Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@darras3333 To jedna z wad Samsunga. Niestety, ale po dodaniu przez nadawcę nowych kanałów TV nie umie sam ich dodać do listy, trzeba za każdym razem wykonać skan. Mam to samo :( Rozmawiałem z supportem Samsunga, ale tam pracują niezbyt rozgarnięci ludzie, którzy powiedzieli, że w DVB-C tak już jest ponieważ nadawcy nadają co chcą.... Ciekawe stwierdzenie. Tak więc musisz się do tego przyzwyczaić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadchodzą zmiany w kolejnych wiesiącach. Mam nadzieję, że skończy się na uznaniu tego roku, za najlepszy w historii firmy z perspektywy klienta. Oby. :P

To mam nadzieje ze i ja doczekam się rewolucji internetu opcja 120mb/s dla wszystkich w MM :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@yeyayeya Gwarantuję Ci, że nie ma sposobu :(

 

@Dru79 Po resecie ustawił jezyk polski dla menu, a w ustawieniach skanowania ustawił 314,00 MHz bo na takiej częstotliwości mamy u nas jeden z QAMów, natomiast ID sieci na Auto.

a685a192c3bb.jpg

97b97e96bf8a.jpg

 

Po powrocie do domu przeskanowałem jeszcze raz z takimi ustawieniami i dalej kanały są nie po kolei. Już nie wiem o co chodzi.

 

EDIT:

Kolejny raz zmierzyłem się ze skanowaniem. Tym razem już maksymalnie po omacku. No i w końcu się udało, choć nie wiem dokładnie na jakich ustawieniach. Na pewno kraj był ustawiony Finlandia-Helsinki a częstotliwość albo 314 albo 355. Przy skanowaniu pokazywało, że lista będzie nie po kolei, ale po zakończeniu skanowania okazało się, że lista ułożona jest prawidłowo.

P.S.: @kubus76k, dzięki za zainteresowanie, ale niestety nie mogę odpisywać na PW (za mało mam postów na forum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W telewizorach Philips marki takiej jak w podpisie nie ma problemu z dodawaniem nowych kanałów do listy pod warunkiem ustawienia w menu "automatyczna aktualizacja programów" na TAK.Każdy nowy program pojawia się na końcu listy i potem wstawiam go do "ulubionych"w miejsce takie jak chce.Jest to bardzo wygodne.Jednak co Philips to Philips. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadchodzą zmiany w kolejnych wiesiącach. Mam nadzieję, że skończy się na uznaniu tego roku, za najlepszy w historii firmy z perspektywy klienta. Oby. :P

 

Żeby tak było to musieliby przywrócić FOXy, BBC, NG i dać jeszcze coś nowego. Inaczej to będzie tylko kosmetyka i pudrowanie trupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak źle to chyba nie jest. Mam wrażenie, że każdy kanał jest dla nas na "wagę złota" ;) A pewnie statystki mówią, że z tych 137 kanałów oglądane jest najczęściej 10.

 

P.s.

Apropos naszej wcześniejszej dyskusji - Orange robi FTTH w kolejnym mieście, tym razem Szczecin:

http://www.telko.in/sprint-buduje-dla-orange-siec-ftth-w-szczecinie-

 

Niestety mimo światłowodów nadal łącza są asymetryczne czyli 300/30 i 100/10Mb/s. Pewnie infrastruktura, do której idą światłowody jest tak ustawiona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Kaczy:

Głupoty wygadujesz. Multimedia w tej chwili radzi sobie finansowo najlepiej z wielkiej 4 (mają też największy jednostkowy zysk od klienta). I zbytnio przeceniasz FOX'y, NGC'ki i BBC. Multimedia bez nich przeżyje, a obaj nadawcy niespecjalnie są skorzy do negocjacji. Na tyle, że co najmniej do końca roku możemy zapomnieć o ich powrocie. Ja przewiduję też, że i cały przyszły stracony. Ich problem, bo tylko tracą na zasięgu. MMP ma obecnie mnóstwo innych opcji do wyboru. I skorzysta z nich. ;) Cierpliwości, szykuje się dużo kanałów HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupoty wygadujesz. Multimedia w tej chwili radzi sobie finansowo najlepiej z wielkiej 4 (mają też największy jednostkowy zysk od klienta).

Moim zdaniem właściciele MM nadal są zainteresowani sprzedażą także wyniki muszą być na pierwszy rzut oka jak "piękna panna na wydaniu" :-D

 

I zbytnio przeceniasz FOX'y, NGC'ki i BBC. Multimedia bez nich przeżyje, a obaj nadawcy niespecjalnie są skorzy do negocjacji. Na tyle, że co najmniej do końca roku możemy zapomnieć o ich powrocie. Ja przewiduję też, że i cały przyszły stracony. Ich problem, bo tylko tracą na zasięgu.

Też tak sądzę. Dla "przeciętnego" widza na naszym rynku, który szuka czegoś poza DVB-T znaczenie ma pewnie oferta C+, HBO, kanały sportowe i może powoli jakość HD.

A że grupa bardziej wyrobionych widzów, których jest nie za dużo ponarzeka na forach? Nic to.

 

MMP ma obecnie mnóstwo innych opcji do wyboru. I skorzysta z nich. ;) Cierpliwości, szykuje się dużo kanałów HD.

Oby, oby :brawo:

 

P.s.

Tak odnośnie narzekania to pamiętaj jak swego czasu dawna sieć Aster usunęła z oferty TVN Turbo, to był lament!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysły sprzedaży trochę ucichły.

