Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zmieniłem evobox prv na 4 k i nie jestem zadowolony. Mam co prawda na razie stary sofy bodajże 1.8.11 ale działa on tragicznie. Catchup na części kanałów fox hd , BBC first przeskakuje do przodu o kilka minut lub całkiem się zawiesza. Wejście do menu dekodera czasami zostawia na ekranie dwa czarne paski. Nagrywanie mi nie działa bo mam czekać przez miesiąc od wymiany żeby mi je włączyli. Jak będzie to i tak nagram tylko część wybranych kanałów. Brak wyświetlacza na froncie obudowy. Z zalet to z pewnością pilot na BT, można sterować przez ścianę no i ładny obraz.

Jeżeli nowy soft poprawi catchup to dekodery odzyska funkcjonalność której bardzo mi brakuje. Ja chcę wrócić do domu po pracy i oglądnąć sobie jakiś zaległy film lub serial. Jak na razie jestem jedynie sfrustrowany.   Dużo lepiej sprawdzał mi się evobox prv z Multiroomem na którym był catchup. Jak na produkt który ma już prawie dwa lata to jest odrobinę niedopracowany. Oczywiście do oglądania tv sprawdza się znakomicie. Działa też bez problemu cofanie o te 3 godziny. W każdym razie czekam z nadzieją na nowy soft. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem zupełnie od czego to zależy...po ostatniej aktualizacji dekoder działał normalnie ale coś mnie podkusiło i przuwrócilem do ustawień fabrycznych no i po 2 dniach się zaczęło...najpierw stracił połączenie z siecią tzn połączony był ale nie widział internetu...po ponownym resecie tylko z siecią wróciło do normy...ale za to nie wiem czy tak było wcześniej na kanałach comedy centralny lubi się pojawić komunikat tego kanału nie ma w twoim abonamencie...poza tym funkcja hdmi cec teraz działa wydaje się prawidłowo...

Wysłane z mojego LM-V600 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zaawansowany technologicznie sprzęt ,którego nie ma nawet NASA i nie wolno mu dawać ustawień fabrycznych. Bo wtedy traci kontakt z tajną bazą Polsatu ulokowaną na obrzeżach Puszczy Kampinowskiej. Tzw polskiej strefie 51. 

 

A mówiąc całkiem poważnie ( chociaż kto ma Polsat ten się z cyrku nie śmieje ) to jest częsty obrazek z komunikatem "tego kanału nie ma w twoim abonamencie ". 

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.06.2023 o 18:00, smeagol2014 napisał(a):

tego kanału nie ma w twoim abonamencie

jakiś czas temu miałem tak na wszystkich kanałach w dekoderze 4k a na 4k lite wszystko działało, pomogło nadanie uprawnień z infolinii, samoczynne nadanie uprawnień z icoku nie pomogło, pani mi powiedziała, że można samemu nadać uprawnienia z aplikacji iPolsat Box i nie wiedziała czemu nadanie uprawnień z poziomu icoka mi nie pomogło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dziś moja magiczna maszyna 4k zaczęła zwalniać i się przycinać. Potrzebny był resecik przez wyłączenie z prądu. Po tym zabiegu sterowanie z pilota HDMI CEC zaczęło działać słabo, przez parę sekund lub wcale. Kolejne resety dekodera nie pomogły. Dopiero resety tv Samsunga rozwiązało sprawę. Teraz znów wszystko działa. Wygląda tak jakby po resecie  dekoder nie był już w stanie poprawnie komunikować się po HDMI z Tv który "go pamięta". Zapraszam do testów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczów. Od jakieś czasu zauważyłem u siebie problem z połączeniem wifi. Wygląda to tak, że po włączeniu dekoder wskazuje połączenie wifi aktywne a w rezultacie tak nie jest. Muszę wejść w ustawienia i uruchomić wyszukiwanie automatyczne i wtedy dopiero łączy. Problem się powtarza po każdym wyłączeniu dekodera. Reasumując po włączeniu dekoder nie łączy się z siecią wifi choć po wejściu w menu status sieci wifi widnieje, że jest aktywna. Ktoś coś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście bravo technicy Pebe. Bug z usuwaniem kanałów z powyżej 1000 został naprawiony. Ale nie raczyło się odblokować opcji w przypadku radia satelitarnego, oczywiście opcje edycjii listy są ale nieaktywne. Taki Evobox PVR ma je od początku a tu taki zonk szok niedopatrzenie. 🤣😂

A przecież to jest logiczne że jak się wyszukuje kanały FTA to wyszukują się również stacje radiowe. 😂🤣

Liczę na poprawkę i odblokowanie tych opcji oraz edycji list w przypadku radia satelitarnego w najbliższej aktualizacji oprogramowania.? 😄

Edit. Menu akcji da się rozwinąć jednak. Ale brakuje w niej opcji usuń. Dobrze było by ją dodać w kolejnej aktualizacji oprogramowania. 😊

Najśmiesznuejsze jest to że w oryginalnej wersji softu była opcja usuwania stacji radiowych wyszukanych z satelity, w tym roku w nowym menu widocznie zapomnieli o niej za co im płacą na się pytam.😂🤣

Edytowane przez Mati06
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pomoże ktoś? Działa komuś aplkacja Polsat Box Go na tym dekoderze.? 

U mnie po jej uruchomieniu pojawia się napis uruchamianie aplikacji proszę czekać po czym czarny ekran żadnej reakcji czsaami po naciśnięciu przycisku wstecz pojawia się białe tło.? @support458Co może być tego przyczyną? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.06.2023 o 15:19, szymon16 napisał(a):

 Reasumując po włączeniu dekoder nie łączy się z siecią wifi choć po wejściu w menu status sieci wifi widnieje, że jest aktywna. Ktoś coś? 

 

Dekoder D61AW czy jakiś inny?  I jakiego masz access pointa ? Model/wersja, oraz kanał wifi jaki masz ustawiony...   ( ja mam taki sam problem )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...