Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się że nPVR jest tak słabą usługą przez dostępność małej liczby kanałów oraz nawet tam gdzie kanał jest na liście nie wszystko możesz nagrać że osób które wykupują płatne nPVR jest baaardzo mało.
Zgodził bym się gdyby to działało tak dobrze jak wbudowany dysk w starszym modelu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, zet21 napisał(a):

Niestety nie wiem czy to jest ten sam przypadek ale u mnie od 2 dni dekoder ( połączony z TV - 1 pilot ) po wyłączeniu po 1 godzinie sam się włącza.Zgłosiłem to do biura  i po zrestartowaniu , powrotu do ustawień fabrycznych efektów brak odesłano mnie do sklepu w celu wymiany dekodera na nowy. Niestety nic to nie pomogło , w dalszym ciągu po wyłączeniu idealnie po 1 godzinie sam się włącza.Czy ktoś już miał taką "przypadłość" i jaki jest na to lek .

U mnie też tak jest (chyba), a w zasadzie było kiedy miałem możliwość włączenia trybu czuwania. Dekoder sam się "włączał" ale nie do końca, bo dioda sygnalizacyjna zmieniała kolor z białego (czyli dekoder wyłączony w trybie czuwania) na zielony (czyli niby dekoder włączony) ale TV nie włączał się, w zasadzie dekoder był zawieszony, wymagany był jego reset.

 

Tak, tak, szablonowa odpowiedz helpdesku polsatu na kłopotliwe pytania to idź pan z dekoderem do serwisu ... a nie zawracaj na głowy, bo właśnie pijemy kawę i wpieprzamy pączka (tą drugą część to sobie sam dopowiedziałem heee).   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, onxyz napisał(a):

U mnie też tak jest (chyba), a w zasadzie było kiedy miałem możliwość włączenia trybu czuwania. Dekoder sam się "włączał" ale nie do końca, bo dioda sygnalizacyjna zmieniała kolor z białego (czyli dekoder wyłączony w trybie czuwania) na zielony (czyli niby dekoder włączony) ale TV nie włączał się, w zasadzie dekoder był zawieszony, wymagany był jego reset.

 

Tak, tak, szablonowa odpowiedz helpdesku polsatu na kłopotliwe pytania to idź pan z dekoderem do serwisu ... a nie zawracaj na głowy, bo właśnie pijemy kawę i wpieprzamy pączka (tą drugą część to sobie sam dopowiedziałem heee).   

Posiedziałem dłuższą chwilę z tym przypadkiem  - zretesowałem całkowicie TV ( do ustawień fabrycznych) i... zaczęło działać tzn wyłączam 1 pilotem sprzęt i już się nie włącza. Czyli wina Telewizora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dekoderów HDxxxx też wprowadzili dysk dopiero po jakimś czasie... 

Skoro powiadają że Evo PVR są stopniowo wygaszane, to nie wierzę by zostali bez PVR, zwłaszcza że nagrywanie w chmurze jest mocno okrojone ograniczone przez ilość kanałów w tej usłudze...? 

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.11.2023 o 09:24, JarekGw napisał(a):

cześć

podpowiedzcie, czy podczas przełaczania kanałów na pasku informacyjnym, czy też po właczeniu programu macie loga stacji widoczne? U mnie są tylko napisy, typu TVN, TVP1, natomiast wczoraj będąc u rodzinki zauważyłem kolorowe loga stacji (bez jakichkolwiek napisów, tylko obrazki). Jako że rodzinka nie jest zaawansowana technologicznie, nie umieli mi powiedzieć jak to zrobili, twierdzą ze tak maja :)

 

Jak mam podłączony dekoder pod internet to są loga kanałów. Jak mam ten sam dekoder podłączony pod satelitę to nie ma loga kanałów. Wygląda na to że dekoder pobiera loga przez internet jeśli mamy skonfigurowany dekoder pod IPTV. Na SAT pomimo że dekoder jest połączony z internetem, to nie ma loga kanałów i jest tylko napis z nazwą kanałów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, mariuszpk napisał(a):

Do tego jakość nagrań w chmurze są gorsze niż oryginalny sygnał. 

Po raz kolejny sprawdza się powiedzenie "umiesz liczyć, licz na siebie". Operator nic za darmo wam nie da. Miejsce w chmurze, zasoby też kosztują. Chcesz się bawić w nagrywanie zainwestuj we własny tuner, dysk i możesz nagrywać bez straty jakości.

Edytowane przez opensource
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Mam PB4K i nie działa mi w nim odbieranie danych po DLNA. Zaznaczam, nie chodzi mi o rolę serwera DLNA, tylko odtwarzacza. Serwer mam własny, skonfigurowany jak należy, udostępnia materiały do TV, dla komputerów itp. Krótko mówiąc, działa prawidłowo.

 

Za to dekoder widzi serwer DLNA, strukturę folderów, grafiki tła itp., ale każdy folder jest pusty i nie ma plików. Da się coś z tym zrobić, czy ten model tak ma i mam zapomnieć o sprawie?

 

Serwerem jest Serviio, jeśli to ma jakieś znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Gizior89 napisał(a):

Parę sekund, chyba że masz na myśli od włączenia do prądu to wtedy trzeba jakieś pół minuty poczekać

Dokladnie chodzi mi jak się ma pod listwą i całą się wyłącza. Więc 30s to w zasadzie szybciej niz WifiBoxy od Canalu z którego planuje zrezygnowac i szukam alternatywy z multiroomem.

Edytowane przez tompatrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...