Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Bez przesady. Klan,Na dobre i na złe,Dziewczyny ze Lwowa, itd itd kręcone są w HD.

Klan - triplan

Dziewczyny ze Lwowa - grupa atm

Na dobre i na złe - artrama

te wszystkie firmy od lat są gotowe na produkcje hd i to robią.

 

Mało ma to wspólnego z samym tvp, która to tylko zleca a potem emituje, a sami walą własne studia w sd.

Edytowane przez poziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP na razie nie ma kamer.

 

 Najstarsza i najbogatsza /moc reklam,abonament/ telewizja nie ma kamer HD !!  Może nowy prezes poświęci kilka milionów i je kupi płacąc niektórym gwiazdom 50% mniej uposażenia. Wciąż nie ma obiecanych programów : TVP Premium HD , TVN Info HD i TVP Kultura HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gall:

Oferta kanałowa - szczególnie na Śląsku - zapewne zostanie ujednolicona i to w niedalekiej przyszłości - MMP wie, że może dużo stracić!

A nie może za bardzo sobie na to pozwolić, by puścić wolno masę klientów - to za duży region!

Zapewne chce to załatwić za jednym razem wszędzie na Śląsku, a nie w pojedynczych miastach!

Wyjątkiem była pewnie Częstochowa!

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Klan,Na dobre i na złe,Dziewczyny ze Lwowa, itd itd kręcone są w HD. Choć trzeba przyznać że TVN jest nie do pobicia.

 

Same ciekawe pozycje ;) dobrze, że już Moda na Sukces nie leci (chyba?) :) tak jak już ktoś napisał to nie jest produkcja TVP. Proponuję obejrzeć sport produkowany przez TVP, tego się nie da oglądać. Wiadomości TVP i inne programy informacyjne w tym całe TVP Info są w słabej jakości SD. Jakość produkcji Polsatu też nie powala. A ich HD jest takie jakieś nijakie.

Powtórzę - najpierw pełne przejście nadawców na dobrej jakości HD. Umówmy się, póki co tylko TVN/ NC+ nadaje się do oglądania. Potem można przechodzić na te kanały. Inaczej jest to pic na wodę fotomontaż. Także nie mówmy o ultra HD, 4K. Póki nie będzie dużych inwestycji, nie będzie jakości. TVP kasy nigdy nie ma, a Solorz raczej nie jest chętny do inwestycji. A jak inwestuje to cudzą kasę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gall:
Stream niczego nie modernizował, w każdym razie, nie do dzisiejszych standardów. To jego infrastruktura ciągnie Południe w dół.

 

@zerojedynkaX:
Większość natywnego HD to zlecenia dla producentów zewnętrznych. TVP ma niewiele kamer HD. A zakupić trzeba jeszcze sprzęt do studia i wozy transmisyjne. Same kamery dla reporterów to będzie niezła sumka. No, i są jeszcze ośrodki regionalne. Niezły majątek by na to poszedł. Środków z abonamentu nie starcza na produkcję, a co dopiero na to. Kontraktów gwiazdorskich jest mało. Wbrew bredniom internetowym, TVP na nich nieźle zarabia. Znane osoby ściągają widownię, więc reklamodawcy więcej płacą. I na pewno nie idą na to miliony - może by starczyło na dyski i inne nośniki do archiwizacji. Ale to wszystko.

TVP wcale nie jest najbogatsza. Może ma dochody powyżej 1 mld zł, ale większość z tego pochłania bieżąca działalność. Do niedawna generowali tylko straty na koniec roku. Dopiero od 2 lat jest plus. W każdym razie, trzeba czekać do zakończenia budowy nowej siedziby kanałów informacyjnych TVP na Woronicza.

TVP Info HD i TVP Kultura HD to były tylko koncepcje starego prezesa na MUX-8 w NTC. Na razie konkurs jeszcze się nie zakończył, więc TVP nie zdecydowała co z nimi.

