Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I. Opis HBO GO

4. Korzystanie z materiałów audiowizualnych dostępnych w serwisie HBO GO, następuje na zasadach określonych w serwisie HBO GO, według których na dzień publikacji niniejszych Warunków, możliwe jest maksymalnie na 2 (dwóch) urządzeniach jednocześnie, spośród maksymalnie 5 (pięciu) wskazanych poniżej grup (rodzajów) urządzeń podłączonych do Internetu:

a. komputer klasy PC/MAC,
b. smartphone,
c. tablet,
d. odbiornik TV typu smartTV,
e. dekodery wskazane na www.cyfrowypolsat.pl/serwisy-online/hbo-go.cp – wyłącznie w przypadku Abonentów Telewizji.

 

W nowym regulaminie brak nawet tego punktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lastonecatch napisał:

Korzystanie z materiałów audiowizualnych dostępnych w serwisie HBO GO, następuje na zasadach określonych w serwisie HBO GO, według których na dzień publikacji niniejszych Warunków, możliwe jest maksymalnie na 2 (dwóch) urządzeniach jednocześnie, spośród maksymalnie 5 (pięciu) wskazanych poniżej grup (rodzajów) urządzeń

Na dzień publikacji, a to było dawno 

 

Oczywiście możesz to podważać i próbować rozwiązać umowę. 

Tylko czy dlatego brałeś hbo by oglądać hbo go na dekoderze? Wątpię. 

Czy może szukasz furtki do ucieczki? Bo jak się podpisuje umowę to trzeba warunków dotrzymać. 

 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi nie chodzi, że dawno :)
Zmieniła się nazwa usługi z HBO GO na HBO MAX, co wiąże się z nowym regulaminem. W Polsacie mówią, że zmieniła się tylko nazwa, a porównanie zmian regulaminu HBO MAX względem HBO GO to już nie?

5 minut temu, PawelTSW napisał:

Tylko czy dlatego brałeś hbo by oglądać hbo go na dekoderze? Wątpię. 

Skąd wiesz, może oglądałem na dekoderze, a może nie.. zresztą to ode mnie zależy.

 

5 minut temu, PawelTSW napisał:

Czy może szukasz furtki do ucieczki? Bo jak się podpisuje umowę to trzeba warunków dotrzymać. 

A to zabronione jest wcześniejsze zerwanie umowy, jeśli dostawca nie dotrzymuje słowa? Wiele czynników się złożyło, aby powiedzieć do widzenia Polsatowi.

Edytowane przez lastonecatch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

W regulaminie nie zawarto nigdzie sformułowania, że operator GWARANTUJE dostęp do aplikacji HBO GO za pośrednictwem dekoderów Polsat Box. Raczej walka z wiatrakami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

W regulaminie nie zawarto nigdzie sformułowania, że operator GWARANTUJE dostęp do aplikacji HBO GO 

Na tym koniku  Polsat robi  co chce

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Krzysiek11:) napisał:

W regulaminie nie zawarto nigdzie sformułowania, że operator GWARANTUJE dostęp do aplikacji HBO GO

Słowo gwarancja rzeczywiście nie występuje, ale przestudiuj sobie: 

II. Warunki dostępu do HBO GO

W/g mnie wyłączenie tej aplikacji abonentowi, który ma dostęp do HBO jest naruszeniem regulaminu a co za tym idzie złamaniem warunków umowy- mogą być tacy co powiedzą że HBO wzięli tylko po to by ten pakiet móc korzystać także z tej aplikacji a po jej usunięciu nie mają już pełnej oferty na którą zawarli umowę.

Ja osobiście mam to gdzieś bo już kilka lat temu stwierdziłem że HBO i jego dodatki nie są warte nawet pięciu złotych i dawno z tego zrezygnowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak teraz sprawdzić  nagrania , w starym sofcie była zakadka nagrania  a teraz ja mam sprawdzic czy w ogóle nagrywa - popie.... totalnie powycinali zaraz sie okarze ze nie bedzie można  nagrywać  a płacic trzeba z godnie z umowa - polsat co za bur.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz nowy dekoder to nagrywać można dopiero po kilku dniach. Po 3 dniach nadaj sygnał z icok a potem wyłącz z prądu i włącz dekoder. Zaplanuj se jakieś nagranie a potem kliknij 2x zielony domek i tam będzie zakładka nagrania. Tak tak wiem że to jest po****ne ale nie ja piszę soft ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież

napisałem jak sprawdzić czy nagrało i gdzie bo nie ma zakłatki nagrania w menu  , czytajcie ze zrozumieniem 

Cytat

 

 

CZyli w nowym sofcie nie ma zakładki nagrania , nie działa funkcja funkcja podłaczenia dysku po usb nie działa naziemna  nie działa hbo 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładka nagrania jest od początku w dekoderze PB4K  po podwójnym wciśnięciu zielonego domku na pilocie , nic w tej kwestii się nie zmieniło 

 

Wykastrowany za to został z naziemnej tv , hbo max (go) , nie czyta nośników z USB pendrive dysk mimo iż zapowiadano w ULOTKACH że dysk będzie można " kupić " od PB @Specjalista Polsat Box jakiś komentarz , czy ze wstydu udasz że nie widzisz że wywołano Cię do tablicy 💁‍♂️🍀

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...