Skocz do zawartości

SkyShowtime za granicą


darius010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Toma441 napisał:

Może powstać zaskakująca "hybryda" z całkiem niezłą ofertą. I chyba idziemy w kierunku powolnego, ale jednak skupiania się mniejszych graczy, wokół dużych podmiotów. 

Im bliżej debiutu, tym bardziej sceptyczny jestem.

Peacock jedzie średnio. Na razie to Comcast ma same straty z tą platformą i jak na razie nie zapowiadają nic wielkiego

Do tego Paramount+, który do 2024r chce wydawać 6 miliardów na treści.  Dzisiaj najmniejszy Apple wydaje już ponad 8mld.

A taki tekst od CEO za Variety

Cytat

"Paramount + osiągnął 32,8 miliona subskrybentów do końca 2021 roku, ponieważ kierownictwo firmy mówi inwestorom, że planują wzmocnić rodzącą się usługę przesyłania strumieniowego filmami kinowymi, serialami spinoff i przeróbkami."

to już w ogóle dzięki. Czyli idą drogą Comcast i będą robić głównie rebooty? Blehhhh.... Oczywiście CBS (od jutra Paramount Global) wydaje ogólnie więcej na treści rocznie ale oni mają jeszcze kanały linearne.

I tak to lepiej wygląda jak w przypadku Comcast, bo przynajmniej serial CBS zazwyczaj są lepszej jakości niż NBC i mają do tego przecież jeszcze Showtime. No i produkcje Paramount+ oraz sama platforma lepiej sobie radzi od Peacock.

Z zapowiedzianych seriali, do których podałem linka  - połowę z nich robi jedna osoba Sheridan.

Nie jest dobrze. Oczywiście mają setki seriali od NBC i CBS (ale większość to typowe papki lub procedurale), będzie Sky i Showtime. I kilka od Paramount+, może Peacock.

Jak na taką hybrydę nie wygląda to zbyt kolorowo i jedynie ich biblioteka filmów Paramount oraz Universal może ratować. 

To jest moje zdanie i na razie to danie nie zapowiada się dobrze. Jak będą w Polsce, to posmakuje. Może będę bardziej optymistyczny albo - w ogóle przekreślę.

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Toma441 serwisy Paramount+ i Showtime dalej będą oddzielnie funkcjonować, tylko będzie je można kupić razem.
Na pewno nie zostaną 2-3 duże serwisy. Będzie ich 5-6 i do tego mniejsze.

@spotify dla mnie oferta Sky Showtime wygląda bardzo interesująco. Na równi z Disney+ i HBO Max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop Indywidualna sprawa. Na pewno filmowo bo mają Paramount i Universal. Serialowo już gorzej ;)

Ale na równi z Disney czy HBO - w Polsce raczej nie. Skyshowtime nie ma tak silnych marek, franszczyzn oraz brak im Marvela/DC czyli jakiegoś mocnego Uniwersum.

Według mnie jak już kiedyś pisałem - walkę o tron w Polsce bedzie między Netflix, Disney i HBO (gdzie stawiam na tych dwóch pierwszych bardziej, bo młodzi głównei siedzą w streamingu a Ci dwaj mają najwięcej produkcji dla młodych).

HBO może zyskać, jeśli w ofertę wpadnie Discovery (ma też Sport)  i Player (a Polacy lubią polskie produkcje). Wtedy może nawet Disney i Netflixa pokonać

A SkyShowtime raczej będzie się bił w drugim peletonie z Amazon i Apple i może w tej grupie liderować do czasu aż Amazon i Apple się jeszcze bardziej rozkręcą.

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli konkurencji nie da się pokonać... To trzeba ją...sobie kupić. Ta idea jest jak najbardziej silną w USA. To co dziś wydaje się abstrakcją (np. Netflix + Disney) "jutro" moze być czymś całkiem realnym. Na razie jesteśmy na etapie, że każdy chce mieć swój kawałek tortu i go wypromować, ale w pewnym momencie na talerzu będzie zbyt ciasno. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Teraz każdy wchodzi do jednej piaskownicy ze swoimi zabawkami a w dłuższym czasie, ktoś z niej wypadnie. Będą wygrani i przegrani, gdzie Ci pierwsi będą przejmować tych drugich lub wchodzić w fuzje. 

