Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

 

Jak w pozostałych lokalizacjach na Śląsku :?:

@Gall, @Ryszard48 i reszta...

Cieszmy się ze po 27 nie będzie tylko TV Trwam i to do tego w HD ( nikogo nie mam na myli  ) 

My jesteśmy zawiedzeni ,ale niektórzy jak "Zżyty z forum"  jest cały w skowronkach.

Edytowane przez Ryszard48
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej wspólnocie wreszcie przegłosowano uchwałę, która dopuszcza wejście innego operatora do bloku. Tylko co z tego, skoro jak się dowiedziałem, MM sprzedała całą infrastrukturę jakiejś spółce córce, która teraz życzy sobie kosmiczne ceny za udostępnienie kabli. Mogę sobie o UPC pomarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mojego bloku zgłosił się wczoraj pan z jakieś spółki RTV który będzie dostosowywał antenę zbiorczą ( a jakże,jeszcze jest na bloku) do odbioru wszystkich Mux-ów w tym lokalnego L3 i mobilnego mux4. Koszt adaptacji 160zł (podobno jest zgoda lokatorów) + 3 zł miesięcznie do czynszu.

No i będę miał najtańszą telewizję z kabla na osiedlu.Jakby nie liczyć to 37 programów za 3zł + 9,99zł za mux4.

Piszę o tym dlatego,że dla mniej wymagających jest naprawdę dużo możliwości za grosze.

Podpowiedziałem temu panu, aby dostosował już do Muxa 8 /u nas kanał 6/ ale go chyba nie przekonałem. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I koleje potwierdzenie, że u mnie niestety raczej nic nie będzie! (pełna oferta)

Przed momentem zostałem zmuszony wykonać połączenie do Działu Technicznego MMP.

Przy okazji zgłoszenia usterki zadałem pytanie o planowane zmiany - według konsultanta w systemie brak informacji o jakichkolwiek zmianach! :/

Albo to "straszna tajemnica" albo faktycznie nie mam na co liczyć :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miro @u mnie dokładnie to samo. Teraz nie na Polsat Sport HD.

 

Jest jakas awaria .Starają się naprawić. Technik mówił że do końca grudnia maja wyłączyć analog we wszystkich lokalizacjach .Nie chce mi się w to wierzyć ..

Edytowane przez neuro_wrw_gang_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poinformować muszą tylko tych, co mają umowy na analog. Jeśli masz umowę na DTV, to nie dostaniesz informacji.

Doskonale sobie zdaję z tego sprawę. U mnie w klatce są 3 osoby, które posiadają sam analog i twierdzą, że nie otrzymali żadnej informacji o wyłączeniu czy redukcji analogu, więc... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale sobie zdaję z tego sprawę. U mnie w klatce są 3 osoby, które posiadają sam analog i twierdzą, że nie otrzymali żadnej informacji o wyłączeniu czy redukcji analogu, więc... ;)

 

Z tą informacją w MM to jest coś nie tak. W sierpniu zlikwidowali mi kilka programów analogowych i w zamian dali inne czyli podmienili. I co ? Żadnych informacji. W BOK-u nawet nie wiedzieli jakie dodali a jakie zlikwidowali.Bałagan totalny. Pełną ofertę DTV dostałem 1 kwietnia a dowiedziałem się o tym że dostanę 25 marca. Więc o jakich 3 miesiącach my mówimy ?? W tej firmie przepływ informacji jest żaden. Tajemnica,podchody,brak wiedzy - słowem żenada. Ja już nie mówię o takich kwiatkach jak rozdawanie przez "przedstawicieli" wydrukowanej oferty DTV z ...2014 roku !! Znalazłem w skrzynce pocztowej. Ale o czym my mówimy? Firma ma zarabiać a nie zajmować się tak przyziemną sprawą jak INFORMACJA ! :-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dekoder tez wariuje, nie dał sie odpalic ze stanu czuwania ani pilotem ani z przodu dekodera. Pomaga restart dekodera, jednak kanaly przelaczaja sie powoli. Cos zamula, problem podobno ogolnopolski. Pare osob na Facebooku zglaszalo problem. Pytanie czy problem maja tylko Ci co maja dekodery?

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym "miejscem w kablu"? Ja mam pełen analog, wszystkie cyfrowe (nie licząc tych ostatnio dodanych w trzech lokalizacjach) oraz naziemną cyfrową. Podobno w wielu miastach nie ma naziemnej w kablu więc jest dużo miejsca na nowe programy. Jakoś nie chce mi się wierzyć że wszystko jest tak zapchane że nie ma na nic nowego miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@taucher Zapominasz o tym, że jest jeszcze częstotliwość zarezerwowana na PPV. Poza tym Internet też wymaga częstotliwości, np. kanał zwrotny, oprócz tego jescze telefon. I to wszystko idzie w jednym kablu, więc miejsca jest naprawdę mało albo nie ma go wcale, tak więc redukcja analogu prędzej czy później i tak będzie wszędzie konieczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...