Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zadałem pytanie do: kontakt@polsatbox.pl w sprawie dekodera POLSATBOX 4K z dyskiem HDD.

 

Otrzymałem taką odpowiedź:

 

"Przepraszamy, pracujemy nad wprowadzeniem nowego sprzętu do oferty, ale z przyczyn technicznych nie udało się tego wykonać w pierwotnie planowanej dacie. Przepraszamy, zapraszamy do śledzenia naszej strony www.polsatbox.pl. W momencie pojawienia się nowego sprzętu, informacja będzie dostępna na stronie."

Edytowane przez Kris5112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pawele napisał:

Gdzie to się włącza? 

W TV i dekoderze. Z telewizorem Brawia bardzo dobrze współpracuje dekoder Evobox PVR, miałem TV z 2009r a teraz mam z 2020r z literką H. Wszystkie funkcje dekodera działają z pilota telewizora. Pilota od dekodera nie używam jedyne co nie działa to przycisk na dekoderze Ustawienia. Pilot od telewizora łączy się z TV przez blutu, a z dekoderem tradycyjnie bo dekoder nie ma blutu i mu w niczym to nie przeszkadza jedyne utrudnienie to że trzeba kierować pilot w strone dekodera. Wiem że w dekoderach 4k jest blutu i dlatego ciekawi mnie to czy będzie dekoder wspólpracował (wszystkie funkcje) z najnowszym TV Brawia z tego roku gdyby mi przyszło zmienić dekoder. Jeśli już się z tym połapiesz to napisz. Tak dobrze działa pilotTV że nawet pomija ekran startowy tzw. "mozajkę" na starcie.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam się nad przedłużaniem umowy z nowym dekoderem Polsat Box 4K i mam takie pytanie czy jest możliwość podłączenia kina domowego z dekoderem Polsat Box 4K, bo obecnie kino domowe mam podłączone kablem optycznym z dekoderem EVOBOX PVR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...