Ale tak działa to wszędzie i wszystko na rynku. Najpierw rozdrobnienie a później konsolidacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem, że SkyShowtime źle wygląda serialowo jeśli chodzi o ilość. Ale żeby walczyć z Netflixem, Disneyem czy HBO Max mu trochę brakuje. Ma seriale telewizyjne głownie procedurale. Peacock nic specjalnego w planach nie ma. Paramount+ jak widać podchodzi bardzo ostrożnie do streamingu - nawet zachowawczo. Do tego zamiast robić nowe treści, to odgrzewają kotlety (NBC, CBS) Showtime dużo nie produkuje, Sky również. Mają oczywiście marki, seriale a także filmy od dwóch wytwórni ale to moim zdaniem za mało aby walczyć o bycie na szczycie.

Staram się do tego podejść obiektywnie a nie jak bym chciał ;) i co ja bym wybrał.

Widzisz, na jedną platformę psioczę, a Disney+ wiedziałem że powalczy na świecie, niby ze ma same bajki a dla dorosłych dzisiaj większość produkcji to starocie. Ale ma Marvela/SW a to rządzi w kinach (a teraz nagrywa seriale) i wystarczy, że już zaczyna gryźć na świecie po kolanie lidera Netflixa. To że nie podoba mi się strategia NF dzisiaj (pierwszy osobiście dla mnie do odstrzału przy najbliższej okazji), Disney nie jest w sumie w moim zainteresowaniu (bajki, Marvele, nowe SW to nie mój gust), nie oznacza, że nie rozumiem ich fenomenu i dlaczego są popularni/tak rosną.

O Skyshowtime wiemy na ten moment najmniej i byłem pozytywnie nastawiony. A im bliżej debiutu, jestem mniej. I tu nie chodzi tylko o moje preferencje (patrz Disney, NF) ale to z czym i z kim przyjdzie im walczyć.

Tym bardziej, że podajesz głównie seriale proceduralne ale jak widać po NF - klienta nauczył całkiem innego "gatunku" seriali.  Nie ma procedurali w Originals a bije rekordy oglądalności, nawet na miernocie ;)

A w ofercie Disneya przez Fox też jest pełno popularnych seriali proceduralnych i jeszcze do tego dochodzi franszczyzna, znane marki, bajki czy animacje, na których się każdy wychował itd. Tej róźnorodności SkyShowtime nie ma. Dlatego moim zdaniem, w Polsce raczej będzie się poza podium, na którym się znajdą Netflix, Disney oraz HBO MAX

 

PS Skyshowtime ma też jeszcze inne problemy. Wchodzi najpóźniej a im później tym gorzej. Oraz ma dużo licencji na świecie sprzedanych więc jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie, zanim to odzyskają, co sprzedali. I mają najmniejsze doświadczenie w VOD (HBO przynajmniej był na świecie) a z tego wynika, że nie działaja intensywnie a zachowawczo (ilość kasy na treści) oraz trochę jeszcze chaotycznie

Będzie w Polsce, to na pewno sprawdzę ofertę ale nie uważam, że będą najsilniejsi. Netflix stał się u nas modą, HBO znane od lat i przez platformę przestarzałą dużo stracił klientów (nowa platforma może to zmienić) oraz Disney, gdzie młodzież już pali buty w domu aby mieć dostęp do Marvela/SW. Reszta będzie się bić poza podium. A gdy Comcast i Viacom będą dalej tak podchodzić zachowawczo to jeszcze ich Amazon (który teraz już marki kupuje na świecie jak LOTR, serial GI JOE, czy Blade Runner) i rozpędzający Apple wyprzedzą ;) 

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Ale my piszemy o SkyShowtime i wymieniłem z czym na starcie ma problem już ta platforma. A Sky/Showtime w ofercie to tylko właśnie odpowiedź na FX i HULU a gdzie reszta do arsenału Disneya? Skupiłem się głównie na tym, czego brakuje SS do Disneya.

Sky czy Showtime to dla zwykłego Kowalskiego NIEZNANE, bo dla niego zakodowane, że serial był na HBO/Netflix do obejrzenia i z tymi platformami jest kojarzony. Rzucisz tytuł Homeland (wiadomo prawa ma FOX) pierwsza myśl - Netflix. Rzucisz hasłem serial jakiś Sky to HBO, czy Ray Donovan, Californication (Showtime)- starsi powiedzą to serial HBO (bo tam były), młodsi - Netflix. Nikt nie zwraca uwagi, tak samo z Originals Netflix (masowy widz tego nie robi, świadomy tak) czy to ich czy nie - ważne, że jest i widział na Netflix i z nimi kojarzą.

