Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prime powoli zaczyna walczyć o widza w Polsce. Powtarzam - powoli! 

 

W serwisie pojawił się film polski "Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości". Dzieło nie jest wybitne (8 nominacji i 1 statuetka Węża dla najgorszych filmów w naszym kraju), ale może zwiastuje nam więcej polskich tytułów w przyszłości.

https://www.primevideo.com/detail/0TEOIOPUEGZB5NRISVHF3EG14J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu
Prime powoli zaczyna walczyć o widza w Polsce. Powtarzam - powoli! 
 
W serwisie pojawił się film polski "Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości". Dzieło nie jest wybitne (8 nominacji i 1 statuetka Węża dla najgorszych filmów w naszym kraju), ale może zwiastuje nam więcej polskich tytułów w przyszłości.
https://www.primevideo.com/detail/0TEOIOPUEGZB5NRISVHF3EG14J
Raczej coś tam podpisali z SPI International bo już prawie 50 filmów wjechało od tego dystrubutora, w sumie codziennie coś nowego wpada.




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kingofsouth napisał:

Subskrubując Amazona nikt nie myśli o polskich produkcjach, tylko o orginalnych Amazonowych.

 

 

Masz jakieś dane na ten temat? Netflix spowszedniał i odkąd zwykły widz telewizyjny zainteresował się ich ofertą, wrzucają Vegę, Ranczo i inne polskie hity. Ba, 365 dni święciło triumfy na całym świecie. Jedni oglądają dla tzw. beki, inni po prostu lubią. Zatem choć tego chcesz czy nie, polskie produkcje cieszą się powodzeniem. Najświeższy ranking popularności w Polsce - pierwsze dwa miejsca Prokurator i Kogel Mogel 3. Na przykładzie N można zakładać, że oryginalne produkcje są mniej więcej na równi z polskimi.

Edytowane przez Lukop
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni oglądają dla tzw. beki, inni po prostu lubią. Zatem choć tego chcesz czy nie, polskie produkcje cieszą się powodzeniem.
Cos w tym jest. Amerykanie maja swoje Sharknado , Lavantule i inne bzdety kina B,C. My mamy nikonczace się filmy z cyklu Listy do M i Vege ;)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.02.2021 o 20:34, kingofsouth napisał:

Subskrubując Amazona nikt nie myśli o polskich produkcjach, tylko o orginalnych Amazonowych.

 

 

Zacząłem oglądać  "Opowieści z pętli" :-)

Kolejna propozycja wśród oryginalsów od Amazona ,dla których warto abonować usługę.

-----

Druga połowa 6. sezonu Fear the Walking Dead ma premierę wiosną 2021 roku. W Polsce dzień po premierze w USA na AMC. Po niej na ekranach pojawi się 2. sezon The Walking Dead: Nowy świat. Premiera w Polsce dzień później na Amazon Prime Video

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fear the Walking Dead po 3 sezonie zaczął trochę przunudzać ,  by w pewnym momencie wpaść na tory klimatu lepszych sezonów TWD.

Smaczku dodało nawiązanie do TWD.

Dobrze się to oglądało i w sumie to na razie przeze mnie  najbardziej oczekiwania premiera w najbliższym czasie  i kontynuacja filmowa  kultowego " Księcia w Nowym Jorku,".

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
13 minut temu, Pawop napisał:

Czy załącza się wam HDR?
Na Samsungu odpalał się HDR10+, teraz włączyłem kilka pozycji i HDR brak.

Nie załącza się HDR10+, ale tylko na samsungach z 2020 roku. Ja mam Q80t i nie działa od pewnego czasu. Support Amazona umywa ręce. Na forum Samsunga jest wątek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Teraz jak włączam zawartość HDR to TV jakby chciał się przełączyć, ale coś go blokuje. Jest takie "mignięcie" jasnego ekranu. Wg. mnie wina leży po stronie Amazona, bo żadnej aktualizacji w Samsungu nie było, która miałaby coś skopać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potiwerdzam, 55q77tat również w  apce APV nie załącza się HDR. Wcześniej działało dobrze.

Coś niedobrego dzieje się ostatnio  z tą wersją systemu ( Tizen 5.5) problemy z Iplą, problemy z APV,  na forum samsunga narzekają na Netflixa i jego HDR. Nikt nic nie jest w stanie zrobić Wszyscy umywają ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszystkich tv HDR jest ciemniejszy od materialu SDR.
Nie wazne czy kupicie tv za 2k, czy za 10k.
Polecam przystawke, tam mozna wymusic zmiane hdr na sdr. W TV takiej opcji nie ma.
O czym Ty piszesz? Obraz HDR, jeśli się nie załączy ten tryb, jest ciemniejszy, ale rzadko się tak zdarza i wynika to z błędu aplikacji, tak jak jest z PV na Mi Box S.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawop napisał:
5 godzin temu, blend napisał:
Na wszystkich tv HDR jest ciemniejszy od materialu SDR.
Nie wazne czy kupicie tv za 2k, czy za 10k.
Polecam przystawke, tam mozna wymusic zmiane hdr na sdr. W TV takiej opcji nie ma.

O czym Ty piszesz? Obraz HDR, jeśli się nie załączy ten tryb, jest ciemniejszy, ale rzadko się tak zdarza i wynika to z błędu aplikacji, tak jak jest z PV na Mi Box S.

 

 

Od 7:28

 

Spójrz. Tv obecnie najlepsze na rynku lcd, poza oledami, kosztuja grube siano maja problemy z hdr.

Każdy tv ma problem z hdr, obraz jest ciemniejszy, czy to Samsung, czy Philips, czy Sony.

 

SDR wyglada lepiej i jeżeli ktoś ma opcje wyłączenia HDR to ma lepszy obraz. Ten sam film, ten sam materiał a SDR wyglada lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...