Skocz do zawartości

Kanały TnK - zmiany, propozycje, sugestie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie zgadzam się z przedmówcą, z małą różnicą, takie kanły powinne znaleźć się w każdej platformie w zupełności za darmo, utrzymywać powinne się jak do tej pory z reklam. Co do pawello415, to jest to forum o sugestiach, więc je zasugerowałem, ale nie oznacza to, że musi być. Kiedys z pewnością będzie, zobaczysz. Kiedys już zresztą był. Polsat News zwiększył by oglądalność gdyby tylko był free. A tak cóż mniej zarabia m.in. na reklamach.

Widziałbym jeszcze tutaj kanał TVP HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej brakuje Discovery Science (mowa o TnK HD), zamiast tego mógłby być jeszcze National Geographic, ale jak na razie kanał ten jest tylko w C+.

Osobiście, nie jestem zadowolony z kanału FilmBox oraz MGM, nie mówiąc już o Wojna i Pokój, wolał bym Universal Channel oraz movies 24.

Kanały Disney, jest ich za dużo, albo XD albo zwykłe Disney (po co się powtarzać), dodali by CN albo Boomerang.

Co do Polsatu kiepskiego/zastępczego, mogą go nie dodawać, ale to moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

miom zdaniem kanały które są w pakiecie tnk Hd powiiny być równiez w sd mowa tu eurosporcie axn disney xd i leonardo da vinci zgadazam sie z powyszymi postami by dodali discovery historia mnie przydał by sie sport klub ale to chyba za dużo by było sportu , co do informacynych(polsat news tvn 24 czy superstacja) to uwazam że wszystkie powinny byc fta i za darmo (tak jak stacje z zagranicy np czesi maja ct 24 i nie koduja )

national geogrpic jak sie nie myle ma na wyłączność cyfra +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle kanał Polsat News powinien znaleźć się również w ofercie TnK. Ponadto uważam, że wszystkie kanały informacyjne powinne znaleźć się FTA dla wszystkich Polaków za darmo, tak aby każdy mógł oglądać taki kanał informacyjny jaki chce. Może kiedyś ustawa to zmieni. W TnK powinien znaleźć się przynajmnie j TVNHD za free, jak to jest w ofercie bliźniaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie? Użytkownicy TNK SD krzyczą: dajcie nam kanaly HD.

Czyżby zapomnieli, że ich tunery na ogół to MPEG2 i nie umożliwiają odbioru takowych programów?

 

Wracając do zarzucenia projektu TNK SD. Robią dobrze.

Jest to obecnie komercyjne projekt bez przyszłości - kasę którą miał zarobić, zarobił.

Zresztą ulepszanie w czasach płaskich telewizorów i obrazu HD oferty SD przy stworzeniu oferty HD byłoby niezwykle śmieszne i irracjonalne biznesowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie? Użytkownicy TNK SD krzyczą: dajcie nam kanaly HD.

Czyżby zapomnieli, że ich tunery na ogół to MPEG2 i nie umożliwiają odbioru takowych programów?

 

Wracając do zarzucenia projektu TNK SD. Robią dobrze.

Jest to obecnie komercyjne projekt bez przyszłości - kasę którą miał zarobić, zarobił.

Zresztą ulepszanie w czasach płaskich telewizorów i obrazu HD oferty SD przy stworzeniu oferty HD byłoby niezwykle śmieszne i irracjonalne biznesowo.

 

Zwróć uwagę, że są ludzie (podejrzewam że spora większość) której w zupełności wystarcza jakość obecnej TNK SD. Nie potrzebują oni jakości HD.

Natomiast chętnie widzieli by nowe kanały. I tutaj odniosę się do nowej oferty TNK HD. Weźmy przykład Eurosportu który jest tam oferowany. Zakładając że nie chcę korzystać z dodatkowego pakietu HD (+19.90PLN) i wystarcza mi "zwykła" jakość. Żeby oglądać owy kanał i tak muszę kupić nowy dekoder HD = 400PLN!!! Absurdalne, kiedy spojrzymy na to że i tak nie będzie służył do oglądania kanałów HD.

Szkoda, że nie pomyśleli o tym aby dodać te kanały które są w HD a brakuje w SD bo powyższy przykład doskonale ilustruje absurdalność ich pomysłu. W każdym razie ja nie zamierzam inwestować 400PLN tylko dlatego żeby oglądać Eurosport i te kilka nowych kanałów. Natomiast nie mialbym nic przeciwko płaceniu ciut wyższego abonamentu pozostając przy starym dekoderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest absurdalnego w tym, że musieli jakoś zachęcić potencjalnych klientów do kupowania TNK HD z dekoderem za 400 PLN (wkrótce zapewne będzie moduł i będzie można korzystać na własnych dekoderach HD), a nie TNK SD - przecież nie po to uruchamiali TNK HD żeby się nie sprzedawało w ogóle. Biznes to biznes, a jak się nie podoba oferta TNK SD, to umowy nie ma i na siłę nie musicie płacić i korzystać :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mam te same zdanie .Zaczyna zmuszać się nas do wymiany sprzętu na HD a nie każdy ma na to środki pieniężne i chęc by pozbywać się telewizorów kineskopowych. Sam mam jeden z ostatnich wersji telewizorów kineskopowych, obraz żyleta i nie potrzebne są mi kanały HD.Zresztą nie jestem maniakiem tv i nie siedzę cały dzień w domu.Oferta sd mi wystarczy jak i jakość sd. Dlaczego mam kupować tunery HD które są jak dla mnie jeszcze drogie jak mam w domu trzy dobrej jakości tunery sd? Jakość HD nie jest mi potrzebna to nie rozumiem dlaczego nie jest rozwijana oferta tnk sd.Niech klient sobie wybierze to co chce.Jak ktos potrzebuje HD to niech wybierze ofertę tnk HD a komu wystarcza oferta zwykłej tnk jak mnie to niech z niej korzysta.Dlaczego więc nie mogą dodać do tnk sd więcej programów???? Nie rozumiem tego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 tys. użytkowników karty HD to nie dużo w porównaniu do tego co ma oferta sd. W związku z tym pozostawienie wersji SD, która ma sie nie rozwijac jest bezsensowne. Serio bym widzial tutaj Polsat News, ale jeśli im nie zależy to nie, ja raz dałem za dekoder 199zł, potem kupiełem sobie odbiornik HD za 415, ale trzeciego nie kupię. Jeśli chcą mnie zatrzymać to niech dają kanały w SD, bo jak nie to sobie im podziekuje, ale jak tak zrobi wiekszosc, to i HD straci na tym.

Jestem za szybkim dodaniem nowych kanałów typu Polsat etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...