Netflix ma markę zbudowaną jako synonim VOD, HBO ma markę w Polsce i Disney - też mocna marka w Polsce. Reszta jak CBS czy NBC i reszta ich marek poza filmami to w sumie znane przez nielicznych, jak my tutaj.

Osobiście to jasne, że uznaje SkyShowtime wysoko. Szybciej bym wybrał SkyShowtime jak Disneya czy Netflix, a Disneya szybciej jak Netflix. SkyShowtime ze względu na filmy od Paramount, Universal, seriale Showtime i Sky oraz coraz mocniejsze tytuły od Paramount+. Więcej dla mnie treści niż na Disney, który do mnie też trafia mocno przez wytwórnie filmów Searchlight, 20th Century, seriale Hulu i FX . Trzeba zwrócić uwagę, że większość ludzi przez HBO i Netflixa a nawet Amazon/C+ seriale HULU FX SKY I SHOWTIME ma większość ich tytułów obejrzane. A zarówno SS oraz D+ nie zapowiadają w najbliższym czasie jakieś dużej ilości nowych produkcji z tych marek w serialach - jest kilkanaście tytułów (na dzień dzisiejszy może góra 30-40 łącznie dla dorosłego widza - np serial Obcy od Disney+ ) To więcej premier będzie miał Apple do czerwca tego roku ;) (tym bardziej że w różnych gatunkach i rzadko kiedy ma wtopę). Zachowawcze podejście np Paramount+, który chce wydawać do 2024r 6mld na treści powoduje, że dużo więcej treści nie będzie. Dzisiaj Apple wydaje więcej, Amazon jeszcze więcej. W 2024 Apple będzie wydawać dwa razy więcej niż zakłada Paramount+. D+ wydaje głównie na treści dla młodych. Peacock średnio co drugi serial kasuje, bo jest niewypałem. A do tego z zapowiedzi wynika, że się skupiają głównie na nowych wersjach starych kotletów, które w większości przypadków są wtopą niż sukcesem.

Więc SkyShowtime z ilością filmów czy seriali (które nagrywają i zapowiadają), jak również Disney+ (z serialami i filmami w pakiecie STAR) są na 3-4 miesiące dla dorosłego widza a nie na stałe. (dla mnie i tak więcej niż widzę na NF od dwóch trzech lat, bo tam się zamykam w góra 10-15 tytułach :) )Pierwsi zachowawczo podchodzą do streamingu, drudzy się skupili na markach i produkcjach, które docierają głównie do młodych.

Młodzi wezmą Disneya bo wiadomo dlaczego. Rodzice również, bo dzieci i bajki Disneya (chociaż tutaj też mocny może być HBO z bajkami Hanna Barbera czy Looney Tunes ale nie tak mocny jak D). Inni mają Netflixa i zostaną lub zmienią na Disneya/HBO Max. I już się to dzieje, gdy jest zapowiadany HBO MAX i rozważanie w sieci (mocno to widać w komentarzach wszędzie) - czy jako drugi obok Netflixa czy zamiast Netflixa. Zaraz się zacznie rozważanie z Disneyem. A są tacy co mają gdzieś, że wchodzą inni bo są zadowoleni z Netflixa i za 15zł zawsze cos znajdują dla siebie (kwestia kasy, przywiązania, przyzwyczajenia, ilość tytułów itd) Lub znam takich i to nie mało, co czekają na HBOMax oraz Disney+ aby zamienić Netflixa na oba w podobnej cenie i mieć dwie znane marki niż jedną. A przypuszczam że młodzi obok Netflixa, raczej wezmą Disneya.

Rynek się w jakiś sposób już podzieli, a mamy jeszcze Amazon i Apple. I sumie już się podzielił, bo mamy Apple Amazon HBO i Netflix a tylko rządzą dwaj ostatni. HBO przez nową platformę może zyskać co stracił, Netflix może trochę oberwie rykoszetem a jeszcze najbardziej oczekiwana marka wchodzi latem - Disney+. SkyShowtime wejdzie, gdy ludzie się do innych przyzwyczają, zakotwiczą i mało osób będzie chciało jeszcze kolejny albo zmieniać na inny.  Do tego jeszcze mało ludzi o tym wie, że SS wchodzi a gdy ostatnio się pojawiło trochę wiecej o nich newsów, to w sieci niesmak "no już tego za dużo" "po co kolejny" itd.

