Skocz do zawartości

Kanały TnK - zmiany, propozycje, sugestie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko że tak każdy może powiedzieć o każdym programie, że jest porażką. Ja też Kino Polska dużo nie oglądam, ale powoli się przyzwyczajam i jeżeli wieczorem dadzą jakiś film kostiumowy/historyczny to pewnie będę oglądał. Oferta TNK wydaje się być budowana typowo pod Polskiego obywatela i z jednej strony bardzo dobrze, że wspierają Polską kulturę. A co do kolejnych kanałów to pewnie szybko nie zostaną wprowadzone o ile w ogóle są takie zamiary. Obecnie TNK jest napakowana do pełna, za taką ceną nie ma nigdzie u konkurencji takiej różnorodności programów. Bardziej obawiałbym się, że wypadnie TVP Kultura i Sport. Zobaczymy co z tym wszystkim się stanie. Trzeba poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja wierzę, że w tym roku dodadzą kanały nowe. Jednym z nich ma być TVN Seriale! Trochę czasu jeszcze musi minąć zanim będą w ofercie.

P.S. A czy w TnK można odbierać TVPHD i TVNHD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

a kiedyś pisałem, że Polsat będzie musiał być w tnK, to się ze mnie śmiano, a tu proszę wczoraj media2.pl napisały o tym, że wszystkie kanały decyzją KRRiTV muszą być rozpowszechniane u innych operatorów satelitarnych, tak przynajmniej wynika z artykułu, teraz tylko czekać, aż pojawi się Polsat, pewnie nie będzie to szybko.

http://media2.pl/media/63002-polsat-bed ... echny.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kiedyś pisałem, że Polsat będzie musiał być w tnK, to się ze mnie śmiano, a tu proszę wczoraj media2.pl napisały o tym, że wszystkie kanały decyzją KRRiTV muszą być rozpowszechniane u innych operatorów satelitarnych, tak przynajmniej wynika z artykułu, teraz tylko czekać, aż pojawi się Polsat, pewnie nie będzie to szybko.

http://media2.pl/media/63002-polsat-bed ... echny.html

Tak, tylko że - po pierwsze - w tym tekście nie pisze, że już podjęto taką decyzję, a że KRRiT rozważa taki krok. Po drugie, to już kolejny, podobny tekst napisany przez media2.pl w ciągu 9 miesięcy - więcej w tekście i linku zacytowanym przez @GieKę w dziale C+ w wątku :Nowości C+ - zapowiedzi". Tak więc równie dobrze, dzięki media2.pl możecie żyć nadzieją na Polsat w ofercie TNK w odstępach 9 miesięcznych :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

oczywiscie, ze Polsat bedzie, a takie dzialanie jakie jest podejmowane przez KRRiTV jest zupelnie normalne, gdyż w Europie jest czyms zupełnie to narmalnym, ponadto nie jestem pewny, ale wchodząc do UE Polska zobowiazała się do takich przepisów (nie ma na to tylko żadnego terminu) gdyż jest to jedna z derektyw UE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dokładnie.

 

Do tego dołączą go nam wtedy do płatnego pakietu i włodarze z Polsatu będą zadowoleni.

Bo sprzedadzą za grube pieniądze coś co właściwie powinni oferować za bezpłatnie.

 

Ale kto wie. Może poratuje nas ustawa i POLSAT będzie FTA lub darmowy ? Kto wie.

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

W ofercie Telewizji na kartę brakuje mi chyba:

 

- Jakiegoś kanału komediowo-serialowego. Mogliby dać Comedy Central jako alternatywa dla TVN7.

- Sportu jest od groma. Starszych może nie zachwyci ale chętnie widziałbym Bundesligę w Eurosport 2.

- Rodzice i najmłodsi pewnie ucieszyliby się z kolejnego kanału już typowo bajkowego. Ja bym widział Boomerang.

- Zdecydowanie brakuje kanałów typowo filmowych i serialowych. Nie mówię o serialach brazylijskich.

- Discovery to perełka w ofercie ale przydałby się dodatkowo Animal Planet lub jakiś inny kanał naukowo-dokumentalny.

- Mogliby dodać jakieś Filmboxy. Takie typowo serialowe i filmowe dla całej rodziny.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...