Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tu pierwszy raz. Przyłączam się w pełni do oburzenia. Chcemy Canal + Family! Chcemy pełnej paczki C+! Płacę za C+ a i tak muszę mecze mojego zespołu oglądać w zacinającym się necie. A rozmowy trwają... Ciekawe kto tam jest szefem od tych spraw. Albo jest wyjątkowo niekompetentny albo bardzo złośliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to żadne wytłumaczenie. Poza tym inne kablówki potrafiły przez bardzo krótki okres zawrzeć stosowne umowy na posiadanie Canal+, a Multimedia nie potrafiła ? Nawet jeśli miałoby to być 60 zł. to kwestią dobrych negocjacji powinno być wypracowanie lepszych warunków, szczególnie przy liczbie abonentów jaką ma Multimedia. Po wtóre to klient decydować powinien jaki pakiet wybiera i za ile, a nie powinno być sytuacji, że na koszt 60 zł. się nie zgadzamy i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja typu antync+ jest niezbędna. Ma szansę powodzenia, każdy ma kilku znajomych, którzy też mogą kliknąć lubię to i wtedy się policzymy. Sam też kkliknąłem lika na antync+, bo nie podoba mi się traktowanie nas jak masę bezimiennych. Płacę za C+, i nie moge całej piłki obejrzeć bo jakiś goguś zdecydował, że właczy ten a nie inny kanał, bez pytania, konsultacji itp. Tak ma być i już.

A czemu C+F2 a nie C+F1, nawet przy zachowaniu starych umów, tego naprwdę nie rozumię o mnie to wkurza.

Młodzieży, do dzieła, trochę wiary i się z pewnością uda.

Pozdrawiam zfrustrowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej1970: W innych miastach jest podobnie, ja tez nie mam ani jednego z nowych kanalow, lokalizacja Wysokie Mazowieckie, podlaskie. Tam gdzie technicznie było to możliwe i było miejsce na wlaczenie kanalow nowe kanaly się pojawily, tam gdzie ich nie ma pojawia się po modernizacji sieci lub usunieciu 2-3 kanalow analogowych w kablowce. Prawdopodobnie pojawia się w innych lokalizacjach jak tez i u mnie 1 września,trzeba cierpliwie czekac. Gamonie wpierw powinni przygotowac siec do wlaczenia kanalow a potem je wlaczac, a nie na odwrot, a tak czesc ma, a czesc nie ma. Czyli największe miasta jak np. Gdynia Szczecin już maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gamonie wpierw powinni przygotowac siec do wlaczenia kanalow a potem je wlaczac, a nie na odwrot, a tak czesc ma, a czesc nie ma. Czyli największe miasta jak np. Gdynia Szczecin już maja.

....widzisz i nie grzmisz! Przecież przygotowują się cały czas, udało im się do tej pory zmodernizować te kilkadziesiąt miast i co te miasta miały czekać na zakończenie modernizacji? Uważam że bardzo dobrze zrobili, włączając te kanały w tych miastach gdzie już się da, nie czekając na resztę (moje miasto musi czekać).

 

Niektórzy tutaj uważają się za nie wiem kogo, kto wam daje prawo do tego, żeby jechać po kimś kogo interesuje kanał Novela? Boli was to, że jednak są osoby, które go oglądają i to MM miała rację mówiąc, że abonenci lubią telenowele!? Mnie osobiście nie interesuje ten kanał (nie mam nawet pakietu Filmy i seriale) ale doskonale wiem, że w Polsce telenowele ludzie oglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie nie jestem jakoś bardzo oburzony tym , że nie ma tych nowych kanałów. Jedynie może na to, że w czerwcu skończyli u mnie modernizować i znowu będą musieli a mogli już wcześniej na więcej kanałów przygotować... Ech.

A co do kanału Novela to wg mnie kanał straszny, ale jak ktoś lubi to niech ogląda, każdy oglądając te produkcje inaczej odczuwa ich przesłanie. Mam jeszcze nadzieje, ze to nie koniec nowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bogu moje wymówienie już w MM sobie leży...Niech wszyscy wiedzą że przez swoje kroki tracą klientów.Na domiar tragiczności wspomnę ,że przed ostatnimi zmianami w ilości kanałów podjąłem decyzję wypowiedzenia umowy a po zmianach niby na lepsze wcale nie wycofam wypowiedzenia ,bo w sumie nic nie tracę z tego co widzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żądamy-Canal-Family-w-sieci-kablowej-Multimedia/525942164142746

Nazwa fejsu ok, jasno mówi o co chodzi. Mam apel, nie traćmy sił i energii, bo po to jest pilot, zeby sobie wybrać co chcemy oglądać. Istotą naszego problemu jest to, że ktoś postanowił zastąpić C+gol kanałem C+f2 a nie C+f1. Liczba kanałów w umowach i sieci zmodernizowanej lub nie by sie nie zmeniła. Jedyna różnica międzi nimi to mecze ekstraklasy. MM otym wie, ale nic z tym nie robi, bo ma nas głeboko w ...........

