Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety mają być rzadziej ze względu na to, że to są półtoragodzinne "speciale".

Gdzieś czytałem, że następny, kręcony na Madagaskarze ma być w lutym, w innym źródle było "spring" :(.

Szkoda, że trzeba tyle czekać bo po naprawdę fajnym ostatnim odcinku jest ochota na więcej ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie. W maju zeszłego roku zrezygnowałem z subskrypcji tej półrocznej za 2,99 Euro. Teraz z ciekawości włączyłem prime video na tv i pokazała mi się opcja 7 dni próbnych. Skorzystałem i w zakładce moje konto widnieje "Prime Video (2,99 EUR*/miesiąc)". Czyli co, znowu mam pół roku za 2.99 Euro? :) Czy trzeba co miesiąc patrzec czy nie zmieni się na 5.99 ?


Capture.png

Edytowane przez rogigor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz znowu za 2.99 EUR przez pół roku.

Ja zrezygnowałem w sierpniu 2019 i 2 dni temu znowu aktywowałem za 2.99 EUR przez kolejne pół roku (to same konto, ta sama karta) - widocznie minęła wystarczająca przerwa, żeby uznali, że trzeba mnie znowu zachęcać do subskrypcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie @NobelM , @rogigor coś wam napiszę ;)

Też miałem taką samą sytuację 8 miesięcy temu.

Cieszyłem się jak dziecko bo nadal będzie 2,99 EUR to samo pisało co u was pierwszy miesiąc pobrało 2,99 EUR ,ale drugi już pełną opłatę. ?

Nie wszystko złoto co się świeci.

Założyłem trzecie konto i mam spokój z martwieniem się czy w kolejnym miesiącu nie pobierze mi pełnej opłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

4 godziny temu, aro napisał:
Ja mam pierwszą promocje na 6 miesięcy i płaciłem obecnie za drugi miesiąc 2,99 euro


Zgadza się, bo masz pierwsza promocję.
Piszemy o drugie promocji z tej samej karty i konta :)

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się Savage X Fenty Show z Rihanna

Program w 4K HDR z polskimi napisami  do tego muzyczne show : DJ Khaled, Fabolous, Fat Joe.

W końcu jest na czym oko zawiesić ;)

 

 

https://www.primevideo.com/detail/0SC9W2V1AGIE2JMZO744SJJK45/ref=atv_tv_hom_c_I4XQfs_3_31

 

 

20200110-193252.jpg

 

20200110-193237.jpg

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/4/2020 at 11:28 PM, rogigor said:

Hej, mam pytanie. W maju zeszłego roku zrezygnowałem z subskrypcji tej półrocznej za 2,99 Euro. Teraz z ciekawości włączyłem prime video na tv i pokazała mi się opcja 7 dni próbnych. Skorzystałem i w zakładce moje konto widnieje "Prime Video (2,99 EUR*/miesiąc)". Czyli co, znowu mam pół roku za 2.99 Euro? :) Czy trzeba co miesiąc patrzec czy nie zmieni się na 5.99 ?


Capture.png

A jednak pobrali 5.99 euro.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...