Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, muza_tv napisał:

@kingofsouth jak to nic nie robić?

"Po starcie HBO Max aplikacja HBO GO zostanie wyłączona i poprosimy Cię o pobranie nowej aplikacji HBO Max." :D

Sprostowanie ja nic nie muszę robić :) 

Aplikacje mam już zainstalowaną na tych urządzeniach :

  • PS5
  • Xbox Series S
  • Play Now BOX TV[2]
  • Mi Box S

Jestem gotowy na HBO MAX PL 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Kiler napisał:

@aandin: W Polsce będzie 33% zniżki na cały okres jeśli ktoś zarejestruje się do 31.03. Póki co bez takich fajerwerków jak w krajach nordyckich i Hiszpanii. ;) 

 Biorąc pod uwagę, że tam płacą ponad 40 zł w przeliczeniu, to u nas 20 zł to też połowa ich ceny :D

Do tego dochodzą promki u operatorów płatnej TV, ja obecnie w UPC za HBO z HBO GO płacę 15 zł. Więc ceny za dostęp do HBO Max będą różne w zależności u kogo kupujesz. ;)

Edytowane przez muza_tv
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, kingofsouth napisał:

@aandin , zgadza się HBO MAX (Spain),  czy USA tam lepszy był start.

I w Skandynawii. Właśnie to mnie dziwi, że na bogatszych rynkach są większe promki niż w biedniejszej Polsce.

Niestety prawie nikt tego nie zrozumiał o co mi chodziło.

3 minuty temu, muza_tv napisał:

 Biorąc pod uwagę, że tam płacą ponad 40 zł w przeliczeniu, to u nas 20 zł to też połowa ich ceny

Tak się tego nie liczy. Odnieś to do ich zarobków.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku @aandin, jeśli dla ciebie 20 zł to za dużo, bo chcesz rabat 50 proc. to nie skorzystasz w promocji Proste. Skończ z cebulandią

 

W Hiszpanii oraz Finlandii standardowa cena miesięcznej subskrypcji to 8,99 euro. Więc mogli sobie pozwolić na 50 proc. rabatu, ceny dostosowane są do lokalnych rynków.

Edytowane przez muza_tv
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aandin, napisałeś, że promocja HBO Max w Polsce dla Ciebie jest bez fajerwerków, bo dali mniejszy rabat. Spoko. OK, u nas dali 33 proc. rabatu, zamiast 50 proc. jak w Hiszpanii. Jednak, jeśli przeliczymy euro na złotówki, to w Hiszpanii (4,5 euro po rabacie) wychodzi nieco ponad 20 zł przy dzisiejszym kursie. Cenowo wychodzi podobnie. Taki mają standard, a ze u nas była tania podstawa HBO GO to i mniejszy rabat procentowy. Proste.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, muza_tv napisał:

napisałeś, że promocja HBO Max w Polsce dla Ciebie jest bez fajerwerków, bo dali mniejszy rabat

Szkoda, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Napisałem tak :

. "Właśnie to mnie dziwi, że na bogatszych rynkach są większe promki niż w biedniejszej Polsce" 

Czy  to już jest dla ciebie wszystko jasne?

I gdzie ja napisałem, że 20 zł to dla mnie za drogo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Palamander napisał:

Właśnie. Ja też mam przez C+ Online,HBO/GO za 10zł. I co teraz?:)

 

Sprzedaż HBO za pośrednictwem partnerów (kablówki, platformy sat) to inne bajka. Będą inne oferty, inne ceny. Zazwyczaj atrakcyjniejsze, bo celem jest sprzedaż usług łączonych. To już trzeba kontaktować się z operatorem.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...