Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, BW134 napisał:

Ta pewnie pojawi się jak będą karty Nagra MA w dekoderze, bo z bezkartowym Irdeto chyba ciężko zakodować nagrania, dlatego zostaje nPVR. A szkoda.

Nie znam się na tym zbyt wiele ale nie wydaje mi się że karta jest potrzebna żeby kodować nagrania. Skoro jest potrzebna żeby kodować to i musi być potrzebna do odkodowania. W moim Evobox Pvr nagrania można swobodnie oglądać nawet jak karta nie jest włożona. Mało tego. Włączyłem jakiś arabski kanał i wyciągłem karte. Oczywiście pojawił się komunikat brak karty w dekoderze. Włączyłem nagrywanie, i pomimo komunikatu brak karty nagranie można było obejrzeć.

Edytowane przez Jerzykowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkryłem kolejnego babola. Z satelity Eutelsat E7 na kanałach niekodowanych wyświetla mi się komunikat " Tego kanalu nie ma w twoim abonamencie...". Nie na wszystkich transponderach ale akurat na tym z którego oglądam TRT Sport i TRT Sport2 owszem. Oczywiście audio i video w tle śmiga ale wszystko przesłania ten komunikat. Dwa dni temu wszystko jeszcze było ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, szymon16 napisał:

Odkryłem kolejnego babola. Z satelity Eutelsat E7 na kanałach niekodowanych wyświetla mi się komunikat " Tego kanalu nie ma w twoim abonamencie...". Nie na wszystkich transponderach ale akurat na tym z którego oglądam TRT Sport i TRT Sport2 owszem. Oczywiście audio i video w tle śmiga ale wszystko przesłania ten komunikat. Dwa dni temu wszystko jeszcze było ok

Ja wczoraj włączam eleven sports 1 4K a tu taka sama niespodzianka jak u ciebie czyli tego kanału nie ma w twoim abonamencie dźwięk oczywiście normalnie, ale co dziwne przełączam na polsat a tam to samo i jeszcze komunikat nieobsługiwany format audio i video, tak na wszystkich kanałach, dopiero reset wtyczkowy pomógł. Mam pytanie jak u was działa regulacja głośności bo u mnie tragedia, nie działa też regulacja głośności tv, a na evoboxie wszystko działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regularnie od momentu pełnej aktywacji u mnie umowy na PB4K na losowo wybranych kanałach z pakietu pojawia się ten komunikat , też jest dźwięk w tle , z tym że u mnie nie trzeba robić resetu wtyczkowego plansza znika lecz czasem wisi ona dłużej jakby czekała aż kanał się " zdekoduje , zareaguje " i kanał się pojawia 

@support458 @Specjalista Polsat Box może to też zanotujecie bo wymiana dekodera po raz kolejny nie rozwiązuje problemu - może lepiej zróbcie listę co trzeba naprawić w tym dekoderze :) bo inżyniery chyba się nudzą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.09.2021 o 13:50, jaras1966 napisał:

Mam pytanie jak u was działa regulacja głośności bo u mnie tragedia, nie działa też regulacja głośności tv, a na evoboxie wszystko działało.

Regulacja głośności TV u mnie działa tylko wtedy, kiedy ustawienia dźwięku mam na przestrzenny, zamiast stereo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E030-0 @support458 @Specjalista Polsat Box teraz ten nr błędu przy ekranie " Tego kanału nie ma w Twoim abonamencie " wcześniej był standardowy E016-0

Lista robi się coraz dłuższa , a reklamacji wysłałem już 3 , a kasa na konto od Was co chwile wraca :)

Jak tak dalej pójdzie to mi oddacie zaraz cały " hajs " za miesięczny abonament :) tymi reklamacjami :P

Edytowane przez patryszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@patryszq powiem lepiej, gdy nie są przeciążone serwery obraz jest dobry, tylko ze na 1Gb łączu, gdy jest lekkie przeciążenie już zjada klatki fpsy i obraz przestaje być płynny, a gdy prędkość spadnie No sąsiedzi wrócą do PBG wtedy są pasy. Teraz to już sam nie rozumiem, pasy są efektem „słabego” łącza, tylko ze u mnie przy 1Gb jest to bardzo częste. Na evobox IP tego nie ma jaka by prędkość nie była.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale ja tez mam bardzo dobre bo 1000/300 i to „firmowe” bo Netia. Po prostu jest coś nie wąsko zwalone w oprogramowaniu jak przy minimalnym spadku zaczyna gubić progresję obrazu i pokazywać interpolowany.

 

Mozna powiedzieć ze mam warunki „laboratoryjne” bo jestem 2 klientem na cała dzielnice. Nie ma przeciążenia, przeciążenie dzieje się w weekendy i popołudnia, wyglada to jakby serwery PBG albo ISP nie wytrzymywały gdy ludziska wrócą i rzuca się na PBG.

Edytowane przez lj9
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak zawsze PB testuje nas jak beee beee  beeee na swoim ALFA sprzęcie ... apple wypuścił iOS 15 z lekka uwalony - po kilku dniach pojawiły sie poprawki . PB nigdy nie będzie jak apple 😂🍏☀ bo trzeba iść sprzęt do punktu wymienić - niż przyznać sie ze szkoda hajsu na testy - nie abonasy se potestuja , co wylapią klepniemy dalej inzywnierowi , moze naprawi jak nie zepsuje czegos innego LOL nad LOLe rzekłem że śmiechłem 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce pisać aby ktoś nie uznał to za celowe działanie, bo to ma na celu tylko ulepszenie usług, ale w IPTV przy spadku jakości łącza, jest desynchronizacja kanałów na żywo, obraz jest za dźwiękiem. Także w SAT masz „jedynie” linie.

Edytowane przez lj9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jaras1966 napisał:

No szlag mnie zaraz trafi włączam dekoder a tam plansza błąd odczytu, nieobsługiwany format dźwięku i wideo, ale dźwięk jest. To już nie pierwszy raz, czekam już chyba z pięć minut i nic, czy tylko u mnie takie cuda?

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

 

Pomogę jak tylko potrafię, wpisując się w "filozofię" Polsatu:

Czy odłączyłeś zasilanie od dekodera?

😉

Edytowane przez HansKlos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...