W dodatku nie mają tak mocnych marek jak konkurencja oraz ilości nowości aby przywiązać do siebie widza, gdzie jest moda głównie na seriale (tu nie chodzi o setki miesięcznie premier ale o kilka. A kilka to oni mają zapowiedziane na cały rok). Filmowiec na pewno sie może zainteresować Univ i Param.

 

Dodam jeszcze jedno - w sieci od dłuższego czasu praktycznie wszyscy wkoło na portalach piszą o Disneyu, HBO i Netflixie. SkyShowtime to temat tabu (raz na jakiś czas cos sie pojawi a po aktywności ludzi pod nimi widać znikome zainteresowanie), więc jak "reklamą", ilością informacji napędzają/wpajają w głowę/powodują zainteresowanie te 3, tym bardziej ludziom będzie ciężko się przekonać do czegoś innego.  Liczbę odsłon też nabijają trzy marki - Netflix (ogólnie), Disney z Marvel/SW i HBO/DC.

 

Więc kończąc wątek i podsumując, co napisałem wcześniej. Disney Netflix i HBO MAX mają największe szansę być najwięksi i wyborem jako stałe VOD w większości przypadków, w zależności od wieku widza i jego gustu. Gdzie stawiam raczej na bicie się o lidera między NF a D a HBO spokojnie zasiądzie na najniższym stopniu podium. Natomiast SkyShowtime (może tylko na poczatku dla ciekawości będzie inaczej) będzie raczej dzielił się z Amazon i Apple - jako dodatkowy od czasu czasu VOD aby obejrzeć co najciekawsze wyszło w danym roku. Lub wcale a co najciekawsze im wyjdzie, to ludzie będą piracic.

I jeszcze ze względu na przejmowanie licencji sportowych, budżet rodziny będzie obciążony o kolejne ponad 30zł na Viaplay, bo ludzie też lubią sport.

Jakiś promil będzie mieć wszystko (kombinować z dzieleniem kont, łamaniem regulaminów itd), część weźmie sobie 2-3 VOD na stałe (głównie między Disney, Netflix, HBO, Viaplay), jakaś część jeszcze od czasu do czasu coś weźmie dodatkowego (tutaj widzę Amazon, Apple, SkyShowtime, przyszłościowo C+)  albo będzie co jakiś czas zmieniać każde aż się znudzi. Reszta będzie piracić aż dyski się będą palić ;)

 

Ja dzisiaj mam pewien pomysł co na stałe, co z doskoku (czyli jak się nazbiera kilka ciekawych/dobrych tytułów aby był sens wziąć) ale dopiero podejmę decyzję jak wszystko posmakuje ;) I kieruje się głównie w stronę jakości a nie ilości. Jak już ktos tu napisał - wole zjeść kilka razy w miesiącu dobry obiad w restauracji niż codziennie McDonalda ;)  Ale to mój wybór.

Ty weźmiesz też co Ci będzie najbardziej odpowiadać.  Ale najpopularniejsze w Polsce - na co się większość Kowalskich rzuci - to H D N.

Widzę to tak. Ty inaczej. I każdy z nas ma prawo do własnego zdania. Zobaczymy za jakiś czas, kto będzie bliżej prawdy ;)

Pzdr

 

Edit 

@Pawop

Zgadzam się ze zostanie serwisów 5-6. Mało tego, nawet o tym już dawno pisałem. Na jednym z portali amerykańskich był artykuł z półtora roku temu, gdzie kilku analityków się wypowiadało na ten temat. Oni stawiali ze w przyszłości w streamingu będzie Big Five - Netflix Disney HBO Apple i Amazon. 
Nie było na tej liście ani Comcast ani Viacom. Do dzisiaj się głowie ale im bardziej patrzę na ich ruchy tym bardziej się do tego przekonuje

Trzeba pamiętać ze Viacom i Comcast są bardzo silni w telewizji linearnej w USA oraz są mocni w swoim biznesie - TV kablowa 

I mają kasę oraz stabilność finansową. I może faktycznie świat pójdzie w streaming ale oni będą ostatnim bastionem na największym rynku mediowym świata w Tv linearnej/kablówej, bo jak widać analitycy nie zaliczają ich do Big Five, wiec zakładają ze im nie wyjdzie w streamingu. 
Z jakiś powodów ich nie zaliczyli a dlaczego to się dowiemy za jakiś czas 

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2022 o 09:05, Pawop napisał:

Starsze filmy są w ofercie różnych serwisów SVOD. Z kolei CDA ma je nielegalnie!

