Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

W końcu nie przerywa dźwięku w aplikacji na Android TV przy 5.1 w połączeniu z  soundbarem. Pół roku czekałem. Naprawili. Dział techniczny odpisał, że pracowali też  nad tą sprawą.

Cieszę się.

Korzystam też z AppleTV 4K, ale ta sprawa mnie denerwowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że społeczność zrzeszona na hbomaxexperts.com została wygaszona, od ponad miesiąca aktywność ustała, zamknęło się na ok. 5 tys. wpisów, które jak podejrzewam nigdy nie ujrzą światła dziennego. Wątpię, aby ktoś z HBO Max w ogóle to czytał. Przeczuwałam, że tak będzie, dlatego nie marnowałam klawiatury na udzielanie się tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kiedykolwiek przywrócą zakładkę wkrótce, funkcję oceniania tytułów, więcej informacyjnych szczegółów jak język napisów, głosu? Takie rzeczy były przecież w GO...

A także czy kiedykolwiek dodadzą klasyki z cartoon network czy tylko te nowe, słabe kreskówki? Przecież w niektórych zagranicznych serwisach hbo max mają wszystko, klasyki z cartoon network, zakładka wkrótce(nie wiem jak z informacyjnymi szczegółami i ocenianiem, nie zgłębiałem się za bardzo). To jest naprawdę niezrozumiałe, czyżby traktowali nas jak kraj trzeciego świata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, najlepiej dokopać "polaczkom" i wybielić korporację. HBO Max w USA to nie tylko lepsza oferta (kwestia praw), ale również kilka dodatkowych i przydatnych zakładek w aplikacji i lepsza jakość materiałów (oryginalne proporcje obrazu, klatkaż).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po restarcie Apple TV wskoczy Dolby Vision,ale jak później włączę coś innego to albo wyskoczy komunikat Nie można odtworzyć i hakiś kod błędu lub zaskoczy w zwykłej jakości. Zadzwoń na infolinie i też to zgłoś.
Dobrze,że drążyłem temat bo teraz już wiem,że to nie tylko u mnie tak się dzieje. Ja to zauważyłem w poniedziałek wieczorem po aktualizacji do tvOS 16.1. Wszystkie pozostałe aplikacje mają Dolby Vision.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety.

Za pierwszym razem, gdy włączyłem aplikację i wybrałem tytuł było 4K i HDR 

Zmieniłem na inny tytuł, pojawił się błąd, że  jest problem z wybraniem żądanych treści.

Spróbowałem za-2-3 razem i wskoczyło tylko 4K.

Odtwarza samo 4K bez HDR.

Jest jakieś już rozwiązanie w przypadku Apple tv 4K żeby to normalnie działało?

Przed aktualizacją systemu do 16.1 było ok.

Inne aplikacje mają HDR.

 

Niedawno udało się wywalczyć, żeby Dolby Digital działał u mnie poprawnie w treściach  5.1. na-Android TV.

 

Teraz znowu wysłałem maila do ich pomocy technicznej.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...