Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To, że korzysta z usług Netii jako upstreama nie ma nic do rzeczy. Musisz mieć IP z zakresu Netii, Neostrady itd.

Inaczej dekoder pokaże tylko planszę, że masz podłączyć się do operatora z listy dozwolonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Anita Kaźmierska napisał:

Opublikowaliśmy na satkurier.pl raport z testów dekodera Polsat Box 4K z wydania SAT Kuriera 9-10/2021:

https://satkurier.pl/news/210670/polsat-box-4k-test-dekodera.html

Hmm... Proszę mi wskazać, gdzie w tym artykule jest wspomniany TEST, bo albo stosujecie przekaz podprogowy, albo inaczej rozumiemy test sprzętu (w tym przypadku dekodera). To co zawiera wspomniany artykuł, to trochę bardziej rozwinięta instrukcja plus reklama kanałów.

  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taką samą myśl jak Ty, dekoder ma mnóstwo wad, które nie zostały opisane.
Wcześniej z boxem C+ było to samo.

Ale myślę, że Satkurier musi niestety żyć dobrze z operatorami, rynek jest mały ;).
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, bgmnt napisał:

Miałem taką samą myśl jak Ty, dekoder ma mnóstwo wad, które nie zostały opisane.
Wcześniej z boxem C+ było to samo.

Ale myślę, że Satkurier musi niestety żyć dobrze z operatorami, rynek jest mały ;).
 

Na moje, to SK może słodzić i kadzić Polsatowi. Szkoda tylko, że SK ( wydawałoby się) będzie miało w większym poważaniu swoich czytelników. Szkoda 😏

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy komuś z was dekoder też strasznie klatkuje jak się rozwinie menu z kanałami. Chodzi o tą listę po naciśnięciu przycisku Ok. Podczas przewijania jest to strasznie uciążliwe. Wcześniej na evobox pvr tego nie miałem. Tak samo z zatrzymywaniem jakiegoś programu. Zawiesza się i po wciśnięciu play idzie od momentu ma żywo nie od momentu zatrzymania

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, jaro64 napisał:

Mam pytanko.Czy ten dekoder ma wejscie na kino domowe.?

Chodzi chyba o WYJŚCIE, bo to sygnał z dekodera musi być "obroniony". Z wyjść, to widzę tylko HDMI, ale trudno mi powiedzieć co przesyła i w jakiej jakości - odnośnie dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jaro64 napisał:

Wejscie audio.Paniatno? Juz dzwonilem i konsultant powiedzial ze moge zapomniec o podlaczeniu kina domowego.Wiec dziekuje za ten fenomenalny dekoder. Cieszcie sie nim.

To nie WEJŚCIA szukasz, tylko WYJŚCIA - понял? 😉

Edytowane przez HansKlos
  • Popieram 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi Panowie obeznani. Albo @support458 albo  @Specjalista Polsat Box jak to w końcu jest z tym działaniem uslugi IPTV z internetem w plusie mobilnym. Działa czy nie działa 

 

Czy jak powiedzmy mam umowę na satelitę to mogę przełączyć się na IPTV?

Edytowane przez wojtekmedia2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był dostęp "testowo", ale z tego co wiem już nie działa.

Jak masz catchup + sat to nie ma większego uzasadnienia, żeby się przełączyć na IPTV, chyba, że zależy Ci na Esce, Metro, TVS czy Tele5 w HD.

Natomiast resztę kanałów od TVP, TVNów aż po Elveny i inne Polsat Sport Premium będziesz miał w gorszej jakości niż na satelicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też nie działa eleven 4k, a jak ktoś jest uważny, to nie działa tylko jak jest F1...dzwoniendo tych ch... Z Polsatu, oczywiście jest tyle połączeń że czas oczekiwania to 30 min, ale nie ma co się dziwić, tłumacze typowi,że nie działa ten kanał tylko przy F1, a on do mnie odłącz dekoder z prądu, podlacz, sprawdź siłę sygnału, sygnał dobry, oczywiście odłączenie nie pomaga, mówię jeszcze i wqrwiajacych komunikatach błędu e016 które pojawiają się i znikają z [beep] wzięte, a typ do mnie proszę wymienić dekoder w punkcie. Mówię typowi poraz 5, że eleven 4k nie działa tylko jak jest weekend z F2,a ten dalej swoje, proszę wymienić dekoder...ja pier...

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...