Nie prawda, większość filmów jest niedostępna lub dostępna jako opcja pojedynczego wykupienia. A CDA ma te filmy legalnie, bo w sekcji Premium i o tych filmach pisałem

3 godziny temu, spotify napisał:

Nie napisałem, że SkyShowtime źle wygląda serialowo jeśli chodzi o ilość. Ale żeby walczyć z Netflixem, Disneyem czy HBO Max mu trochę brakuje. Ma seriale telewizyjne głownie procedurale. Peacock nic specjalnego w planach nie ma. Paramount+ jak widać podchodzi bardzo ostrożnie do streamingu - nawet zachowawczo. Do tego zamiast robić nowe treści, to odgrzewają kotlety (NBC, CBS) Showtime dużo nie produkuje, Sky również. Mają oczywiście marki, seriale a także filmy od dwóch wytwórni ale to moim zdaniem za mało aby walczyć o bycie na szczycie.

Staram się do tego podejść obiektywnie a nie jak bym chciał ;) i co ja bym wybrał.

Widzisz, na jedną platformę psioczę, Disney+ wiedziałem że powalczy na świecie, niby ze ma same bajki a dla dorosłych dzisiaj większość produkcji to starocie. Ale ma Marvela/SW a to rządzi w kinach (a teraz nagrywa seriale) i wystarczy, że już zaczyna gryźć na świecie po kolanie lidera Netflixa. To że nie podoba mi się strategia NF dzisiaj (pierwszy osobiście dla mnie do odstrzału przy najbliższej okazji), Disney nie jest w sumie w moim zainteresowaniu (bajki, Marvele, nowe SW to nie mój gust), nie oznacza, że nie rozumiem ich fenomenu i dlaczego są popularni/tak rosną.

O Skyshowtime wiemy na ten moment najmniej i byłem pozytywnie nastawiony. A im bliżej debiutu, jestem mniej. I tu nie chodzi tylko o moje preferencje (patrz Disney, NF) ale to z czym i z kim przyjdzie im walczyć.

Tym bardziej, że podajesz głównie seriale proceduralne ale jak widać po NF - klienta nauczył całkiem innego "gatunku" seriali.  Nie ma procedurali w Originals a bije rekordy oglądalności, nawet na miernocie ;)

A w ofercie Disneya przez Fox też jest pełno popularnych seriali proceduralnych i jeszcze do tego dochodzi franszczyzna, znane marki, bajki czy animacje, na których się każdy wychował itd. Tej róźnorodności SkyShowtime nie ma. Dlatego moim zdaniem, w Polsce raczej będzie się poza podium, na którym się znajdą Netflix, Disney oraz HBO MAX

 

PS Skyshowtime ma też jeszcze inne problemy. Wchodzi najpóźniej a im później tym gorzej. Oraz ma dużo licencji na świecie sprzedanych więc jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie, zanim to odzyskają, co sprzedali. I mają najmniejsze doświadczenie w VOD (HBO przynajmniej był na świecie) a z tego wynika, że nie działaja intensywnie a zachowawczo (ilość kasy na treści) oraz trochę jeszcze chaotycznie

Będzie w Polsce, to na pewno sprawdzę ofertę ale nie uważam, że będą najsilniejsi. Netflix stał się u nas modą, HBO znane od lat i przez platformę przestarzałą dużo stracił klientów (nowa platforma może to zmienić) oraz Disney, gdzie młodzież już pali buty w domu aby mieć dostęp do Marvela/SW. Reszta będzie się bić poza podium. A gdy Comcast i Viacom będą dalej tak podchodzić zachowawczo to jeszcze ich Amazon (który teraz już marki kupuje na świecie jak LOTR, serial GI JOE, czy Blade Runner) i rozpędzający Apple wyprzedzą ;) 

Procedurale, zwłaszcza medyczne i kryminalne to zaległości telewizji sprzed lat gdzie się siadało co tydzień do danego serialu albo oglądało produkcję codziennie, tyle że "jednym okiem". W dobie streamingu one nie mają najmniejszego sensu, bo rządzą mini seriale i seriale fabularne po 6-10 odcinków na sezon. Widz już nie musi i nie oczekuje by w danym odcinku sprawa się zakończyła. On może kontynuować seans. Dlatego też seriale się skróciły i jest ich więcej. Kiedyś te puszczane raz na tydzień trwały 13 odcinków a puszczane 2 odcinki tygodniowo trwały 22-26 odcinków, bo mniej więcej sezon trwał 3 miesiące z okładem (marzec-maj i wrzesien-listopad). Dzisiaj równie dobrze serial może mieć premierę w styczniu (After Life, Ozark) albo w lipcu (Stranger Things)

