Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

 

Nowe kanały ( w tym STARS ) muszą śmigać w większej ilości lokalizacji bo nam ostatnio strasznie wyniki oglądalność wystrzeliły w górę, dzięki :brawo:
A wiesz, że miałbyś jeszcze większe wyniki oglądalności, gdyby Multimedia szybciej wprowadzała by zmiany w niektórych lokacjach? Jak widać jeszcze w wielu miejscach nie ma do was dostępu. Czyż nie w twoim interesie leży trochę pomęczyć ich o to? A przynajmniej grzecznie zapytać, na kiedy przewidują koniec modernizacji. A tak to tracisz widzów na rzecz VH1 Classic. :P

 

No zdecydowanie jest w moim interesie aby MM zakończyła jak najszybciej modernizację sieci. Ale co mam zrobić? Przecież to MM mi robi łaskę a nie ja robię łaskę im :) Kiedyś usłyszałem, że planujemy zakończyć modernizację do końca września więc czekam. Mam nadzieję, że to się uda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na wifi tez nie wyciagam 30, eter mam zapchany roznymi sieciami, ktore zaklocaja sie wzajemnie. Nie mam zadnego wolnego kanalu. Na kablu transfer max.

Jeśli masz router w standardzie n150 to maksymalna prędkość, jaką możesz wyciągnąć po wifi to 75 Mbit/s. Analogicznie pewnie masz starszy router działający w standardach b i g i możesz wyciągnąć maksymalnie 27 Mbit/s. Teoretycznie te prędkości wynoszą 150 Mbit/s i 54 Mbit/s, ale w praktyce należy je podzielić przez dwa. Gdzieś czytałem, że tak powinno być, bo ta prędkość to łączna prędkość wysyłki i pobierania, nie wiem czy to prawda, ale faktem jest, że nie widziałem nigdy w życiu, żeby komuś wifi działało szybciej niż połowę prędkości na pudełku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle neuron. Ani na liście ani nigdzie. Ciekawy jestem jak to jest w innych miastach południowej Polski. Może jutro coś się pojawi...?

W Sanoku (MM Południe,dawny Stream) dziś koło 16 pojawiło się C+Family i C+ Film 2...oczywiście żadnych HD nie ma,tylko SD,zresztą skąd ma być jak u nas można tylko dokupić w HD C+Film...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michaelis, jeśli nie masz 5 GHz to nie masz n300 tylko n150. No i jeszcze zostaje kwestia tego, czy Twój komputer ma kartę sieciową obsługującą n w jakiejkolwiek formie :) A poza tym całkiem możliwe, że masz słaby router, dobry powinien te 30 wyciągać po wifi jeżeli tyle masz po kablu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy jak oni mają zamiar rozwiązać problem z mm Południe i brakiem możliwości technicznych z dodaniem kanałów HD.Chyba nie będą chcieli żeby płacili im taką samą cenę jak za paczkę HD.

Neuron,a dlaczego niby nie? No ja już w cuda nie wierzę i założę się,że jeżeli już to będzie różnica 5 PLN.A C+HD to zobaczę,ale za 10 lat albo u kolegi na NC+...żeby chociaż była mozliwość techniczna wybrania sobie jednego kanału z paczki w jakości HD...uwierzcie mi,oglądanie Premier League w SD to nic przyjemnego,zwłaszcza na C+,któy ten SD ma tragiczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo w grupie MMP wyróżnia się jeszcze klientów byłego Streamu (Sanok,Jasło,Brzesko,B-B,Tarnów),dla któych nie ma i pewnie przez dekadę nie będzie możliwości technicznych dla takich bajerów jak Eurosport HD czy C+ w HD,nawet,jak chcesz za to zapłacić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to właśnie jest ten szkopuł,balkon mojego mieszkania jest na II piętrze,a przede mną mam wyższy blok...na dodatek konkurenacja na rynku kablówek obecnie żadna (drugi obok streamu operator też przejęty przez MM)...czyli żeby mieć C+ trzeba współpracować z tym,pożal się Boże,operatorem.Ale w przyszłym roku planuję przeprowadzkę i wtedy już podziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarnów to nie scheda po Streamie. Tu robili sieć swoją od podstaw, dodatkowo kupili trzech lokalnych operatorów, wcześniej dumpingując ceny i przejmując ich abonentów. Co do oferty można sie kłócić, ale na jakość, przynajmniej ja nie mogę narzekać, zero awarii (przynajmniej u mnie). Teraz tylko czekam, aż włączą te kanały HD, co w sierpniu weszły do oferty. Pisałem wam już, że w miejscach gdzie są możliwości techniczne będą tylko kolorowe pakiety C+, tylko w HD. Zakładam, że jak się im uda zmigrować wszystkich do nowej oferty C+ (silver, gold, platyna) - te 4 kanały SD zostaną wyłączone, żeby nie zapychać pasma. A jak będą migrować - ano, żadnej promocji na starą ofertę (czyli 39 zeta za 4x SD, a za to pewnie będzie można mieć conajmniej golda czyli 4xHD, chociaz marzy się te 39 zeta za platynę)

 

I jeszcze jedno - dalej mamy Discovery World 4:3, zamiast Turbo Extra :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz mam cięzką sytuację,

wypowiedziałem umowę ze względu na kanały C+,

umowa kończy mi się z końcem września.

Jak myślicie, czy jak teraz bym przedłuzył z niepełną paczką C+,

to po zmianach dostanę pełną paczkę, czy może czekac do końca miesiąca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo w grupie MMP wyróżnia się jeszcze klientów byłego Streamu (Sanok,Jasło,Brzesko,B-B,Tarnów),dla któych nie ma i pewnie przez dekadę nie będzie możliwości technicznych dla takich bajerów jak Eurosport HD czy C+ w HD,nawet,jak chcesz za to zapłacić...

No właśnie jestem z Bochni i zrezygnowałem z usług 30 lipca-masz rację że tu psy [beep]ami szczekają i [beep]o widzą.Zawsze możesz przejść na naziemną jak Ci okolica"pozwoli ja na parterze łapie w średnio-trudnym terenie to Ty też złapiesz.

CYTAT:

"luky- wypowiedzenie możesz cofnąć w każdej chwili, a i tak się dziwię że jeszcze nikt do ciebie nie zadzwonił z jakąś oferta utrzymaniową.."

-Słuchajcie ludzie odnośnie składania rezygnacji to czy jest możliwość złożenia telefonicznie? [Teraz kolej na siostrę.Za [beep] i wyzysk nie będziemy płacić,hehe i za multiroomy w SD] Ja składając w boa w Brzesku musiałem jeszcze skan wysłać na adres przypomnienie w multimedia bo po dwóch tygodniach nic nie wiedzieli o rezygnacji złożonej w boa w Brzesku-widocznie tam w tym punkcie"reklamują tabletki na spanie"Dlatego chciałbym koniecznie zrezygnować telefonicznie.

Dodam że o dziwo w pakiecie dtv w swoim tv zauważyłem wczoraj c+family sd i c+film 2 sd oczywiście jest tylko w epg -no access-czarno

Lucky_s jak nie zadzwonią do Ciebie przed 25 września to dzwoń na numer utrzymaniowy bezpośrednio i pogadaj z nimi czy mogą Ci ostatecznie coś zaproponować jeszcze no i "targuj się ostro" żebyś coś ugrał :brawo: powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...