał premierę  25 kwietnia. Fabuła bazuje na książce reportera Justina Fentona i opowiada o wzlotach i upadkach grupy zadaniowej Gun Trace departamentu Policji Baltimore. W produkcji poruszona zostania także kwestia korupcji i upadku moralnego, która dotknęła amerykańskie miasta.

W głównej obsadzie Jon Bernthal, Wunmi Mosaku, Jamie Hector, McKinley Belcher III, Darrell Britt-Gibson, Josh Charles, Dagmara Domińczyk, Rob Brown, Don Harvey, David Corenswet, Larry Mitchell, Ian Duff, Delaney Williams oraz Lucas Van Engen.

 

 

No i reszta tutaj ;) Jak nowy sezon 30 srebrników, nowy serial Tokyo Vice itd

https://upflix.pl/aktualnosci/30-srebrnikow-pozlacany-wiek-i-nowe-produkcje-hbo-max-na-materialach-promocyjnych-2022-02-16

 

 

Trzymajcie się. Pzdr! :)

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, swordfish napisał:

Czy znana jest lista tytułów, które nie przejdą z HBO GO do HBO Max? Widzę, że trylogia "Ojca Chrzestnego" tylko do 28.02 w HBO GO. 

Usuwają jeszcze "Jojo Rabbit", "Monos", "Żegnaj, mój synu", "Rozmowa", "Zagraj to jeszcze raz, Sam", "Pod mocnym aniołem".

Wczoraj w necie,znalazłem informację ,że 40 tytułów zniknie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co teraz promować?

Po pierwsze HBO Max na starcie ma wszystkich abonentów HBO GO

Po drugie osoby zainteresowane usługami VOD już wiedzą co się dzieje w temacie

Po trzecie agresywne promo pewnie wleci jak serwis ruszy, by ludzie wchodząc na HBO Max mogli zapoznać się z ofertą i skorzystac z promo (19,99 na zawsze)

Teraz właśnie wystarczy lekki marketing (zmiana marki na social media, operatorzy będą informowali o zmianach w usłudze, a ludzie będą "szeptać") :)

Edytowane przez muza_tv
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...