Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Ja czekam na Eleven Extra reszta mi lata.

Mam dostęp do tego kanału poprzez inną platformę. Kanał jest w wersji testowej, powtórka goni powtórkę, z reklamami. Czy warto czekać na dodatkowy kanał? Sam się przekonasz jak już będzie on dostępny w sieci MM

Nie liczę na żadną modernizacje. Każdy konsultant bedzie wciskal farmazon zeby przedłużyć umowę.

Zgadza się i wiem coś o tym. :lol2:  Ale konkurencja nie śpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dostęp do tego kanału poprzez inną platformę. Kanał jest w wersji testowej, powtórka goni powtórkę, z reklamami. Czy warto czekać na dodatkowy kanał? Sam się przekonasz jak już będzie on dostępny w sieci MM

 

Zgadza się i wiem coś o tym. 2: Ale konkurencja nie śpi.

Mam dostęp do tego kanału przez NC+Go.Jest tam Liga Francuska którą lubie oglądać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, trzeba się cieszyć z każdej zmiany. :)

W końcu jest...

 

A ja czekam na zmianę w ofercie MM, kiedy wejdzie kanał MANGO2 HD :jupi:  Przydał by się taki drugi kanał i to w jakości HD. Na obecnym kanale jest słaba jakość szczególnie po godzinie 23 gdzie nawet obraz śnieży w ważnych punktach na ekranie :lol2: :lol2: za to dźwięk ujdzie choć mógłby być w lepszej jakości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr. Chiquita

A to CBS Drama kończy nadawanie w Polsce? W innym przypadku nie widzę sensu wymiany go na równie atrakcyjny kanał jak np CBS Action.

Jedynie podmiana na AMC miałaby sens.

Tak czy siak - CBS Dramy braku też nie zauważę.

 

I zgodzę się z Tobą - Polsaty, kanały NC+ i Viasaty w HD, no może jeszcze brakujące Discovery. No i dla mnie oczywiście Cinemaxy w HD i kanały MWE (zwłaszcza na Nucie HD mi zależy, którą słuchałem w MM GO i pasuje mi to, jak grają).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Analog w Częstochowie miał być zredukowany 1 września,potem przesunięto termin na 1 pażdziernika a teraz na 1 listopada" - usłyszałem od przedstawiciela MM w moim osiedlu. Przyczyna: jest ok.200 osób które nie można namówić na DTV. Z kilkunastu tysięcy abonentów MM w Cz-wie 200 osób wstrzymuje redukcję analogu ( ??!! ).

Taką nieprawdopodobną teorię (?) usłyszałem dzisiaj. I co teraz zrobią ??   :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yakuzzi

Coś czuję, że moja lista jest bardziej realna. :D

 

@zerojedynkaX

To nie teoria, tylko prawda. Trudno namówić ludzi do zmiany przyzwyczajeń. Nie mogą przecież ich zmusić. Swoje płacą, więc co robić?

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku już nic nie zrobią, nawet ci po cyfryzacji nic nie dostaną. Przykre to, jeśli coś zrobią, to tylko w jakiś, 5 miastach. A my wszyscy, płacąc za tv cyfrową będziemy oglądać, pikseloze, taką jakość oferuje MM, to jest najgorszy syf, bronią się tylko ceną. Nie rozumiem co oni, robią z sygnałem, ludzie kupują, duże nowe telewizory a MM, daje taką kaszę. Dziękuję za taką ty cyfrową.

Edytowane przez Grzechu27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

95% klientów ma to gdzieś! Skoro mają gdzieś to po co Multimedia ma się starać?
Oczekujesz lepszej jakości, zmień operatora (tylko nie na Vectre, bo tam jest jeszcze gorzej z kompresją).

 

UPC takie dobre...

 

W dużych kablówkach Canal+ najdrożej

Abonenci dużych kablówek nadal zapłacą więcej za Canal+. Prym w tym zakresie wiedzie UPC Polska, największy operator kablowy w Polsce. Dostęp do pełnego pakietu Canal+ Prestige w ogólnodostępnej promocji operator wycenił na aż 69 zł przy zobowiązaniu rocznym. Jest to obecnie najdroższa oferta na rynku wśród dużych graczy kablowych. Natomiast mniejszy pakiet Canal+ Select operator wycenił na 49 złotych.

