Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby nie patrzeć odchodzi konieczność płacenia i ciągłego polowania na przedłużanie player.pl bez reklam więc dla mnie ogólnie zmiana bardzo na plus-taniej, wygodniej i w jednej aplikacji zamiast dwóch:)
Pewnie player.pl stanie się po prostu bezpłatnym serwisem pokroju vod.pl. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, _Artek_ napisał(a):

Jestem po rozmowie z konsultantem.

Według mnie dla osób z 33% z premiery HBO MAX przygotowali naprawdę niezłą ofertę. Za 19,99 mamy de facto dostęp do pakietu premium z  treściami 4k, do tego możemy sobie w każdej chwili  dokupić  TV i Sport bez utraty zniżki na pakiet podstawowy.

Zdaniem konsultanta dostaniemy także darmowy dostęp do transmisji  z igrzysk:) 

Jedyna różnica między pakietem przed max i max premium to ilość godzin materiałów które można pobrać w pakiecie "przed max" jest chyba 30 w pakiecie MAX premium 100 ale ja i tak ich nie pobieram. 

Jedyny minus jaki dostrzegam to brak osobnego pakietu dającego dostęp wyłącznie do kanałów eurosport. 

 

Czyli warto było przedłużyć przed rebrandingiem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, leonk1974 napisał(a):

Czy u was Skazana jest w 4K?

Tylko ostatni sezon ma być  w 4K i tak jest rzeczywiście, ale na razie ma  bardzo słaby bitrate, co niestety widać że jednak daleko mu do pozostałych treści w 4K.

Mam nadzieję, że to tymczasowo tylko tak na start jest..

 

Screenshot-2024-06-11-at-09-40-04.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, _Artek_ napisał(a):

Jestem po rozmowie z konsultantem.

Według mnie dla osób z 33% z premiery HBO MAX przygotowali naprawdę niezłą ofertę. Za 19,99 mamy de facto dostęp do pakietu premium z  treściami 4k, do tego możemy sobie w każdej chwili  dokupić  TV i Sport bez utraty zniżki na pakiet podstawowy.

Zdaniem konsultanta dostaniemy także darmowy dostęp do transmisji  z igrzysk:) 

Jedyna różnica między pakietem przed max i max premium to ilość godzin materiałów które można pobrać w pakiecie "przed max" jest chyba 30 w pakiecie MAX premium 100 ale ja i tak ich nie pobieram. 

Jedyny minus jaki dostrzegam to brak osobnego pakietu dającego dostęp wyłącznie do kanałów eurosport. 


Jesteś w stanie sprawdzić albo konsultant udzielił informacji ile urządzeń jednocześnie? Czy po staremu 3 czy tak jak w obecnym Premium 4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, vandl napisał(a):

 ogólnie jestem zawiedziony bo nie ma Władcy Pierścieni w UHD i wersji reżyserskiej

W europejskich wersjach Max'a nie ma UHD ani wersji reżyserskiej.

Takie rzeczy jedynie w amerykańskim i argentyńskim Max'ie o czym już pisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybko sprawdziłem i w Pakiecie przed Max mogę wykupic tez ten dodatkowy pakiet Kanaly tv i Sport. Także wygląda że chyba dobrze zrobiłem kupując w ostatnich dniach dostęp do HBO Max bezpośrednio, płacąc na rok z góry. Po przeliczeniu wychodzi 19zł z groszami, czyli praktycznie taka oferta jak osoby ze zniżką 33%. A obecnie mamy dostęp praktycznie do tego co oferuje pakiet premium który kosztuje prawie 5 dych miesiecznie.

 

Inna sprawa czy w przyszłości nie będą coś mieszać, np. jakies treści dostępne tylko dla tych nowych pakietów żeby ludzi zachęcić do migracji na te nowe pakiety.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Fejsie Playera, gdy ludzie pytają o promkę na Maxa informują:

 

-> Zaloguj się na Player kontem, na którym masz wykupiony pakiet.

-> Zalogowanemu użytkownikowi z aktywnym pakietem niebawem wyświetli się powiadomienie z indywidualnym kodem rabatowym.

-> Odbierz swój kod

 

Czy komuś się wyświetliło? I co to za promka 🤔

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...