Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W większości osób będzie wybierało i tak ten pakiet Standard, jeżeli okaże się że faktycznie nie ma w podstawowym (pakiet z reklamami) treści premium tylko Discovery+, treści od Grupy TVN, oraz wyselekcjonowane propozycje od HBO i MAXa aby móc przejść na pakiet wyższy.

W większości tak też robią użytkownicy serwisu NETFLIX, wybierają Standard niż Premium. Szkoda, że w planie Podstawowym nie oferują 1080p tylko 720p. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, muza_tv napisał(a):

To nie są ZMIANY, tylko NOWA usługa. Zrozumcie to. Zmiana to było przejście z HBO GO na HBO Max.

Skoro nowa to nie pisz że dostajesz w tej cenie to samo a nawet więcej.. bo wprowadzasz ludzi w błąd... 

Teraz, Marek99 napisał(a):

W większości tak też robią użytkownicy serwisu NETFLIX, wybierają Standard niż Premium. Szkoda, że w planie Podstawowym nie oferują 1080p tylko 720p. 

Ale przecież jak tu niektórzy piszą to nie ma znaczenia czy jest 4K.. czy 1080p czy 720p.. to jest tylko marudzenie.. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, muza_tv said:

 

Biorąc pod uwagę, że ktoś płaci dziś 29,99 zł za HBO Max. I teraz w tej samej cenie otrzyma MAX Standard (czyli oprócz treści HBO także więcej Max i Discovery z TVN. To faktycznie będzie drożej 🤪

 

 

W jakości, w której dziś za darmo znajdę w 20 sekund....celem płacenia za tv w dzisiejszych czasach jest świetna jakość, którą HBO oferuje ale teraz tylko w pakiecie maksymalnym..

 

HD to bylo dobre w 2012 gdy n to wprowadzała ale dziś to jest jakby Ci wtedy zaoferować w SD 4/3 stereo więc jeśli Ci wystarczy bo ļedziesz miał sprzedawców puszek, polowania na kraby itp w słabiutkim a. w takim to pokazują HD to ok ale poważnie ...:)

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Marek99 napisał(a):

W większości tak też robią użytkownicy serwisu NETFLIX, wybierają Standard niż Premium. Szkoda, że w planie Podstawowym nie oferują 1080p tylko 720p. 

 

Też żałuje, że w Podstawowym Netflixa tylko 720p, ale jak na razie u mnie i w rodzinie daje radę na Smart TV.

Być może start MAXa przyspieszy zmiany, w USA Netflixa już tylko od Full HD oferują. Ale chyba nie prędzej jak wprowadza pakiet z reklamami

 

10 minut temu, Tadekb napisał(a):

HD to bylo dobre w 2012 gdy n to wprowadzała ale dziś to jest jakby Ci wtedy zaoferować w SD 4/3 stereo więc jeśli Ci wystarczy bo ļedziesz miał sprzedawców puszek, polowania na kraby itp w słabiutkim a. w takim to pokazują HD to ok ale poważnie ...:)

 

 

Spokojnie. Pomyśleli o wszystkich. Wielu styknie MAX Standard, a elita narodu nie zniżająca się poniżej 4K wybierze MAX Premium. I każdy będzie zadowolony  😉

Edytowane przez muza_tv
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przed chwilą konsultant Canal+ mówił,że ci co mają HBO Max przejdą na Premium. Bardzo chciał bym dzisiaj wziął ten osjiet i nawet dawał gwarancję na piśmie,że jakby co to po 14 dniach będę mógł zrezygnować. Pytałem się czy można od jutra by miesiąc był darmowy to twierdził,że teraz już tak nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tadekb napisał(a):

HD to bylo dobre w 2012 gdy n to wprowadzała ale dziś to jest jakby Ci wtedy zaoferować w SD 4/3 stereo więc jeśli Ci wystarczy bo ļedziesz miał sprzedawców puszek, polowania na kraby itp w słabiutkim a. w takim to pokazują HD to ok ale poważnie ...:)

 N-ka HD wprowadzała od października 2006 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie abonenci platform sat powinni wyjść na plus. 

Do HBO MAX otrzymają Playera (w Canal+ był dostępny za dodatkowe 16zł) + Eurosport Extra (który w Canal+ nie był dostępny).

