Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Ale dlaczego ma nie być?. Przecież to jest jak kontrakt, nowa oferta, nowe warunki i jedziemy dalej. Nie jest winą mm, że n połączyła się z c+, ale za reakcję na zmiany odpowiada mm. Tak było przy C+gol, weekend...........I tak uważam, że dopóki jesteśmy dla mm pojedyńczymi klientami, to nic się nie zmieni. Póki mm nie zwietrzy dla siebie kożyści (lub niekożyści) to nic nie zrobi. Jeszcze będzie nas namawiać na przedłużenie umowy i takie yam. Jak maja interes to szybko rteagują (kanały PPV)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:brawo::lol2: Zawsze tak się kończą oceny ludzi, którzy mają inne zdanie, jakież to banalne :jupi: Jestem wtyką MM! :lol2:

Płacą wam za ubliżanie innym? Jednego użytkownika tego forum już zbesztaliście, bo jest fanem telenowel.

 

Ale dlaczego ma nie być?. Przecież to jest jak kontrakt, nowa oferta, nowe warunki i jedziemy dalej. Nie jest winą mm, że n połączyła się z c+, ale za reakcję na zmiany odpowiada mm. Tak było przy C+gol, weekend...........I tak uważam, że dopóki jesteśmy dla mm pojedyńczymi klientami, to nic się nie zmieni. Póki mm nie zwietrzy dla siebie kożyści (lub niekożyści) to nic nie zrobi. Jeszcze będzie nas namawiać na przedłużenie umowy i takie yam. Jak maja interes to szybko rteagują (kanały PPV)

 

No przecież żartowałem :wink: Chodziło mi o to żeby ludzie na infolinii mówili jednym głosem :D a nie, że jedna osoba mówi "rozmowy trwają" a inna "nic nie wiemy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i jeszcze namawiam do rezygnacji żeby firma w której pracuje mniej zarobiła! :brawo:

Jestem realistą, w MM z jedną przerwą siedzę od dłuuugiego czasu, miałem nawet kiedyś C+ ale oczekiwanie na C+ Gol kilka lat doprowadziło do tego, że dałem sobie spokój. Na maile z pytaniami dostawałem takie same odpowiedzi jak wy teraz. Koniec końcem zrezygnowałem, nie to nie. Mam C+ z innego źródła, MM nie chciała zarobić na mnie no to nie, łaski bez. Ta firma już taka jest, nic się nie zmienia w podejściu do klienta pod kątem oferty. Zresztą inni (Ci więksi) nie są lepsi, monopol to zła rzecz ale są zastępcze źródła i można udowodnić nawet monopolistom, że bez nich też się da! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat co do infolinii to się zgodzę - można sprawdzić na stronie - będzie taki sam poziom wiedzy jak po telefonie na infolinię ;-) I dotyczy to każdej pojedynczej infolinii, nie tylko MM :D A co do klientów: sam kiedyś pracowałem na jednej, bankowej i facet dzwonił, że bankomat nie działa i mam to przyjechać i naprawić. Co z tego, że na koniec wyszło, że chciał wyjąć kasę wkładając do bankomatu swój dowód osobisty...

 

Co do pełnego C+ w MM to się trochę boję, że będzie jak w Vectrze - tam od razu poszła podwyżka o 10 zł, a to i tak "w promocji" bo w cenniku jest aż 89 zł. Dodatkowo zaczęli wprowadzać promocje na C+ czasowo, obecnie jest to np. 49,90 zł na 12 miesięcy, a co potem to nie wiadomo. Moi rodzice płacą za całość po staremu i mają C+ na czas nieokreślony. Ale i tak sądzę, że to głupota, że w MM jest Family 2, a nie ma Family 1. to tak trochę jakby zamiast Polsatu dali Polsat 2 i "macie Polsat, to się cieszcie".

 

Każdy dostawca ma swoje plusy i minusy. Ja odszedłem z nc+ bo były jaja z umowami, cenami, pakietami itp. Z CP korzystam, jest OK, ale brak jest czegokolwiek z paczki C+ i kanałów tematycznych od Cyfry, więc przejdę na kablówkę. Mógłbym niby połączyć pełną ofertę nc+ z tanią ofertą CP, ale po pierwsze - dwa dekodery to żaden komfort (kiedyś dało się zgrać to poprzez moduł CI od Polsatu i kartę od Cyfry, ale po połączeniu z NC+ nie ma już takiej opcji), a po drugie - wyszłoby więcej niż za dobrą ofertę z kablówki. Zastanawiam się tylko czy Vectra czy MM, ale póki co wszystko przemawia za MM - niższa cena, dekoder HD w cenie abonamentu (a nie dodatkowo płatny miesięcznie), niska aktywacja, część C+ (największy minus) i Polsaty Sport. Na jakimś ultra-super HD mi nie zależy, zresztą prawdziwego HD jest w Polsce niewiele.

 

Osobiście najlepiej było mi w UPC kilka lat temu, ale po przeprowadzce - nie mam do nich dostępu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat co do infolinii to się zgodzę - można sprawdzić na stronie - będzie taki sam poziom wiedzy jak po telefonie na infolinię ;-) I dotyczy to każdej pojedynczej infolinii, nie tylko MM :D A co do klientów: sam kiedyś pracowałem na jednej, bankowej i facet dzwonił, że bankomat nie działa i mam to przyjechać i naprawić. Co z tego, że na koniec wyszło, że chciał wyjąć kasę wkładając do bankomatu swój dowód osobisty...

