Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem długo i przeleciałem wszystkie możliwe ustawienia w tym smart tv. Nie ma możliwości zmiany ścieżki audio ani zmiany języka napisów. Można tylko włączyć lub wyłączyć napisy polskie oraz zmienić ich wygląd. Żadnych innych opcji nie ma. Chyba, że jestem ślepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w dany film/serial i masz na górze zakładki omówienie coś tam i napisy oraz dzwięk, wchodzisz w napisy zjeżdzasz w dół i zaznaczasz polski to samo z dźwiękiem zaznaczasz i naciskasz ok, dopiero później włączasz dany film/serial, nie jestem teraz w domu bo bym Ci obrazkowo pokazał default_wink.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bluraye to oczywiście fajne hobby, ale w polskich sklepach dostępne jest 1/10 tego co w serwisach VOD, jeśli nie gorzej, więc w dzisiejszych czasach to zabawa trochę jak z vinylami, mimo, że technologia zdecydowanie nowsza.

iTunes ma bardzo fajną kolekcję materiałów w 4K, oczywiście za odpowiednią cenę. Bitrate 1/3 bluraya, ale nawet wypatrywacze pikseli nie widzą za bardzo różnicy :).

https://www.youtube.com/watch?v=WbKCZpQN72c&feature=youtu.be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, GrubyBubu napisał:

Jeżeli chodzi o koncert Rammstein to na Blu jest też w 1080p, a będę w domu to sprawdzę bo może ma też 7.1 na Amazonie

 

Umek

Wyłączając filmy Disney'a zapomniałeś dodać ;)

 

Disney to jakościowy syf.Tego prędko nie zmienią.Mając podejście jak polskie HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to wychodzi że różne urządzenia pokazują inaczej, u mnie te ogryzkowe hity z trudem 12 trzymają gdzie Disney ma średnią 20+, Netflix to się akurat tych 15 trzyma w miarę sztywno, Amazon trochę lepiej ale dużej różnicy nie ma, skoro masz inne źródło pomiarów to się podziel informacjami, chętnie z czystej ciekawości sprawdzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...dokładniej bo na AppleTv?, czyli są to najdokładniejsze według Ciebie pomiary i reszta to już bajki :), żadna to nowość że apki na różne platformy dają różne wyniki, niekiedy wynika to z pewnych ograniczeń jak w przypadku braku Atmosa na FireTv, no ale skoro jabłko jest najmojsze we wszystkim to kończę temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, GrubyBubu napisał:

Oj chyba nie widziałeś Disney+, obecnie ten serwis stoi na najwyższym poziomie jeżeli chodzi o cyferki, zresztą "na oko" też wygląda to rewelacyjnie 4k jak i HD

Tak...wlaśnie czytam co piszą wszędzie...a najwyżej jeśli o stream chodzi jest Apple Tv+ potem Netflix.Jak już pisano podczas See nawet do 41 Mbps dobija..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty w ogóle masz jakiś kontakt z bazą?, bo bredzić zaczynasz, w czym są niby najlepsi?, chyba tylko w dojeniu jeleni z kasy, twierdzisz że ktoś komuś coś płaci za przesył, widicznie tak zależy ogryzkowi na dostępie do swoich ekskluzywnych treści na innych urządzeniach, a wybitnie im ten twór nie pyknął więc raczej powinni inną taktykę obrać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, GrubyBubu napisał:

Chyba coś idzie z tym serwisem do przodu, zaczął regularnie przychodzić newsletter, wkrótce pewnie 2 nowe filmy original "One child nation" i "Brittany runs a maraton", obejrzałem 4 odcinki "The feed" dosyć ciekawy, przypomina jeden z odcinków Black Mirror, w sumie mogli zrobić jeden film z tego bo chwilami się ciągnie

 

https://www.primevideo.com/region/eu/detail/0Q7JWTW0K5RGQKER8PIPE53CXK/

 

https://www.primevideo.com/region/eu/detail/0GZ2LE5BY2CRP61ER2IEOTWHEG/

Szkoda, że te filmowe nowości jednak z opóźnieniem w stosunku do innych krajów. Ciekawe czy tak samo będzie z "The Report" i "The Aeronauts".

Edytowane przez Conan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...