Bo to się tak powinno odbywać. W ciszy, spokoju, w zacisznym gabinecie ;) Netia póki co ma łyknąć TK Telekom za ~220mln zł także mój główny typ może się nieco przesunąć w czasie. Ponoć nowy główny akcjonariusz Netii (Jakubas) stwierdził, że gdyby Liberty chciało się wycofać z naszego kraju to chętnie by kupił UPC PL. Także tym bardziej kasa na MM by się znalazła. Jednak już UPC+MM to chyba nie bardzo bo UOKiK może nie zgodzić się na taką koncentrację. Chociaż może sieci nie pokrywają się tak bardzo i znalazł by się chętny na odkupienie części.

 

Działań sieci Aster niespecjalnie śledziłem, więc nie pamiętam tego. :P

"Słynny" wrzesień 2006. Np:

http://forum.gazeta.pl/forum/w,51,47888104,,Brak_TVN_Turbo_w_Astercity.html?v=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netii raczej nie interesuje MMP. Za dużo Jakubas musiałby dokładać, żeby to miało ręce i nogi. Jego interesuje tylko szybki zysk. Jeśli kiedykolwiek dojdzie do sprzedaży MMP SA, to stawiam na CP. Solorz-Żak jak tylko pospłaca kredyt, będzie szukał nowych sposobów na dominację w rynku medialnym. Jest obecny satelitarnie, naziemnie, w sieci - do kompletu brakuje mu tylko kabla. Nikt nie ma tak kompleksowej usługi. UOKiK nie będzie protestował, bo ew. zakup MMP nie wpływa na dominację na żadnym rynku.

 

2006r. to zamierzchła przeszłość. Teraz mamy już inną rzeczywistość. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to? Dla mnie to jakby wczoraj :-D

Internet Aster 2Mb/s albo Chello od UPC i wszyscy się cieszyli bo Neostrada miała chyba jeszcze limity i prędkość 512Kb/s/ 7GB (?). Co za czasy! A teraz ludzie by chcieli >100Mb/s.

 

Fakt, Solorz też może wejść w kablówki.

 

P.s.

UPC z nSportem nadal zachowuje się jak w latach 90 lub 2000...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pokażcie jaki inny kanał, którego nie ma w MM pokazuje jakiekolwiek premiery.

Bo sorry, ale z ostatnich nowości to same odgrzewane kotlety. Paramount Channel - same stare filmy. Polsat Viasat Explore - są jakieś nowe serie, ale mniej popularnych seriali/programów.

TVN Fabuła HD, który może też się pojawi to również odgrzewany kotlet z seriali i filmów z TVN.

Tak jak zauważył mixiorek ogląda się kilkanaście kanałów. Reszta to typowe zapychacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy o jakich premierach mówisz. Bo premierowe materiały ma Disney, Motowizja, TV Republika, Viasaty czy Fokus TV.

 

Może zmień wymagania. Bo naprawdę mało jest kanałów filmowo-serialowych emitujących nowości. TVN Fabuła czy Paramount Channel w założeniu nie powstały dla premier. Tylko dla prezentowania najlepszych pozycji tych nadawców. TVN nie zakupił żadnych nowych praw. A w przypadku Paramountu, od dawna wiadomo, że u nas prawa do nowości tej wytwórni posiada Canal+ (są na wyłączność). Dlatego nie rozumiem tych głosów rozczarowań. :P

 

Ale proszę bardzo @_Kaczy: takim kanałem jest Lifetime. A dalej jeszcze (pomijając FIC i BBC): FilmBox ArtHouse (pozycje niszowe z festiwali), Romance TV (unikatowa oferta tego kanału, bazuje na własnych produkcjach), History i H2 (kręcą własne pozycje), Adventure HD, Ginx TV i trochę muzycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej premierowych pozycji i to niemal codziennie ma nasza poczciwa TVP1 i TVP2.Seriale,publicystyka,reportaże,teatr Tv/może ze 4 premiery w roku/itp.

Pozostałe tzw.tematyczne TVP to przeważnie powtórki z TVP1 i 2.Może z wyjątkiem TVP Kultura.Ja i moja rodzina często oglądamy TVP,jest naprawdę wiele interesujących pozycji również przyrodniczo-naukowych/np.BBC w Jedynce/.Uważam,że TVN-y,Pulsy i Polsaty to [beep] w porównaniu z TVP. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z filmowych kanałów, to najbardziej brakuje mi MGM HD. Dużo fajnych klasyków, niedostępnych nawet na płytach. No i jeszcze Cinemaxy w HD, bo ja oglądam głównie kanały premium (i sportowe). Z kanałów TVP, też oglądam głównie TVP Kulturę (i TVP Sport HD). Trochę mniej INFO. Dlatego podobają mi się plany TVP uruchomienia ich w HD. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zmień wymagania. Bo naprawdę mało jest kanałów filmowo-serialowych emitujących nowości. TVN Fabuła czy Paramount Channel w założeniu nie powstały dla premier. Tylko dla prezentowania najlepszych pozycji tych nadawców.

 

Dlatego nie oglądam takich kanałów, bo ile razy można oglądać to samo? 2-3 razy, ale nie 20-30 razy.

Za co więc abonenci mają dać uznanie. Za kolejny kanał powtórkowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładasz, że wszyscy pragną tylko nowości. A to jest nieprawda. TVN uruchomił TVN Fabułę, bo ludzie pragną też powtórek (patrz dobrą oglądalność TVP Seriale czy Polsat Film). Większość nie ogląda telewizji non-stop. Dlatego nie jesteś obiektywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...