Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Widzicie, mówiłem, że będzie 70 zł, to i tak jeszcze przedobrzyłem :P Będzie 89 ;] No cóż, wychodzi na to, że czas się powoli żegnać z MM, bo nie wierzę, że dostaniemy cały pakiet w tej cenie co mamy teraz. Po prostu nie w MM. Niestety, tak jak mówi jeden z kolegów, umowę można rozwiązać jedynie na C+, ale poczekajmy trochę, może wyłączą jakiś kanał i wtedy będzie można wypowiedzenie dać :)) Ja ma prośbę, może już by ktoś udostępnił wzór takiego wypowiedzenia? Bo szczerze mówiąc, nigdy wcześniej tego nie robiłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czuję w kościach, że będzie coś grubego od MM :P Np, nSport jeśli dodadzą to pewnie do pakietu Super Extra Mega Giga HD. A z C+ polecą sobie w ch*** i zrobią jak Toya, że z miesiąc dostaniemy na starych warunkach a potem już przymusowa migracja. Lepiej przygotujmy już wnioski o wypowiedzenie :P A tak na poważnie, to nie oczekuję cudów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NSport zabrali nam 1 stycznia i nie wierze ze po trzech miejscach znowu nam go dadzą.Też jestem bardzo ciekawy co wymysla z paczką C+.Oni na pewno na tym nie stracą a my no cóż......

 

Daniel jak mogą nie wiedzieć o zmianach skoro cały internet o tym trabi.Faktycznie [beep]e tam pracują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wynika z grafiki na stronie internetowej operatora za kanał Zone Romantica w pakietach 'MaxBox' oraz 'Filmy i seriale' dostaniemy Novela TV, jednak sam w sobie pakiet z ofertą kanałów filmowych wygląda dość mizernie :/

 

oficjalny komunikat:

"Informujemy, że z dniem 1 kwietnia 2013 r. nastąpi zmiana w zakresie programów dostępnych w sieci telewizji kablowej spółki Multimedia Polska S.A. dostarczanych w technologii cyfrowej i IPTV, a w przypadku miast Warszawa i Pruszcz Gdański również w technologii analogowej. Zmiana obejmie ponadto programy dostarczane w technologii analogowej w sieci telewizji kablowej spółki Multimedia Polska - Południe S.A w miejscowości Gdańsk.

Zmiana polega na udostępnieniu programu Novela TV oraz wyłączeniu programu Zone Romantica w związku z zaprzestaniem jego emisji przez jego nadawcę.

Dodatkowo, z dniem 4 kwietnia 2013 r. w miastach Gdynia oraz Olsztyn w sieci telewizji kablowej Multimedia Polska S.A. zostanie wyłączony program Viacom Blink! nadawany w technologii analogowej.

Informujemy, że powyższe zmiany nie stanowią zmiany Oferty Usług Operatora gdyż gwarantowana Państwu liczba programów telewizyjnych składająca się na Pakiet została utrzymana."

 

Przysługuje prawo do wypowiedzenia umowy? Czy nie? W MM twierdzą, że nie, bo umowa zawarta jest na ilość programów, a nie na konkretne programy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Informujemy, że powyższe zmiany nie stanowią zmiany Oferty Usług Operatora gdyż gwarantowana Państwu liczba programów telewizyjnych składająca się na Pakiet została utrzymana."

 

Czyli nie można zerwać umowy ;) Poza tym, Novela tv i tak nie dostaniemy w DTV, tylko ewentualnie ci co mają NDTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj ze zrozumieniem, Novela TV zastępuje Zone Romantica. Ten ostatni był w pakiecie Film, więc wszyscy co mają ten pakiet dostaną Novela TV.

Nie rozumiem czym się tu podniecać, jeden i drugi kanał nadają się tylko do jednego - wy[beep]a ich z oferty i wrzucenia czegoś bardziej ambitnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...