Skocz do zawartości

Konferencja C+


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Według tematu o PPV, prowadzone są jakieś testy HD (prawdopodobnie do walki Adamek-Kliczko) pod szyldem Cyfry na tp 11.411 - wygląda na to, że nowy transponder to w rzeczywistości tylko współużytkowanie tego 11.411 :) Niewykluczone, że tam rzucą C+ GOL HD i C+ WEEKEND HD. Informacji bym się już raczej nie spodziewał, info przedstawione pokrywa się z zapowiedzią na SK - "szczegóły dotyczące jesiennych ofert w kanałach tematycznych spółki"

 

Albo tak jak z Penthousem/innym kanałem xxx - coś poszło nie tak i nie zdążyli tego dopiąć przed konferencją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Sat Kuriera:

 

We wtorek, 6 września o godz. 11:30 w Warszawie odbędzie się konferencja prasowa spółki CANAL+ Cyfrowy, na której przedstawione zostaną plany tego nadawcy na jesień 2011.

 

Canal+ Cyfrowy to właściciel/operator Cyfry+, więc niezły ubaw z Ciebie :D

 

http://www.canalpluscyfrowy.pl/main

 

Widzi?

 

Chyba, że info z Sat Kuriera jest źle napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopie masz problemy z mysleniem? konferencja programowa Canal+ czyli nowosci na kanalach produkowanych przez Canal Plus Cyfrowy. Prosciej sie juz chyba nie da

 

Chłopek też nie masz za dobrego spojenia półkul ew. problemy z obrażaniem innych, bo interpretacja pierwszego zdania pozostawia wątpliwości. Dopiero drugie zdanie trochę je rozwiewa mówiąc o ofercie - o czym pisałem wcześniej, ale przeczytać nie łaska, bo prościej przykozaczyć:

 

Informacji bym się już raczej nie spodziewał, info przedstawione pokrywa się z zapowiedzią na SK - "szczegóły dotyczące jesiennych ofert w kanałach tematycznych spółki"

 

Albo tak jak z Penthousem/innym kanałem xxx - coś poszło nie tak i nie zdążyli tego dopiąć przed konferencją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie bezpodstawne ?

 

Tu masz komunikat chyba z lipca ( i nikt przecież nie mówi że mieli dziś dołaczyć ale choćby mogli na dzisiejszej konferencji o jesiennych planach sprecyzować termin ich uruchomienia albo też zapowiedzieć że mają również w planach inne kanały...)

 

BOGATSZA OFERTA WEEKENDOWA CANAL+, SPORT W NOWEJ FORMULE:

Od 30 lipca w CANAL+, w soboty i niedziele, obok premier filmowych, pojawią się stałe pasma sportowe. Powstanie także CANAL+ Weekend. Pełną ofertę z rodziny CANAL+ stanowić będą: CANAL+, CANAL+ Film, CANAL+ Sport, CANAL+ GOL oraz CANAL+ Weekend. Do kanałów w wysokiej rozdzielczości: CANAL+ HD, CANAL+ Film HD i CANAL+ Sport HD już jesienią dołączą CANAL+ GOL HD i CANAL+ Weekend HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopie masz problemy z mysleniem? konferencja programowa Canal+ czyli nowosci na kanalach produkowanych przez Canal Plus Cyfrowy. Prosciej sie juz chyba nie da

pytam ciebie ponownie . Podaj linka gdzie jest napisane że ta konferencja będzie tylko o nowościach w.w. kanałów. Bardzo cię proszę zapodaj , poczytamy.

A że była tylko o tym to wiemy teraz po zakończeniu co rozbawiło wielu ludzi. I tak jak ci napisałem wcześniej kibice mieli nadzieje na jakieś info choćby , co i kiedy.

I naprawdę twoje [beep]ienie po 2-8 z United zamiast znikać to widzę że wzrasta co objawia się w kolejnych postach. :jupi:

 

Widzę , że dla ciebie jest nie do przyjęcia fakt , że na konferencji c+ na której było o kanałach z portfolio tegoż c+ można by podać daty uruchomienia wersji HD c+ gol i c+ weekend również będących w posiadaniu canal+ polska.

No to by było nie na temat , jakiż to szok musieliby przeżyć zaproszeni tam goście :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to podaj mi linka ze bedzie o nowych kanalach... byla tylko mowa o uruchomieniu na jesieni, a na to maja czas od 21 wrzesnia do 22 grudnia. Poki co jest jeszcze lato. I nie rozbawiaj mnie jakims 2-8 bo sie tylko tym pograzasz

PS jak dobrze wiesz C+ nigdy nie chwali sie co i kiedy uruchomi do przodu (chodzi mi o dokladna date) jak n i CP. Oni dolaczaja i dopiero pozniej jest info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to podaj mi linka ze bedzie o nowych kanalach... byla tylko mowa o uruchomieniu na jesieni, a na to maja czas od 21 wrzesnia do 22 grudnia. Poki co jest jeszcze lato. I nie rozbawiaj mnie jakims 2-8 bo sie tylko tym pograzasz

PS jak dobrze wiesz C+ nigdy nie chwali sie co i kiedy uruchomi do przodu (chodzi mi o dokladna date) jak n i CP. Oni dolaczaja i dopiero pozniej jest info

Ależ nikt rozsądny i obyty w temacie nie liczył na nowe kanały teraz , chodziło tylko o jakieś info na temat uruchomienia w.w kanałów.

A nadzieje na takie info dawał nawet admin na forum c+ , więc ludzie czekali tylko na info . Zakumaj to w końcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jeden dość podobny teks odnośnie wczorajszej konferencji za media2.pl

 

Jeszcze w tym roku wszystkie kanały paczki Canal+ dostępne będą w wysokiej rozdzielczości. Kiedy nadawca uruchomi Canal+ Gol HD oraz Canal+ Weekend HD?

Pod koniec lipca 2011 roku Canal+ wprowadził zmiany w nazwach kanałów sportowych. Nadawca zdecydował się uruchomił piłkarski kanał Canal+ Gol oraz weekendowe pasmo Canal+ Weekend. To obecnie jedyne kanały z paczki Canal+, które nie są dostępne w jakości HD, na co narzekają abonenci podczas telewizyjnych transmisji.

 

Do tej pory nadawca zapowiadał, że jeszcze jesienią zostaną uruchomione wersje HD nowych stacji "jesienią". Podczas wczorajszego spotkania z dziennikarzami prezes Canal+ Cyfrowy zapowiedziała, że Canal+ Gol HD oraz Canal+ Weekend HD zostaną uruchomione już w październiku 2011 roku. Brak jednak konkretnych terminów.

 

Przypomnijmy, że paczka Canal+ obecnie składa się z pięciu kanałów SD (Canal+, Canal+ Film, Canal+ Sport, Canal+ Gol, Canal+ Weekend), trzech kanałów HD (Canal+ HD, Canal+ Film HD, Canal+ Sport HD), pasma 3D (Canal+ 3D) oraz usługi VOD (Canal+ na życzenie).

 

Więc jednak padły słowa odnośnie wersji HD i to w pazdzierniku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...