Pytanie pozostaje tylko jaka będzie cena za ten pakiet skoro teraz był to przedział 20-35zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Waszych wcześniejszych wypowiedzi i z gorącej dyskusji o dostępności lektora z punktu biznesowego najlepiej jakby dali do niego dostęp w tym najdroższym pakiecie Premium, a w tych najniższych tylko napisy. Czy wtedy dla odbiorcy miałoby to znaczenie? Lepsze HD z napisami niż 4K z lektorem, bo i tak różnica znikoma? ;-)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, k05 napisał(a):

Teoretycznie abonenci platform sat powinni wyjść na plus. 

Do HBO MAX otrzymają Playera (w Canal+ był dostępny za dodatkowe 16zł) + Eurosport Extra (który w Canal+ nie był dostępny).

Pytanie pozostaje tylko jaka będzie cena za ten pakiet skoro teraz był to przedział 20-35zł. 

W Platformie CANAL+ jest możliwość dokupienia Eurosport Extra w ramach zakupionego playera.

 

Nie wiadomo czy Platforma CANAL+ zaoferuje w pakiecie Standard oraz Premium (do wyboru przez klienta) gratis w postaci dodatkowego pakietu "Kanały TV i Sport".

Wiadomo, że Polsat Box zaoferuje tylko samo Premium, dla tych klientów, którzy mają lub będą mieli zobowiązanie, a dla tych bez lojalki to Standard.

 

Nie ma żadnej mowy o dodatkowym pakiecie. Czyli będzie to w jakiś sposób oferta niekompletna, bo nie wiadomo czy dostawcy będą pakiet dodatkowy oferować.

Może zrobią tak jak z tym playerem w Platformie CANAL+, jak ktoś będzie potrzebował dodatkowego pakietu to będzie musiał podłączyć kartę do swojego konta w tym przypadku do MAXA. 

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Marek99 napisał(a):

 

Nie wiadomo czy Platforma CANAL+ zaoferuje w pakiecie Standard oraz Premium (do wyboru przez klienta) gratis w postaci dodatkowego pakietu "Kanały TV i Sport".

 

Nie wiem dlaczego, ale myślałem, że ten pakiet będzie już w ramach opcji Premium dostępny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie dostaje tego samego.. bez treści 4K.. i tylko dwa urządzenia.. 
10 produkcji na krzyż w HBO Max, wielka strata
 
Jeśli potrzebujesz widzieć lepsze efekty, to sobie zapłacisz więcej za 4K. Ale to już twój wybór
Uwierz... większości wystarcza podstawowa oferta w dobrej cenie. Nawet pakiet z reklamami będzie cieszył się wzięciem.
Prawdopodobnie będzie to odpowiednik Playera
Ale rozmowa tyczy czy w tej cenie mamy to samo.. i jak widać nie dostajemy tego samego.. to że komuś wystarczy standard to rozumiem.. ale właśnie w taki sposób działają.. dostajesz pseudo to samo.. 
Dostaniesz znacznie więcej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zuzia

@escapers, w MAX US katalog pozycji w 4K jest znacznie szerszy niż był w HBO Max, mam na myśli ofertę filmową. To chyba jeden z nielicznych plusów. Nie ma jednak żadnej pewności, że tak samo będzie w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Zuzia napisał(a):

@escapers, w MAX US katalog pozycji w 4K jest znacznie szerszy niż był w HBO Max, mam na myśli ofertę filmową. To chyba jeden z nielicznych plusów. Nie ma jednak żadnej pewności, że tak samo będzie w Polsce.

Przeniosą wszystkie seriale wyprodukowane w ramach "player original" w jakości 4K do MAXa i będzie więcej pozycji do oglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, leonk1974 napisał(a):

Mi przed chwilą konsultant Canal+ mówił,że ci co mają HBO Max przejdą na Premium. Bardzo chciał bym dzisiaj wziął ten osjiet i nawet dawał gwarancję na piśmie,że jakby co to po 14 dniach będę mógł zrezygnować. Pytałem się czy można od jutra by miesiąc był darmowy to twierdził,że teraz już tak nie jest.

Ja też rozmawiałem o tej kwestii. Niedawno przedłużyłem umowę i mimo, że ona jest od 1.09 to i tak przejdę z automatu na premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...