@mixiorek:
Modę na Sukces pokazuje teraz player.pl. TVN ma sprzęt i kamery HD, więc nic dziwnego. Ja osobiście najbardziej lubię robotę Canal+ itp. AGORA też ma niezły sprzęt i realizację. :P Cyfrowy Polsat to idzie w ilość, nie jakość jak widać. Oprócz tych nowych HD zapowiadają jeszcze ok. 6 nowych kanałów. :roll:


Widzę, że na FB ludzie ostro zasypują prośbami o Eleveny. To dobrze wróży, bo widać że jest zainteresowanie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraśko w TVP1  w Wiadomościach w HD ,a po chwili Kraśko w programie Dziś Wieczorem w SD ,więc o jakich kamerach opowiadasz  :roll: mam rozumieć że po paru chwilach ,jak najszybciej zmieniają w studio kamery HD na SD i chowają w szafach ,brednie .

Edytowane przez Ryszard48
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC ostro opanowuje nowe rejony Bytomia, m.in. rejony, gdzie jest Elsat oraz Multimedia. Jeśli Multimedia nie zacznie czegoś robić, to za chwilę nie będzie miała po co. Ja mam dość bycia klientem drugiej kategorii. Pozdrowienia dla decydentów z Multimedii, jeśli to przeczytają kiedykolwiek.

Edytowane przez Gall
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się przestraszyli, Rogowski już podobno pakuje manatki. :lol2:

 

Ostatnie pozyskanie nowego marketingowca płci pięknej, to tylko tak dla zmyłki. ;)

Gdyby u mnie była konkurencja dla MM już dawno przeszedłbym. Niestety, nie ma konkurencyjnej kablówki, więc założę satelitkę. Z netem będzie łatwiej - są lokalni dostawcy. Ludzie naprawdę mają dość traktowania jak klienci drugiej kategorii i zanim Rogowski to zrozumie, wielu odejdzie, a to przełoży się na wyniki finansowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paramount Channel HD jest u mnie tak naprawdę w SD (downscaling), więc pewnie pozostałe zrobią tak samo, bo po co cokolwiek poprawiać? A miejsce by się znalazło, w końcu jak foxy i nationale poleciały, to za jeden z kanałów HD dali Polsat Film w SD, zamiast dać w to miejsce coś w HD. Niech wreszcie ruszą tyłki i zaczną poprawiać sieć na Śląsku, albo niech odpowiednio obniżą abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@damian96:

Składałem wypowiedzenie dopiero jeden raz!

Wysyłałem listem do siedziby w Gdyni, ale ponoć lepiej złożyć w BOK - szybsza reakcja działu utrzymania (natychmiastowe zaznaczenie w systemie).

Nie ma wzoru, wypowiadasz umowę na 3m-c (tv),1 m-c (net) wcześniej. W uzasadnieniu wskazujesz powód "niby" odejścia!

Lepsza oferta konkurencji, niska przepustowość Netu, skąpa oferta programowa w Twojej lokalizacji, nie pełna oferta kanałów HD, a teraz brak kanałów ELEVEN SPORTS NETWORK w ofercie - na topie!

I tyle, czekasz na kontakt z Ich strony i propozycję!

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W uzasadnieniu wskazujesz powód "niby" odejścia!

 

Po co? Co to szkoła, że trzeba się tłumaczyć z czegoś?

 

 

Multimedia Polska

ul. Tadeusza Wendy 7/9

81-341 Gdynia

 

Jan Kowalski

Ulica nr

kod miasto

nr abonenta

 

Wypowiadam umowę na usługi internetu/tv/telefonu przypisane do mojego konta abonenckiego xxx na koniec okresu promocyjnego z zachowaniem okresu wypowiedzenia.

 

Data, podpis.

 

I tyle. W doopie mają żale co ci nie pasuje - dopóki cyferki w excelu będą się zgadzać to zmian nie będzie - garstka zapaleńców na forum i kilku stękających na facebooku to promil ich klientów.

Ich zadaniem będzie cie utrzymać.

Edytowane przez poziom
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to w październiku czeka nas wysyp kanałów w HD. "Nas" piszę na wyrost, bo po pierwsze nie wiadomo ile z tych kanałów i kiedy wejdzie do MM, po drugie to u mnie nie będzie zapewne żadnych zmian (no może znaczek HD przy kanale w jakości SD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...