Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli posiadasz DTV to żadnych nowych kanałów nie zobaczysz.

Nowa oferta dotyczyć będzie tylko i wyłącznie NDTV (bez opłaty za sygnał analogowy).

Posiadam pakiet cyfrowy Komfort,więc może jest jakaś szansa ;) chciałbym by dodali jakiś kanał muzyczny nowy stars tv czy next music no i przydałby się brakujący kanał TTV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodali:Tvp Polonia,Tv Trwam,TVP Info,Ale Kino Hd,Tvn Meteo,TTV,Mango24,Zone Romantica:-]:D,Itv,Mtv Polska i Rocks.Zdublowane są nadal Tvp Seriale oraz nowość PPV i Twoje DTV lol.Teraz najśmieszniejsze z tych kanałów mam tylko TVP INFO,Mango 24,Tvp Polonia:D TTV kanał FTA dodali do płatnego pakietu .Mega patologia tylko w mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

neuron, całkowita racja - może skontaktuj się z nimi i opier*ol przy okazji ;) Skoro kanały były w analogu, to powinny być tez w Komfort!!! Chyba, że będzie tak jak z Polsatami, że coś nie mogą ruszyć i dopiero później włączą.

 

Ps. Jeszcze jest NGC Wild HD. Ale to kabaret, że Trwam nie mam :D Zaraz dzwonię do Radia Maryja i ojciec Tadeusz zrobi porządek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodali:Tvp Polonia,Tv Trwam,TVP Info,Ale Kino Hd,Tvn Meteo,TTV,Mango24,Zone Romantica:-]:D,Itv,Mtv Polska i Rocks.Zdublowane są nadal Tvp Seriale oraz nowość PPV i Twoje DTV lol.Teraz najśmieszniejsze z tych kanałów mam tylko TVP INFO,Mango 24,Tvp Polonia:D TTV kanał FTA dodali do płatnego pakietu .Mega patologia tylko w mm.

No to MM dała ... Z kilkunastu dodanych kanałów działają 3 i to jedne z gorszych.Jak były w analogu to teraz powinny być w pakiecie podstawowym.Może ktoś z full pakietem się wypowie co mu działa.

EDIT Jest jeszcze Comedy Central Family i Teletoon+.Oczywiście oba nie działają. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że to jakieś problemy techniczne i większość tych kanałów uruchomią. Praktycznie to powinni wszystkie, no może oprócz Ale Kino HD bo ten pewnie trafi do pakietu film. A jeśli nie, to będzie to SKANDAL na miarę rozstania się z tą kablówką. Ale ktoś tu pisał, że będzie więcej i taniej, więc dajmy im jeszcze parę godzin na rehabilitację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kanały były juz dziś po północy i myślałem ze rano wszystko będzie git.Nie będę marnował kaski na to [beep] .Jak byłem w BOKu to zapytałem o możliwość wymiany dekodera bo ten co mam jest juz stary 5 lat.Pani odpowiedziała ze oczywiście ale muszę zapisać się na listę iczekujacych:)Mam wejść w marcu i się zapytać lol.

 

Największą beke mam z Zone Romantica przecież tego kanału juz nie ma:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy czytacie ze zrozumieniem?

Te kanały wchodzą w skład nowej oferty NDTV! Jak przejdziecie na NDTV i wybierzecie pakiet MiniBox, SuperBox lub MaxBox to będziecie mieć dostęp do nowych kanałów w zależności od tego jaki pakiet wybraliście. Od kilku stron jest mowa o NDTV a wy ciągle swoje.

'

Ale Kino+ HD jest w pakiecie HD.

Zone Romantica jest, to że napisali w mediach o rebrandingu kanałów Zone było prawdą ale zapomnieli napisać, że kanał Zone Romantica pozostał. CBS Drama owszem ale Zone Romantica nadal istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe kanały są dostępne tylko i wyłącznie w NDTV .Trzeba podpisać aneks do umowy i przejść na nowy system.Oferują "super" warunki :D ..... Nowa umowa na 24 miesiące,wzrost ceny abonamentu z 179,50 na 195,00 zł(przy moim pakiecie) ....Oczywiście nowe kanały zostaną włączone dopiero 1 marca gdy aneks wejdzie w życie.......Miałem już wielu operatorów,ale takiego dziadostwa i takiej patologii to jeszcze nie widziałem. Tak się "dba" w tej firmie o starych abonentów,plując im w [beep] i przy okazji pytać się czy deszcz pada......Czekam do końca obecnej umowy i uciekam z Multimedii czym prędzej .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pięknie jak nie włączą tych kanałów starszym abonentom...ale żeby TTV czy TV Trwam nie były dostępne? hahah coś tu jest nie halo :crazy::lol2:

ja mam dostępne Ale Kino HD polonie mango 24 tvp info(od wczoraj wieczorem miałem ten kanał niedostępny w analogu ale już jest) i to chyba wszystko,nie podoba mi się to :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NDTV - Nowa Droga Telewizja. :)

 

Jak zwykle kpina z klienta. U nich w ogóle nie ma czegoś takiego jak stary klient. Nie zaproponują Ci nic, żebyś u nich został. Na platformach cyfrowych są jakieś działy utrzymania klienta, proponują jakieś bonusy, a w MM o czymś takim nie słyszeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jakiś kabaret. Nie informują nikogo o tym całym "NDTV", potem włączają sobie kanały tak jak im pasuje...czy tego nie można nigdzie zgłosić? Przecież kanał darmowy typu TTV powinni z za[beep]ego obowiązku dodać. O reszcie nie wspomnę. Faktycznie, zmiany idą na lepsze... brawo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...