Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lista Kanałów powinna wyglądać tak samo. 

TVP ABC, TVP Rozrywka, TVP 3 oraz Stopklatka nie są nadawane w HD tylko jeszcze w SD. 

 

Witam

 

Z racji tego ze jest to temat o dekoderze 4K to chciałbym się dowiedzieć jak ten dekoder się sprawuje? Czy są jakieś przycinki albo problemy z oprogramowaniem? Obecnie posiadam bardzo stary sprzęt i zastanawiam się nad wymiana. Czym różni się 4K od 4K Lite? 

 

Pozdrawiam 

 

 

Edytowane przez Kamel
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są problemy z funkcją Timeshift jeżeli nie ma dostateczniej jakości łącza internetowego, to obraz i dźwięk zacina się i tnie jak nie wiem. Problem zdarza się głównie wieczorami,przez neta działa płynne. 

Poza tym są drobne bugi znane z Evo PVR. Mogli by rozszerzyć nagrywanie w chmurze o większą ilość kanałów. 

🙂

Poza tym pojawiają się krótkie kilkusekundowe komunikaty typu tego kanału nie ma w twoim abonamencie. Lub rozłączono z siecią, połączono z siecią ponownie. 

😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Kamel napisał:

Lista Kanałów powinna wyglądać tak samo. 

TVP ABC, TVP Rozrywka, TVP 3 oraz Stopklatka nie są nadawane w HD tylko jeszcze w SD. 

 

Witam

 

Z racji tego ze jest to temat o dekoderze 4K to chciałbym się dowiedzieć jak ten dekoder się sprawuje? Czy są jakieś przycinki albo problemy z oprogramowaniem? Obecnie posiadam bardzo stary sprzęt i zastanawiam się nad wymiana. Czym różni się 4K od 4K Lite? 

 

Pozdrawiam 

 

 

TVP 3 akurat w formie IPTV jest w HD.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od około tygodnia, strasznie nasiliła się częstotliwość wyskakiwania tego komunikatu "tego kanału nie ma w twoim abonamencie" dosłownie co pół godziny.... To są jakieś jaja, od roku nie potrafią ogarnąć tego syfu który wypuscili.

Edytowane przez Kiler
Nie przeklinamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ten komunikat pojawia się sporadycznie a ten sam soft przecież. 

Natomiast mój często rozłącza się z WiFi głównie wieczorami, wyskakują komunikaty rozłączono z internetem a następnie połączono i tak w kółko. 

Następnego dnia trzeba się na nowo logować do sieci WiFi co jest męczące.... 

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wymieniłem nie dawno stary dekoder Polsatu na nowy 4K D61AW i co ciekawe działał dwa miesiące bez żadnych problemów a teraz po włączeniu telewizor rozpoznaje dekoder ale od razu pojawia się komunikat o braku sygnału .Kabel HDMI sprawdzony i przetestowane na innym telewizor również podmieniony brak efektów . Pilot zdaje się reagować normalnie , dekoder jest też widziany w sieci LAN . Czy jest jakaś kombinacja klawiszy która mogła by zrobić reset dekodera ? Oczywiście odłączenie zasilania nic nie zmieniło . Czy tylko wymiana dekodera . Trochę szybko jak na awarie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz Polsat wpadł na pomysł i wyłącza programy, które mu pasuje  nap mecze  na  Canal plus  albo  sport premium . Tłumaczy się brakiem licencji i nic nie zrobimy, dopóki klaszcze  partii przodującej, jest bezkarny, trzeba czekać do końca umowy i pożegnać ich . Z BOA nie idzie nic załatwić, mało tego usuwają zgłoszenia po 30 dniach i zgrywają głupa ,że nie było żadnego . Robią  z ludzi [beep]

Edytowane przez Zibula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Mati06 napisał:

HBO Max nie jest dostępne w chwili obecnej ani w dekretach PB ani u konkurencji. Natomiast nie rozumiem jakie to kanały wam PB wyłącza.? 

To, że nie ma  HBO max to ja dobrze wiem , ale mi chodzi o funkcję catchup na  kanałach premium. Co do wyłączają często to robią na kanałach sportowych . Gdy jest ważny mecz  ,a t ciach czarny ekran , mecz się kończy i program idzie dalej normalnie

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to Catchup nie dziala na wszystkich kanałach? Jeżeli chodzi o przewijanie to owszem dekoder ma bug w trakcie przewijania pojawiają się czarne ekrany. Być może to bug w sofcie , może być też wina słabej jakości połączenia internetowego, które zauważyłem po testach że potrafi być 20mb a nagle spaść poniżej 8mb i z tego potem występują problemy z usługami nieliniowymi. A i dekoder nie współgra ze wszystkimi dostawcami internetu.

Gdy dekoder przełącze na nadawanie z internetu Catchup działa bez zarzutów. 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Zibula napisał:

To, że nie ma  HBO max to ja dobrze wiem , ale mi chodzi o funkcję catchup na  kanałach premium. Co do wyłączają często to robią na kanałach sportowych . Gdy jest ważny mecz  ,a t ciach czarny ekran , mecz się kończy i program idzie dalej normalnie

Tylko na kanałach premium czy na wszystkich catchup ci przerywa?
U mnie w ostatnim czasie sie uspokoiło i poznymi wieczorami nie bylo problemow, ostatnio kiedy zanotowałem problemy to 20 wrzesnia 22:20 ComedyCentral (bo zacząłem notować kiedy pojawia sie problem)

 

36 minut temu, Mati06 napisał:

Gdy dekoder przełącze na nadawanie z internetu Catchup działa bez zarzutów. 😊

To ciekawe spostrzeżenie, niestety nie mam lacza od dedykowanego dostawcy aby sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co powiedziała piękna  Marry z BOA  . Przecież  mam pan usługę  w promocji za darmo . To co ja pytam,  ma  nie działać? Odp  " No nie  ale nie musi cały czas  " . No rozbawiła mnie do łeż. Niedługo tak będzie z prądem gazem i innymi mediami , za co my płacimy ciężkie pieniądze .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...