Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

W zeszłym tygodniu we Wrocławiu działy się dziwne rzeczy w kablu MM.

 

Padł mi dekoder do odbioru DTV. Serwisant,który się pojawił stwierdził, że to już 5 wymiana tego dnia. Następnego dnia spotkałem go i powiedział, że ma kolejne 3 do wymiany. Dotychczas wymiana dekodera zdarzała się raz na jakiś czas. A tu w ciągu dwóch dni aż tyle!?

 

Ciekawe, czy ma to związek ze zmianami związanymi w NDTV - nawiasem mówiąc nic nie wiedział,że coś się szykuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam niemialem problemow z dekoderem jako takich, problem wystepowal po tym bo ja mam od czerwca dekoder ze jak niebylo pradu to niemogl sie odpalic na nowo pobrac listy kanalow ale oni chyba zaladowali nowe oprogramowanie i pozniej juz tego problemu niebylo i niema. No pewnie trzeba bedzie czekac do grudnia az mi sie umowa skonczy na tv cyfrowa i azeby miec te kanaly TVP i inne co sa w analogu to trzeba bedzie zrezygnowac z analogu. Pozyjemy zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już 3 egzemplarz PVR.....niby ADB a szrot taki że aż głowa boli ! Często ma zawiechy i przy nagrywaniu audycji z innego kanału,bardzo wolno chodzi i ostro przymula.Ale go nie wymienię bo ma dysk 250 GB. Inne PVR mają dyski tylko 150 GB. Jakoś dotrwam do końca umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema na chwile obecna mozliwosci podpisania aneksu czy tez migracji klientow ktorzy maja stare pakiety Cyfrowy Basic czy tez Cyfrowy Komfort do nowych pakietow MiniBox, SuperBox i MaxBox. Sami dopiero wszystko ogarniaja i czlowiek z CallCenter powiedzial azeby zadzwonic za jakies 2 3 tygodnie moze cos wtedy. Problemu niemaja osoby przedluzajace umowe. A mi dopiero w grudniu 2013 konczy sie umowa na DTV. Dekoder posiadam ADB 3830 CD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w BOK i gościu co tam pracuje powiedział że nowe kanały są traktowane jako kanały testowe i jako takie na razie nie wchodzą do żadnego pakietu. Być może zostaną wkrótce udostępnione starym abonentom....Kolejna ściema. Ogólnie [beep] na kółkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem tez w punkcie technicznym u siebie w Wysokiem Mazowieckiem to kobieta dala mi rozpiske wydrukowana z nowymi pakietami ale o dziwo na stronie Multimedii jest stara to niewiem skad miala nowa. Po drugie dla kazdego miasta sa odrebne promocje, te ceny co sa ogolnie podane to i tak w kazdym miescie inne. Przy mnie dzwonila do nich jakie sa promocje nowe do nowych pakietow to nic niewiedzieli tam a ona tez nic niewiedziala, mowi ze jakktos by przyszedl akurat podpisac umowe to ma rece rozlozone, normalnie [beep] na kolkach u nic, nikt nic niewie o co chodzi. Moze wystraszyli sie naciskow ze strony ludzi, moze dostali jobow albo sie wystraszyli i moze pojda po rozum do glowy i dla starych klientow cos wymysla jakies migracje czy cos. Miejmy nadzieje ze sprawy pojda w dobrym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne PVR-y też mają 250GB (mowa o dekoderach ADB).

Dla Twojej informacji początkowo wszystkie miały tylko 150GB, jakiś czas temu wydali nową wersję oprogramowania, która odblokowała leżące sobie 100GB.

No to wymienię na kolejny (wadliwy ? ) egzemplarz. To będzie 4 już ! Resety,przywracanie ustawień fabrycznych, wykasowanie części dysku nic nie pomagają.Dekoder żyje własnym życiem. Czasami mam wrażenie że ich dekodery są po prostu z pomocy dla powodzian. Idealnym dla mnie rozwiązaniem byłby moduł CAM. Ale prędzej zdążę osiwieć,niż MM wprowadzi moduły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest petycja dotycząca wprowadzenia nowych kanałów za dodatkową opłatą. Jako, że nie bardzo popieram pomysł Multimedi postanowiłem utworzyć petycję online. Każdy kto popiera moje stanowisko oraz ma chęć podpisać petycję, zapraszam tu: http://www.petycjeonline.com/petycja_do ... _polska_sa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie problem z netem dzisiaj we Wrocławiu?

U mnie coś świruje.

Tutaj jest petycja dotycząca wprowadzenia nowych kanałów za dodatkową opłatą. Jako, że nie bardzo popieram pomysł Multimedi postanowiłem utworzyć petycję online. Każdy kto popiera moje stanowisko oraz ma chęć podpisać petycję, zapraszam tu: http://www.petycjeonline.com/petycja_do ... _polska_sa

cytat z ich strony: Programy: "TVP 1, TVP 2, TVP 3 (Info), POLSAT, TVN, TV4 oraz TV Puls są przeznaczone do powszechnego i nieodpłatnego odbioru również

w sposób cyfrowy drogą rozsiewczą naziemną."

 

Wniosek: trzeba tylko nagłośnić sprawę i wycofają się tak jak było z TVP1 HD i TVP2HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...