Edytowane przez bredny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda, większość filmów jest niedostępna lub dostępna jako opcja pojedynczego wykupienia. A CDA ma te filmy legalnie, bo w sekcji Premium i o tych filmach pisałem

Wymień kilka tytułów dla przykładu, bo jeśli masz filmy z dużych wytworni jak Fox czy Universal, to te filmy to są piraty.

@bredny procedurale są bardzo popularne do tej pory. "New Amsterdam", "Good doctor" czy seria Chicago mają bardzo dobrą oglądalność. Sezon w USA trwa od września/października do maja (z przerwą) i wtedy seriale mają zazwyczaj 22 odcinki i są puszczane po jednym. Są też krótsze sezony po 13 odninków

@spotify te 6 mld $ to tylko na produkcje Paramount+, do tego są jeszcze produkcje Paramount Pictures, CBS Studios czy Showtime. Czyli bedzie w granicach 10 mld





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop O tym tez napisałem. Rozpisałem się ale chciałem ująć każdy szczegół i wyjaśnić dlaczego tak uważam ;)

Viacom czyli Paramount Global będzie w 2024 ogólnie wydawał na cały biznes łącznie z TV linearna bez sportu 14,2 mld. Najmniejszy Apple 12.2. Wiec kolejny argument ze idą walczyć z Amazon i Apple. Tu nie chodzi tez o same wydatki ale rodzaj treści. Procedurale, odgrzewane kotlety na nowo to nie produkcje które dzisiaj są w modzie na streaming. To się nadaje do kablówki.

Po ogłoszeniu planów co będą produkować i po zmianie nazwy spadek akcji Viacom był aż 20% 


Tak będzie w Polsce. Na świecie może być różnie i w każdym kraju inaczej 

Dla przykładu u nas jest Netflix i długo nic a w Niemczech i Austrii Amazon wyprzedził NF. I duże są szanse wg analityków przez sport, ze Amazon może wyprzedzić NF w UK. 
 

17 kwietnia w SHOWTIME premiera serialu The First Lady. Serial z udziałem Violi Davis jako Michelle Obamy, Michelle Pfeiffer jako Betty Ford i Gillian Anderson jako Eleanor Roosevelt zagłębia się w życie osobiste i polityczne kobiet.

 

 

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.02.2022 o 19:41, Pawop napisał:

SkyShowime serialowo też dobrze wygląda. Produkcje CBS Studio, Universal TV, Showtime, Sky, Paramount+ czy Peacock. Marki takie jak m.in. CSI, NCIS, FBI, Law & Order, Chicago (Fire, PD, Med) są bardzo popularne na świecie.

Same seriale od Showtime robią w tej ofercie robotę. Do tej pory były w HBO GO i wcześniej w też w Netflix, ale chyba już wszystko usunęli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SkyShowtime, Disney, HBO MAX, Canal+ online. Polsat Box Go, Apple TV, Amazon Prime, Player, TVP GO, Netflix, Sony Bravia Core, DAZN, Viaplay, CDA. Wszystko czy jeszcze coś pominąłem? 😃 Jestem ciekaw, które platformy najbardziej ucierpią na wejściu trzech pierwszych wymienionych. Canal+ będzie mieć chyba trudny czas. Wiadomo nikt nie posiada wszystkiego, ale będzie takie rozdrobnienie, że gdyby naprawdę ktoś chciał mieć wszystko to nie wiem czy 500 złotych starczyłoby :D

Edytowane przez Krzysiek1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Krzysiek1991 napisał:

Wiadomo nikt nie posiada wszystkiego, ale będzie takie rozdrobnienie, że gdyby naprawdę ktoś chciał mieć wszystko to nie wiem czy 500 złotych starczyłoby :D

Tu na forum znajda się fanatycy co będą mieli wszystkie lub większość z tych platform

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ich prawo. I ogólnie bardziej ich rozumiem niż tych którzy walczą przez telefon z konsultantami o kanały "premium" typu Adventure TV, nie wspominając już o erotyce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...