Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

TV powiadomił mnie właśnie, że dzisiaj w nocy odbędzie się zmiana częstotliwości nadawania kanałów.

Zarwę dzisiaj nockę... a warto na ten wysyp kanałów HD. ;)

U mnie w Bytomiu cisza na ekranie, żadnych informacji, dekoder Edytowane przez Leo73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idą zmiany a u mnie nadal cisza i dalej bez zmian :cry:  Dziś jednak znowu przerwa w EBOK miedzy 23 a 1 ciekawe czym teraz zachwycą nas abonentów po kolejnej przerwie w funkcjonowaniu serwisu? Może dodadzą brakujące informacje odnośnie długości pozostałych umów np. multiroom, cinemax itp., bo jak na razie nie ma jeszcze tych informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeka mnie przedłużenie oferty, co wybrać zostać przy dekoderze, czy moduł Cam?

Jeśli lubisz wypożyczać filmy od MM bez wychodzenia z domu, to musisz wziąć dekoder, jeśli nie zależy tobie na tym to wystarczy moduł CAM do telewizora. Ważne aby telewizor był już z funkcją obsługi modułów, oraz obsługiwał telewizję cyfrową DVB-C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeka mnie przedłużenie oferty, co wybrać zostać przy dekoderze, czy moduł Cam?

Masz zwykły dekoder czy PVR ? Jak zwykły to ja bym przeszedł na CAM. Nie potrzebna podstawka pod kwiatka, która jeszcze zżera prąd. Ja mam PVR, bo dużo nagrywam i "pauzuje", więc CAM nie wchodzi w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Morthen:

Oficjalnie wiadomo, że rozszerzają ofertę. :P Pytanie jak obszernie? Stawiam, na MAX/FULL.

@Daro1:

Wyskoczyło jako zwykłe powiadomienie (CAM).

Może i faktycznie dadzą MAX/FULL, ile masz obecnie kanałów w tej chwili w analogu? Czy coś po zmianach z analogu usuwają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pojawiło się i na TV z dekoderem (Kaon PVR) i z CAM (oba to Philipsy). Będzie rozszerzenie, przy czym ja bym się bardziej spodziewał wyrównania oferty "standardowej" (tj. np. dodanie TVN Fabuła i wersji HD kanałów TVN24, Republika, itd.).

Edytowane przez marivsh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zwykły dekoder czy PVR ? Jak zwykły to ja bym przeszedł na CAM. Nie potrzebna podstawka pod kwiatka, która jeszcze zżera prąd. Ja mam PVR, bo dużo nagrywam i "pauzuje", więc CAM nie wchodzi w grę.

PVR, ale nie korzystam z jego funkcji, rzadko nagrywam . Czy za moduł Cam pobierana jest opłata miesięczna?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maro jeszcze nie dowierza ;)

 

Krótko: Południe ma pełną ofertę!!! Na szybko licząc ponad 70 kanałów w HD. Sieć przedstawia się jako Katowice_Full_Extra. Są m. in. Pulsy, TVP Info, TVN24, Republika, Polsat News oraz Polsat Sport News w HD, jest też TVN Fabuła HD, Fokus HD, itd... Są też Testy z planszą o wkrótce włączonym nowym kanale.

 

I teraz najlepsze: kanałów analogowych jest 51 czyli... tyle ile było, a zatem BEZ ZMIAN, BEZ ŻADNEJ REDUKCJI ANALOGU MOŻNA MIEĆ PEŁNĄ OFERTĘ!!! Przede wszystkim usunięto duble (acz nie wszystkie) bo ilość znajdowanych kanałów wzrosłą jedynie o 3.

Edytowane przez marivsh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...