Skocz do zawartości

Konferencja C+


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pakiet Podstawowy + Kino Polska za 3,50 zł. Z programu Złote Plusy kanał już zniknął, ale mam nadzieję że z opcji dodatkowych nie? Nie mam zamiaru podwyższać pakietu o 20 zł tylko dla jednego kanału.

 

Może ktoś w końcu podsumuje, czy nowe pakiety z "+" są innymi pakietami, dostępnymi jedynie dla nowych abonentów (coś jak pakiet Tematyczny tylko dla starych), czy obecnym ich posiadaczom też je zwiększą (po starej cenie)? Bo nie wiem czy szykować się na nowe kanały. W aneksie do umowy mowa była o kanale Kuchnia.tv, a co z pozostałymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lucius, a wiadomo jakie wytwórnie będą w VoD oprócz Paramountu i Dreamworks?

Aha i coś więcej o serialach, jeżeli wiesz.

 

Ja już nic nie mówię :/

Oczywistą oczywistością kolejnymi wytwórniami powinny być: Universal, 20-th Century. Ale ja wciąż nie mogą pojąć dlaczego w wielu kwestiach zachowali na konferencji milczenie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy mógłby mi ktoś to zdanie rozwinąć a jednocześnie mnie oświecić? Ponieważ zajrzałem na szybko do internetu i nie jestem pewien czy to zdanie dobrze interpretuję więc wolę gdy ktoś mi to wyjaśni. Będę wdzięczny :smile:

 

Wszyscy dotychczasowi Abonenci otrzymają do końca roku bezpłatny dostęp do poszerzonych pakietów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nic nie mówię :/

Oczywistą oczywistością kolejnymi wytwórniami powinny być: Universal, 20-th Century. Ale ja wciąż nie mogą pojąć dlaczego w wielu kwestiach zachowali na konferencji milczenie???

Żeby to VoD miało sens, to powinni zaproponować przynajmniej te same wytwórnie co nka (Universal, Fox, WB, Sony, Disney)

Co do milczenia, to Cyfra nigdy nie była wylewna, przeważnie komunikaty o nowych usługach/kanałachy były wydawane już po fakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie sytuacja z tym Multiroom. Czy to oznacza koniec splitterów czy jednak dalej będą one funkcjonować?

Może nie koniec, ale nagle staną się po prostu nielegalne (kolejny aneks do umowy). :roll:

 

Karol, możliwe, że już nie ponieważ będzie to mobilizacja i zachęta by wejść na wyższy pakiet... ale sam nie jestem pewien...

Jeśli tak, to np. kanał Discovery World powinien być kiedyś zachętą przejścia z 40 na 147 zł. :wink:

Z kolei jeśli masz rację, to np. kanały HD mogłyby być dostępne jedynie posiadając pakiet prestiżowy. :crazy:

 

Pytanie, o co chodzi w tym zdaniu?

 

Wszyscy dotychczasowi Abonenci otrzymają do końca roku bezpłatny dostęp do poszerzonych pakietów

To, że nowe pakiety będą dostępne jedynie dla nowych abonentów, a starzy będą mieć dalej stary skład (oprócz tych kanałów wymienionych w ostatnim aneksie, tj. Domo i Kuchnia.tv), tyle że do końca roku będą mieć promocyjnie z "+". Pytanie co potem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta konferencja to CAŁKOWITY ZAWÓD.

 

W obecnych czasach HD staje się standardem. Liczyłem więc na zapowiedzie kanałów HD i nie doczekałem się. Liczyłem także na informacje o poprawie jakości nadawania - np. przez zakupów nowych transponderów. Nie doczekałem się. Liczyłem na informacje o pracach nad oprogramowaniem dekoderów - i nie doczekałem się.

Jak dla mnie - lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie obiecać za dużo, bo można się nieźle przeliczyć. Najlepszy dowód to n-ka, która od startu oferowała w pakiecie TVP Rozrywka. :lol:

Myślę, że przeciętnych abonentów nie interesują techniczne sprawy, tj. zakup transponderów i wymiana oprogramowania w tunerach. O przetasowaniach na satelicie nic przecież nie mówili. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sukcesem jest włączenie nam, wiernym abonentom opcji dodatkowych do pakietów, które już od dawna powinny być bez dodatkowych opłat. Nareszcie Cyfra to zauważyła i włączą nam te kanały do pakietów. A co do nowych kanałów, to przecież nie koniec świata po tej konferencji, czas biegnie dalej i za jakiś czas na pewno pojawią się kolejne nowości takie jak np. nowe kanały zarówno w SD jak i HD... Osobiście jestem zadowolony z postanowień Cyfry+ przedstawionych na dzisiejszej konferencji. Jak na Cyfrę+ to wielki sukces tak jak mówiłem włączenie opcji dodatkowych wreszcie do wszystkich pakietów. Płacić za np. AXN Pack 8 zł, czy 3x Discovery? To był śmiech na sali. Aż do dziś :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...