Sotkajmy się na fejsie, niech nas tam policzą, bo jak dotąd to cała nasza para idzie w gwizdek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje tez strone http://www.petycjeonline.com Kiedys tam składaliśmy petycje kiedy to pojawilo się NDTV i czesc nie miała tez dosptepu do nowych kanalow które zostały dodane z DVB-T. Co do nowych kanalow to trzeba się cieszyc ze w ogole cos dali i to w HD, no fakt ze sa to duble ale przynajmniej jakość będzie lepsza, przyjemniej się chyba oglada w HD no nie? Ja tam jestem tolerancyjny i nic tam nie mam do Novela TV w jakości SD i HD, niech sobie będzie. Kto chce niech oglada, a kto chce niech nie oglada. Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Wystudzcie emocje. Sprawdza się przysłowie ze "Jeszcze taki się nie narodził, co by wszystkim dogodził". Co do paczki Canal+ to nie mam tego pakietu bo mi niepotrzebny ale się solidaryzuje i popieram innych, ze powinien on być kompletny, a tak płacicie za wybrakowany towar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję, żebyście weszli na https://www.facebook.com/multikupa. żądajmy wspólnie zmiaany C+F1 za C+F2. Sprawa poszerzenia paczki C=, kolejne programy HD itd to kolejny krok. Na początek taka zamiana dla której wystarczy jedynie odrobina woli ze strony MM, żadnych renegocjacji umów i modernizacji. Jedynie dobra wola i szacunek dla abonenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymysłem nc+ było to, że C+ Gol przekształcił się w Family2, a Weekend (którego MM nie miała w ofercie) w Family. Jadąc na starej umowie MM nie może zamienić Family2 na Family. Do tego trzeba nowej umowy czy aneksu, ale na nowych warunkach finansowych do czego pewnie dąży nc+. A MM w trosce o klienta woli zostać na starych warunkach, niż dać możliwość wyboru swoim klientom czy chcą płacić wspomniane 59 zeta za pełną paczkę. To juz opcja silver, gold, platyna za 29, 39, 49 w Vectrze i iinych kablówkach wydaje się być niezła. A skoro mowa o innych firmach: w Tarnowie jest taka firma Zeto - mają iptv i pełną paczkę mają za 40 zeta.

Mam taką sugestię: Niech MM zaproponuje nc+ dokupienie tylko Family HD za np 3 zeta od gniazdka, a sprzedaje go nam za 5 zeta miesięcznie np w 12 miesięcznym kontrakcie. Tylko chyba coś takiego jest niewykonalne - mi sie wogóle marzy, żeby każdy kanał miał swoja cenę i możnaby sobie komponować programing wedle uznania, a nie 135 kanałów, 10 dubli, a nadaje sie do oglądania 40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymysłem nc+ było to, że C+ Gol przekształcił się w Family2, a Weekend (którego MM nie miała w ofercie) w Family. Jadąc na starej umowie MM nie może zamienić Family2 na Family. Do tego trzeba nowej umowy czy aneksu, ale na nowych warunkach finansowych do czego pewnie dąży nc+.

 

Brawo! Czekałem czy ktoś sprostuje wcześniejszą wypowiedź, że to niby MM sobie zdecydowała o zastąpieniu kanału C+ Gol kanałem Family2. Kolega epmwasik widać, nie śledził zmian jakie zrobiło nc+. C+ GOL został zastąpiony kanałem Family 2 taki jest fakt. MM nie mogła sobie sama ustalić jaki kanał da swoim abonentom, bo obowiązuje ich stara umowa.

Ja obstawiam że chodzi o kasę, rozmowy były prowadzone i nc+ jak znam życie chciało więcej dla siebie a MM, która liczy każdą złotówkę (pod siebie oczywiście) nie zgodziła się na to.

 

Pytanie czy wszyscy będą zadowoleni jak wejdzie cała paczka C+ ale za kwotę 59zł?

Przypomnę że C+ Sport jest w Platynie, więc Ci co mają obecnie C+ (wiem że była promocja C+ wraz z C+ HD za 35zł chyba), będą musieli zapłacić więcej jak skończy im się ta promocja. Jeżeli ktoś ma C+ tylko dla samej ekstraklasy to też będzie płacił więcej, bo Silver z Family i Family 2 (zakładając że Platyna będzie po 59zł) wyjdzie za 39zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu na forum było:

Dzwoniłem do Canal+ Cyfrowy z zapytaniem o brak Canal+ Family i brak dostępu do meczów Ekstraklasy w sieci Multimedia.Bo w końcu to także jest w ich interesie,aby zasięg Canal+ Family i dostęp do transmisji był jak największy. Canal+ stwierdził że jest gotowy w każdej chwil udostępnić sygnał Canal+ Family dla abonentów MM. I zaproponował MM wielokrotnie preferencyjne warunki współpracy.A MM je jednoznacznie odrzuca zasłaniając się starymi umowami. Podobna sytuacja była z Canal+ Weekend.MM nigdy tego kanału nie dołączyła do oferty,chociaż Canal+ im to proponował.

Z drugiej strony MM zasłania sie starymi umowami. Ale w moim przypadku jednym z argumaentów, że wogóle wszedłewm w C+ była także liga polska i wtm momencie jestem z niczym.MM nie ma zamiaru zmienic kanału, rozszerzyć oferty (nawet za dodatkowe 10 czy 20 zeta). Tak ma być i już.

I z tym się nie zgadzam. Może to jest strategia programowa MM, ale klientów tym nie utrzymają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...