Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Dado. A w Sanoku to jest już zakończona ta modernizacja? Macie już możliwość pełnej gamy programów? Ciekwy jestem czy cała południowa Polska została już zmodernizowana.

W Sanoku nawet się nie rozpoczęła...jedyny bonus-do końca stycznia włączyli mi Eurosport HD i PolsatSport HD,łaskawcy...W Jaśle ciągnęli po klatkach jakieś nowe kable,ale na razie też żadnych zmian w ofercie nie ma,oprócz tego,co u mnie...tak więc nadal kicha...za niecały rok się przeprowadzam i wydaje mi się,że nie zdążą z tą modernizacją. Poza tym nie wiem,czy będę z nimi w takim wypadku przedłużał umowę,skoro potrzeba mi tylko 6-8 miesięcy kablówki.A umowa kończy mi się w kwietniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba znalazłem winowajce:redirected hosts file w plikach systemowych.Metoda przekierowywania użytkowników do złośliwych witryn sieci web zamiast do znanych witryn internetowych.F-secure wykrył go jako oprogramowanie szpiegujące.Dlatego chrome mi gasł i nie przekierowywał tylko błąd wywalał.Oby to było to bo już mam dość walki na dziś.Na poprzedniej siódemce nie miałem tylu takich numerów przez dwa lata jak na tej 8.1 przez dwa tygodnie.SZOK!!!

 

Odpuść sobie winzgroze 8.1! Nieudany system tak samo jak Vista, M$ co drugi system ma udany: Windows XP ok, Vista tragedia, Windows 7 bardzo ok, Windows 8 tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Win 8 od daty premiery i jestem z niego zadowolony, ba nawet używam wbudowanego antywirusa i nie mam z nim żadnych problemów. W sumie to 8 to taka 7, tyle, że działa szybciej i stabilniej. A jeśli komuś nie podobają się kafelki, to w każdej chwili można je wyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u was też w pakiecie c+ nie można na filmach wybrać oryginalnej ścieżki dzwiękowej? U mnie jest tak że są napisy ale nie mozna wyłączyć lektora/ dubbingu. Na przyklad chcialem oglądać Hobbita z napisami bez dubbingu, no i niestety napisy byly ale dubbing też....Podobnie było z " Życie Pi" , zresztą z tym filmem w ogóle były jaja bo w wersji z dubbingiem we fragmentach kiedy mówili po francusku lub hindusku nie było napisów , chyba że właśnie się te napisy wlączyło :-) Nie wiem czy to tylko u mnie tak jest , czy w całej multimedii a może w ogóle C+ nie udostępnia takiej możliwości obecnie ? Bo kiedyś nie bylo z tym problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Kaczy nie rozumiem tego co napisales. Piszesz ze w analogu jest TVP Sport SD a zaraz piszesz ze w analogu zamieniono TVP Sport SD na TVP Sport HD, wiec jedno wyklucza drugie, albo ja nie umiem czytac ze zrozumieniem. U mnie w analogu jak był TVP Sport SD tak i dalej jest TVP Sport SD.

 

@Michaelis Zapomniales napisac ze TVP Sport (HD) oprocz tego ze jest dostępny w pakiecie Sport Extra HD jest tez dostępny w pakiecie MaxBox. I bardziej się oplaca mieć MaxBox, taniej wychodzi. Gdybysmy mieli np. SuperBox i do tego pakiety Sport Extra HD, Dzieci, Filmy i seriale wtedy wyszloby drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden kanał z pakietu Filmy i Seriale oraz Kids mnie nie interesuje, więc dla mnie jedyna opcja to SuperBox + Sport Extra HD. Myślałem żeby wrócić do pakietu HD ale irytuje mnie dubel w postaci Discovery HD oraz AXN HD. W pewnym sensie ich rozumiem, ten pakiet jest atrakcyjny dla klientów, którzy mają StartBoxa/MiniBoxa - zero dubli. Skoro już idą takim tokiem myślenia to ja bym na ich miejscu stworzył pakiet HDBox :) w skład którego daliby wszystkie kanały HD jakie mają. Jest sporo osób, którym zależy tylko i wyłącznie na kanałach HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz patrzyłem na ich stronce i w promocji pakiet Sport HD Extra kosztuje 12 zl, a roznica miedzy SuperBoxem a MaxBoxem wynosi 10 zl. To ja już wole mieć MaxBoxa placic 2 zl mniej a do tego mam dwa pakiety więcej "Film i Seriale" i "Dzieci", ale każdy wybiera tak jak mu pasuje, demokracja przecież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mirolop - Ale w BOKu bardzo rolują z tym MaxBox. Gdy ja byłem zainteresowany to powiedzieli mi, że MaxBox z moim internetem kosztuje 125 zł, a SuperBox z tą samą prędkością kosztuje już 99 zł. :crazy:

Domyślam się, że po prostu ona liczyła tego MaxBoxa jako SuperBox + Sport HD Extra + Dzieci + Filmy i seriale. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , miał ktoś styczność z sytuacją ,że internet działał krokowo?-tzn. kilka przerzuceń stron i zawieszka przeglądarki.-co to oznacza?-wina modemu czy sygnału?-dodam, że uruchomiłem 3G i działa bez zarzutu żadnego. Kilka dni temu zresztą złożyłem reklamację na internet który nie działał w ogóle kilka dni i reklamację uwzględniono. Teraz mam powtórkę z rozrywki i nie mam pojęcia co znowu na rzeczy, czy sygnał czy modem [atlanta]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...