 

:brawo::lol2: Witam w takim razie kolegę po fachu, u mnie czasy studenckie to było coś pięknego, rozmowy z "dziwnymi" klientami będę pamiętał do końca życia :D

 

Każdy dostawca ma swoje plusy i minusy.

 

Zgadzam się w 100%.

 

Na jakimś ultra-super HD mi nie zależy, zresztą prawdziwego HD jest w Polsce niewiele.

 

Ja nad tym najbardziej ubolewam :( Widziałem prawdziwe HD w Niemczech i to co mamy w Polsce to jest tak smutne, że nie mam słów (z małymi wyjątkami). Pseudo HD w 90%. Tylko kilka stacji puszcza konkretny bitrate ale niektórzy operatorzy i tak go przycinają. Nikomu się nie opłaca puszczać kanału w 18-20Mbps, bo szkoda pasma. Klientów wymagających w Polsce jest malutki odsetek, reszta widząc nawet obraz upscalowany gdzie jest bitrate 6-8Mbps (do tego znaczek HD) jest zadowolona. Szczytem to jest oferowanie kanałów SD z bitratem 2-3Mbps a takie rzeczy dzieją się w tym chorym kraju!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek wraca do kraju po tygodniu a tu ruch jak diabli. Widać niestety frustrację ludzi, która przekłada się na to forum. Sam jestem zażenowany tymi "nowymi" kanałami, ale szczerze mówiąc przewidziałem co nieco. Kanał Novela HD jest dla mnie po prostu hitem nad hitami. Kolego z jakimś muskularnym panem w logo, nie zamierzam Cię obrażać, ale w obecnej sytuacji większość abonentów parsknęła śmiechem widząc ten kanał w HD w ofercie, a brak jest jakichkolwiek kanałów TVN. Coś się ruszyło z C+, bo w końcu dodali ich kanały, ale jak widać "rozmowy trwają". Stars TV jest ok, resztę mam gdzieś. Tele 5 w HD... TVS HD... itp. Kabaretu ciąg dalszy. Ile czasu potrzeba żeby się dogadać. Skoro oferta C+ była zła i niekorzystna dla MM a co za tym idzie dla abonentów powinni to zasugerować w oficjalnym oświadczeniu. Nie mówię o ujawnianiu kwot, czy innych rzeczy, bo tego akurat zrobić nie mogą, ale od kilkunastu miesięcy gadka o trwających negocjacjach wychodzi bokiem. A dublowanie kanałów na siłę i jeszcze wmawianie, że to jest przecież super i extra chyba już nie przejdzie...

 

PS. Faktycznie, kanały HD w Niemczech to bajka! i to w DVB - T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Faktycznie, kanały HD w Niemczech to bajka! i to w DVB - T.

 

W naszym kraju zawsze się dyma obywateli....w Niemczech nie do pomyślenia!

Pamiętam że kiedyś stacja RTL (SD oczywiście) miała lepszą jakość niż niektóre kanały HD w Polsce! To był kabaret!

 

Włączcie sobie teraz na Polsat Sport News, szybko! Pikseloza wali po oczach! :D Może ktoś sprawdzić czy ten kanał w DVB-T też ma w tej chwili taką kiepską jakość?

 

Polecam przeczytać sobie cały temat http://www.hdtv.com.pl/forum/platformy- ... rnych.html - otworzycie szeroko oczy widząc jaki bitrate jest na niektórych kanałach, które mają czelność przypiąć sobie znaczek HD nie mówiąc już o kanałach SD! :lol2:

Stars.TV HD przynajmniej jest uczciwe i nie daje znaczka HD przy swoim logo kanału, zresztą przedstawiciel tego kanału na tym forum, sam napisał, że puszczają stare teledyski, więc trudno wymagać aby one miały jakość HD i takie podejście rozumiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport News w DVB-T jest w miarę OK, nie mam możliwości sprawdzenia birate'u, ale na oko pikseli nie ma za dużo. Natomiast na dekoderze sat wygląda to... nie chcę tu używać pewnych słów, więc powiem tylko, że źle.

 

A co do różnic między HD i SD to mnie najbardziej śmieszy birate stacji RAI (u mnie, przy ok. 80% jakości) na poziomie 1 mbit, podczas gdy Polsat Sport HD ma jakieś 0,6 - 0,7 mbit ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem mieszkanie w Gdyni i w moim bloku jest na razie dostępna tylko MM. Współczuję ludziom, którzy wybiorą u nich telewizję. :D MM zainwestowała nawet w teczki i wrzuca je do skrzynek razem ze swoją super ofertą. :) Tym sposobem, znowu im paru klientów dojdzie. Od nich biorę tylko internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie może dziś pojawia się nowe kanaly, przyjechal samochod Peugeot Partner z MM z Łomży albo z Ełku i cos tam maja wymieniac w szafie w stacji czołowej u mnie w miescie. Jak wymienia, wtedy centrala ma odpalić kanaly. Oprocz tych 9 kanalow co już sa, ma być dodane jeszcze 7 podobno, czyli 9+7=16 razem. Te dodatkowe 7 kanalow kiedy będą dodane i jakie to będą nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...