Nieco lepiej cenowo sytuacja wygląda w sieci Vectra, która pełny pakiet Canal+ Prestige oferuje za 49,90 zł, natomiast mniejszy Canal+ Select za 44,90 zł. 

Są jednak pierwsi duzi operatorzy, który "eksperymentują" sprzedaż pełnego Canal+ Prestige w cenie 39 zł, ale przy okazji podpisania umowy na główne usługi. 

Przykładowo sieć Multimedia Polska od pewnego czasu Canal+ Prestige w cenie 39 zł przy umowie dwuletniej, do nowych umów. Przez pierwszy rok cena abonamentu za pełny Canal+ wynosi 39 zł, w drugim roku 49 zł.
Edytowane przez Michaelis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP oficjalnie poinformował, że kanały: Polsat News,Polsat 2, Play, Cafe pod koniec miesiąca kończą nadawanie w SD na satelicie. Ciekawe co zrobi MM, Polsat po świetle swoich kanałów, raczej nie daje, czy będą się bawić w przerabianie na SD po swojemu? Śmiesznie to będzie wyglądało bo kanały Polsatu mają dopisek HD, MM tylko się ośmieszy takim działaniem, a jeśli już podmienić trzeba będzie, to jak oni to upchają bez cyfryzacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno namówić ludzi do zmiany przyzwyczajeń. Nie mogą przecież ich zmusić. Swoje płacą, więc co robić?

 

To jest tak jak pisałem wcześniej. Zmusić może tylko cena . Co Multimedii zależy czy dostanie 50zł za analog czy 50zł za Startbox Plus ?

Odnośnie dwóch pilotów to należałoby "z prezentować" 32 calową Mantę z modułem CAM. Celowo napisałem w czudzysłowie bo taka Manta zwróci się kilka razy przez lata płacenia abonamentu.

Masz rację,słabych mają przedstawicieli. Wydaje mi się , że z tych 200 osób to 150 namówiłbym na Startbox. Wyślę CV. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP oficjalnie poinformował, że kanały: Polsat News,Polsat 2, Play, Cafe pod koniec miesiąca kończą nadawanie w SD na satelicie. Ciekawe co zrobi MM, Polsat po świetle swoich kanałów, raczej nie daje, czy będą się bawić w przerabianie na SD po swojemu? Śmiesznie to będzie wyglądało bo kanały Polsatu mają dopisek HD, MM tylko się ośmieszy takim działaniem, a jeśli już podmienić trzeba będzie, to jak oni to upchają bez cyfryzacji?

Nie muszą upychać, bo Polsat 2, Polsat Cafe w HD mają tak żenująco niski bitrate, że ta zamiana to tylko dodanie znaczka HD :). W Polsce większość kanałów HD to tzw. pseudo HD, bo jak nazwać kanał, który ma bitrate 3-4Mbps? :D

Inna sprawa że kablówki bardzo często pobierają sygnał po światłowodzie a nie z satki, więc nie zawsze tego typu zmiana musi ich dotyczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Chiquita: U ciebie może się pojawią, a tam gdzie nie było jescze cyfryzacji, co nagle miejsce się znajdzie? Chyba że wywala kilka dubli SD np Polsat Sport Extra, wyrzucili Polsat SD to nie mogli od razu tego wywalić, przecież jest w tych samych pakietach co wersja HD? No i ciekawe co z Polsat Film, ten nadal będzie nadawać w SD.

 

@Michaelis: Lepsze te pseudo HD niż to co teraz serwuje MM i wydaje mi sie że obecnie Polsaty, MM pobiera właśnie z satki, widać po jakości.

Edytowane przez Grzechu27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zerojedynkaX

A, ja pisałem wcześniej, że ceną nie opłaca się walczyć, bo klientów od tego nie przybędzie. Nieważne, jak korzystną ceną kusiłaby Multimedia. W płatnej TV nastąpił przesyt.

 

Dalej powtarzasz te swoje brednie i niczego nie rozumiesz. Proponuję zatrudnić się w tym kierunku - inaczej się nie przekonasz. Głupoty wypisuje się lekką ręką. :P

 

@Grzechu27

Propozycja nadawcy za Polsat Film HD, jest ponoć nadal nie do zaakceptowania dla MM.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...