Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś dodzwonił się do mnie konsultant DUK. Wynegocjowałem umowę od 1.03. W warunkach: Superbox, Sport HD Extra, Canal+ Prestige, Eleven, internet 30 mbit. Za wszystko cena 113 PLN, umowa na 12 miesięcy. Wydaje mnie się to dobrą ofertą szczególnie ze względu na cenę i o ile dotrzymają tych warunków to będę zadowolony również z tego, że nie muszę płacić za kanały z bajkami. Jak się forumowiczom wydaje czy ta oferta jest dobra czy możnaby jeszcze coś ugrać ? W zasadzie nie ma już odwrotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Otrzymałem dzisiaj kolejną ofertę z BOK od miłej pani :)

A więc, Maxbox PVR, HBO HD Max z HBO GO i OD, Canal + Prestige, pakiet HD, Sports Champion + internet 60 Mb/s  - a to wszystko za 147 zł. Jak myślicie, dobra oferta? Dać już spokój czy targować dalej? Następna rozmowa we wtorek :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze czytam regulamin to Eleven w promocji za 9 zł nie jest dostępny dla abonentów pakietu MaxBox. Czy to tylko błąd? Wychodzi na to, że trzeba wziąć Sport HD Extra i Sport Champions HD. Wtedy każdy z nich jest za 9 zł. Razem 18zł. MaxBox ma pakiet Sport HD Extra, więc nie może wziąć udziału w promocji. Mam nadzieje, że się mylę. ;)

Edytowane przez volum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet "MaxBox" zawiera przecież w sobie trzy pakiety: "Sport HD Extra", "Dzieci", "Film i Seriale", więc chyba logicznym jest, że kto posiada "MaxBox " "łapie się" na promocję pakietu "Sport Champions HD" za 9 zł. Czy to tak trudno zrozumieć? Kto posiada pakiet "MaxBox" posiada tym samym pakiet "Sport HD Extra" .

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się nowy, ciekawy komunikat (małymi literkami).

 

Kanały Paramount HD, Travel channel HD, TVN 24 HD, TVN 7 HD, TVN Fabuła HD, TVN Style HD, TVN Turbo HD są dostępne są w wybranych lokalizacjach. Lista miast dostępna w najbliższym Biurze Obsługi Klienta lub pod numerem infolinii 345 345 345.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...