Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

500 też można.

 

W stanach od roku operatorzy wykorzystują nawet i 24kanały na downstream.

http://www.dslreports.com/forum/r29743167-Signals-Report-16-24-Downstream-Channel-Bonding-Here

 

UPC opcje 500mbit świadczy na 16 kanałach - oczywiście nowe modemy są do tego potrzebne.

Edytowane przez poziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jest możliwość na 120 a jest tylko 60.

 

Niezrozumiałe rzeczy dzieją się w różnych lokalizacjach...

 

.. dla przykładu - wczoraj przypadkiem spotkałem lokalnego technika , który siedzi w MM od początku jej działalności u mnie , popytałem go o kilka rzeczy , między innymi czemu w moim mieście jest taka nędzna oferta programowa, to powiedział że sam się dziwi i niezrozumiałe jest dla niego to , bo infrastruktura pozwala na dużo dużo więcej - widocznie decyzje zapadają gdzieś wyżej przez nie wiadomo kogo...

 

druga rzecz - na pytanie czy będzie ruszany analog , powiedział że owszem czerwiec/lipiec i nie będzie to redukcja tylko całkowite wyłączenie !!!  trochę to szokujące bo abonenci analoga na razie nie dostali żadnych informacji...

 

a co tak naprawdę będzie to zobaczymy - w tym roku się wyklaruje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czyli potwierdza się to co i mi mówił lokalny technik który też od samego początku siedzi w Multimedia. Mi mówił, że zostanie się tylko w mojej lokalizacji pakiet podstawowy 12 kanałów w analogu, nic nie mówił mi o całkowitym wyłączeniu analogu. I tak jak mówiłem etap redukcji będzie następował stopniowo. U mnie niby na wiosnę coś ma się ruszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli można przypuszczać, że analog w Multimediach z końcem tego roku przejdzie do historii.

Do opowieści techników należy jednak podchodzić z pewną dozą ostrożności. Mi też jeden mówił, że od stycznia tego roku w Łodzi będzie redukcja analogu a póki co wszystko śmiga, jak dawniej (53 kanały analogowe).

W BOKu niestety nic nie wiedzą o terminie redukcji w moim mieście.

Jest to dla mnie dość istotna kwestia, bo jeśli dojdą teraz Eleveny i w perspektywie powiedzmy pół roku zamieniliby mi Cinemaxy na wersje HD, rozważyłbym pozostanie w MMP po 31 marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta 250 i 500 dostępna jest zapewne w kilku lokalizacjach.

 

I teraz jeden z drugim wezmą sobie opcje 250 lub 500 i juz pierwszego dnia reklamacje polecą: "Proszę Paniiii ale u mnie jest tylko 150MB!!!"

 

Tak by było bo większość ludzi w swoich komputerkach, laptopach, tabletach itp mają karty sieciowe o przepustowości maks 150Mb/s!

Ale taki Janusz wie lepiej i bedzie reklamował :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa, ze operator nie gwarantuje predkosci :D, maja w cenniku wyraznie maksymalna szybkosc transferu. W poprzedniej miejscowosci gdzie korzystalem z internetu od MMP byly przypadki, ze transfer spadal, odpowiedz byla w stylu - nie gwarantujemy przepustowosci, bo to nie jest lacze CIR bla bla bla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ta firma ogólnie nic nie gwarantuje :D W TV ani jednego konkretnego kanału, w Internecie - prędkości. Dziwne, że instytucje kontrolne tolerują taką samowolkę :/

 

Praktycznie każda firma ma w swoich regulaminach tzw "widełki" prędkości świadczenia internetu. To nie jest nic z czapy wzięte i wymyślone przez MM.

Jest to stytuacja ok gdyż czasem mogą zdażyć się przeciążenia sieci itp i żebyś miał świadomość - oraz żebyć nie dzwonił od razu "Przeee Paniiii a mi....."

Gorzej jak w byłym TP takie widełki oczywiscie tez były lecz net chodził przy tej dolnej granicy a nie górnej ;)

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięte odniesienie do usuniętych wypowiedzi nie na temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MM ucieka się do nie jasnych zasad.Rezygnując z produktu dodatkowego jakim jest Emil próbowano mi podwyższyć cenę umowy za internet,którego umowa jeszcze trwa nadal.Pewnie za karę?!?! Inaczej tego zrozumieć nie mogę.

Umowa za internet to chyba jedno a usługa dodatkowa to drugie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno dochodzić do takiego podwyżeszenia. Niebawem moja umowa na pakiet dobiega końca. Dostałem dzisiaj telefon z numeru 345 345 345 z nową ofertą. Nawiasem mówiąc nie wiem czy spod takiego numeru ktoś coś sprzedaje w MM, bo zdaje się, że DUK miał inny numer. Do rzeczy - rozwiewając wasze dywagacje o nowym pakiecie. Ponoć dostali dzisiaj oficjalną informację o wprowadzeniu dwóch stacji ESN od dnia 1.02. Od tego dnia przez pierwszych 7 dni dla abonentów dwie stacje mają być odkodowane. Będzie to tak zwane otwarte okno. Co do pakietyzacji tegoż nic nie wiadomo. Nie będzie włączone do normalnych pakietów typu Maxbox czy super. Powstaje pakiet Eleven, ale tu też nie wiadomo po jakiej cenie. Wahają się nad tym by wrzucić Eleven dla abonentów, którzy kupują pakiet c+, ale tutaj żadnej pewności nie ma. Pan nie mógł nic zaproponować sensownego, bo nie ma cen ani pakietu Eleven na teraz. Jako, że jestem klientem na wypowiedzeniu stwierdziłem, że biorę MaxBox, Eleven, Canal+ pełny i nowy dekoder (mam archaiczny z modemem zewnętrznym). Jako, że nie ma cen na ESN ugadałem się, iż mam dostać telefon kiedy pojawi się Eleven i będzie na niego przede wszystkim jakiś regulamin. Dowiedziałem się też, że co do pakietu c+ można negocjować ceny telefonicznie zawierając umowe na pakiet. To tyle informacyjnie zobaczymy co wymodzą z początkiem lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...