Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Pisze już od siebie. Otoz trwa u mnie modernizacja sieci, dowiedziałem się od technika. Klada jakiś drugi swiatlowod o większej przepustowości czy cos aby był u mnie Internet 30 MB/s, 60 MB/s i 120 MB/s i z tego powodu od 11:00 do 14:00 nic nie było. Ale jak odpalili na nowo sygnal to 4 wzmacniacze niezalapaly. Po moich 3 telefonach konsultant stwierdził ze pol mego bloku niewidzi, wiec rzecza jasna było ze padl w piwnicy wzmacniacz. Prace z nowym swiatlowodem maja potrwać do 15 wrzesnia u mnie, być może wtedy pojawia się i tez owe nowe 9 kanalow w mojej lokalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multimedia wlaczyla kolejne dwa kanaly w HD, sa to Universal Channel HD i E! Entertainment HD. Zrodlo: https://satkurier.pl/news/89213/mult ... ow-hd.html

oraz http://www.multimedia.pl/aktualnosci/oi ... 84caecc587

Wiec mamy już razem 11 kanalow w HD, a kanalow w HD z paczki TVN jak nie było tak niema, mowa o TVN 7 HD, TVN 24 HD, TVN Turbo HD, TVN Style HD. Poza tym u mnie jak niebylo nowych kanalow, tak nie ma, brak możliwości technicznych w mojej lokalizacji - modernizacja sieci trwa. Teraz to zyje nadzieja ze może do Swiat Bozego Narodzenia wlacza u mnie te 11 kanalow w HD. Z tego co slyszalem wcześniej, wszystkich ma być 16 kanalow, wiec jeszcze brakuje 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe u mnie też nic. Najlepsze jest to, że Universal SD jest dopiero w MaxBox/Filmy i seriale a Universal HD już w SuperBox. Kocham ich. <3

No to z tych pewniejszych w najbliższym czasie dadzą Domo+ HD i Kuchnia+ HD. :D

 

Edit: Aa i Daniel, jakbyś miał możliwość to poproszę o sesję zdjęciową dwóch nowości. :lol:;) Z resztą E! HD to nowość na polskim rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto co napisała Multimedia na moją reklamację dotyczącą braku dostępu do meczów Ekstraklasy w pakiecie Canal+ :

sam_2055__835779.jpg

 

To kiedy ta "nowa" oferta programowa ???? W 2020 roku ?? . Żądam dostępu do meczów Ekstraklasy i kanału Canal+ Family ! :read:

Operator dokłada "wszelkich starań " już od kwietnia . :lol2: A nowych pozytywnych zmian ani widu ani słychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na swoje żale wysłane mailem do MM dostałem taką oto odpowiedź:

 

"Witam,

 

Dziękuję za kontakt z naszą Firmą.

 

W odpowiedzi na Pana maila z dnia 19 sierpnia 2013 z przykrością informuję, że na dzień dzisiejszy nie posiadamy informacji o planach udostępnienia naszym Abonentom poszerzonego Pakietu Canal+.

 

Pana sugestie przekazałam jednak do Działu Usług i Produktów.

 

Dziękuję za wiadomość i w imieniu Firmy za wszelkie niedogodności bardzo przepraszam.

 

 

 

W razie dodatkowych pytań proszę o ponowny kontakt - służymy pomocą.

 

Zapraszam również do kontaktu z Telefonicznym Biurem Obsługi Klienta pod numerem 244 244 244.

 

 

 

 

Pozdrawiam

 

Izabela XXXXXXX

Starszy Specjalista ds. Korespondencji

Multimedia Polska Dział Korespondencji"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luxe.TV ma dosyć niski bitrate jak na HD (średnio 7-8Mbps, tylko że tam nie ma szybkich scen, raz widziałem jak motorówka pędziła po oceanie to na wodzie wyskoczyły piksele) ale oni używają jakiegoś dobrego kodeka (czytałem że Ateme encoder - jeden z najlepszych - http://ateme.com/LUXE-TV-HD-chooses-ATEME) bo obraz faktycznie jest bardzo dobry jak na taki bitrate.

Jak widać można przy bitracie do 10Mbps przekazać świetnej jakości obraz no ale nasi nadawcy mają to [beep].... i puszczają szambo ze znaczkiem HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na swoje żale wysłane mailem do MM dostałem taką oto odpowiedź:

 

"Witam,

 

Dziękuję za kontakt z naszą Firmą.

 

W odpowiedzi na Pana maila z dnia 19 sierpnia 2013 z przykrością informuję, że na dzień dzisiejszy nie posiadamy informacji o planach udostępnienia naszym Abonentom poszerzonego Pakietu Canal+.

 

Pana sugestie przekazałam jednak do Działu Usług i Produktów.

 

Dziękuję za wiadomość i w imieniu Firmy za wszelkie niedogodności bardzo przepraszam.

 

 

 

W razie dodatkowych pytań proszę o ponowny kontakt - służymy pomocą.

 

Zapraszam również do kontaktu z Telefonicznym Biurem Obsługi Klienta pod numerem 244 244 244.

 

 

 

 

Pozdrawiam

 

Izabela XXXXXXX

Starszy Specjalista ds. Korespondencji

Multimedia Polska Dział Korespondencji"

 

Jakiego :censored: poszerzonego pakietu?? To jest normalny pakiet dla wszystkich innych kablówek, a dla nich poszerzony?? Nie no :censored: brak słów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, ze MM wprowadza zmiany świadczy na ich plus. Druga strona medalu, że są to oprócz kilku kanałów, dosyć marne telewizje. Dzisiaj sprawdzałem Ebok i doszła kolejna usługa, którą mogę aktywować czyli Pakiet Film, Sport i Kids, za 19,99. Szkoda tylko, że już owe posiadam w ofercie MaxBox. A już myślałem, że rzeczywiście w jakimś stopniu dopasowują te usługi indywidualnie do klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także posiadam te pakiety " w promocyjnej cenie" od dłuższego czasu. A teraz MM wyjeżdża do mnie że mogę sobie ...je aktywować :lol2: I z wielkiego marketingu zrobiła się wielka klapa.Jak zwykle zresztą.To dobitny przykład pokazujący,jaki [beep] panuje w MM.

 

Z innej beczki : zauważyłem że,ostatnio zanika dźwięk na TVS i TVS "Ha De" oraz na Amazing i VOD Info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...