Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się z Tobą, czuję podwyżkę jak nic, dodatkowo przemawia za tym jeszcze ten komunikat:

http://www.multimedia.pl/aktualnosci/oi ... 853b5efe78

 

Zanotowali stratę 1,7mln, będzie podwyżka na 100% :/

 

Grupa Multimedia Polska zainwestowała w I półroczu 2013 r. 95,8 mln zł, z czego 85,5 mln zł stanowiły nakłady związane z rozbudową i modernizacją sieci a także aktywacją nowych usług.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w cyfrówce na TVP Info w EPG na niedzielę jest program TVP Regionalnej więc pewnie u każdego podmienią na TVP Regionalną a TVP Info nie wiadomo czy dodadzą.

Dadzą TVP Regionalną na zasadzie wymiany 1 za 1 . Więc wszystko wskazuje na to że TVP Info wypadnie z oferty. I to jest cały paradoks i komedia w jednym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój post ktoś czytal w ogole? Ja Was nie rozumiem. Pytalem się Was czy macie naziemne kanaly cyfrowe, czyli MUX-1, MUX-2, MUX-3 (DVB-T) wpuszczone w kabel i nieuzyskalem odpowiedzi. U mnie jest tak z tym DVB-T w kablu ze wszyscy bez wyjątku,Ci co maja sam analog obojętnie czy maja w analogu pakiet podstawowy czy komfort, czy tez maja i cyfrowke to maja owe 22 kanaly z DVB-T w kablu, wiec i tak samo u Was powinno być. Dostep maja Ci co maja nowe TV a Ci co maja stare musza dokupić dekoder i to wszystko. Skoro jest naziemna cyfrowa w kablu dzięki Multimedia to po jakiego grzyba ma byc np. TVP Rozrywka czy tez TVP Regionalna w DVB-C w dekoderze? Po co te duble? Przez to tylko w DVB-C zostaje zajęte miejsce które może być wykorzystane na inne kanaly. Tak jak nie rozumiem po co jest dwa razy TVP Seriale na 55 i 428, tylko miejsce zajmuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to az dziw bierze, ze u mnie w mniejszej miejscowości gdzie jest 10 tys ludzi DVB-T wpuścili w kabel a w większych nie. No ale takie rzeczy tylko w MM. Dzwonilem do nich z zapytaniem jak to będzie z tym TVP Regionalna to nie planuja wprowadzenia, ma pozostać TVP Info, cyrk. Po drugie dalem sugestie aby TVP Seriale się nie dublowalo, tylko w jedno z dwóch miejsc dali cos innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Dębnie (region zachodni mm Gorzów) włączyli MUX I oraz II od marca w powietrzu jest także trzeci dostępny i kiedy na call center przypominam im o tym proszą mnie o wysłanie dokumentacji że taki sygnał istnieje na moim terenie to sie nazywa jakość multimedii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie POLSKA! Wszyscy wielcy przy jednym stole!

 

MM dostała rabacik :roll:

To teraz jak będą musieli zapłacić karę to już możecie zapomnieć o pełnym pakiecie C+ :lol2: Oszczędzą na nowej umowie z nc+ i zostaną przy tym co mają teraz :D

CP ponad dwie bańki! UPC prawie milion no nieźle, kwota MM mizerniutka :)

 

No to niech dłużej nie wprowadzają pełnego C+ to będą cały czas tracić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jackie Z tego co ja się dowiedziałem od miejscowego technika to ta modernizacja polega na tym, ze u mnie w stacji czołowej zostało wymienione jakies tam urządzenie na nowsze dzięki któremu zwiększy się przepustowość sieci i ta wymiana została dokonana pod te nowe kanaly, oprócz tego maja zniknąć jeden lub dwa kanaly w analogu u mnie pod te nowe kanaly. Jak na razie nowych kanalow nie mam, prawdopodobnie najpóźniej do 15 września maja się u mnie pojawić. Druga sprawa ciagna u mnie czy tez już polozyli drugi swiatlowod czy cos ale to bardziej pod Internet bo u mnie sa predkosci 1 MB/s, 2 MB/s i 6 MB/s. Po modernizacji ma być 30 MB/s, 60 MB/s i 120 MB/s u mnie. Wtedy najnizsza predkosc będą proponować 2 MB/s. Kiedy będą u mnie wieksze predkosci Internetu tego nie wiadomo. Z modernizacja sieci nie wiaze się żadna wymiana okablowania w blokach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety czytając kilka ostatnich stron Waszych wypowiedzi utwierdziłem się w przekonaniu ,że decyzja moja o rezygnacji z telewizji w MM dalej jest moja trafna decyzją.Jeśli boa Brzesko twierdzi ,że multiroom może mi dać w jakości SD to ja dziękuję bo przerabiam sieć domową na naziemną i dwa telewizory moje maja mpeg-4;dvb-t wbudowane i spoko odbiorę tvp-1 i 2 w Hd na nich z naziemnej.Jestem tak zdegustowany ta polityką MM ,że naprawdę starczą mi dwa kanały w HD i cyfrowa naziemna na 3 odbiornikach a z brakiem reszty kanałów się pogodzę i ..j wie kiedy te sieć zmodernizują w moim rejonie ,ja nie będę płacić im za multiroomy w jakości SD z jakimiś dekoderami typu kaon czy kij wie jakie inne badziewie.Popieram akcję anty MM na facebooku [jeśli już takowa jest] ,bo to właśnie dzięki temu forum dowiedziałem się ile przepłacam za tv w MM z brakami technicznymi w rejonie zamieszkania.Powinno się więcej ludzi o tym dowiedzieć właściwie ,aby przejrzeli na oczy.Nie będę płacić za możliwość oglądania w cyfrowej jakości programów na innych odbiornikach skoro mam to z naziemnej.Możecie uwierzyć w moją frustrację skoro na parterze w bloku z średnio-trudnych warunkach terenowych zamontuję kierunkową antenę ze wzmacniaczem po sieci kablowej w mieszkaniu na 3 odbiorniki.MM potrafi dać sygnał analogowy,gdzie ścina obraz[4] na niektórych kanałach[widać na ściętym logo stacji] i pozostaje niesmak poprzedniej epoki telewizji.Ja sam mam moduł cam od nich [tutaj mam na myśli stream cc] w swoim telewizorze ale na dwóch pozostałych mam analog i skłaniam się do mniejszej ilości kanałów z naziemnej ale za to na wszystkich odbiornikach tv w mieszkaniu w jakości cyfrowej bez opłat dla MM za to analogowe badziewie[660 złotych rocznie zaoszczędzone,cyfrowy sygnał na jeden otv i reszta analog w którym jak piszecie ujmują kanały w analu aby miejsce zrobić na cyfrowe] lub opcja multiroom SD :x ,hehe za co? Póki co zostaje od MM z samym internetem dobrze wynegocjowanym dzięki poradom tutejszego forum [rozwiązanie umowy sprawia,że dopiero zaczynają myśleć o starych klientach.....]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...