Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lukimann

@leonk1974 moja żona też nie nie korzysta z Amazona właśnie z tego względu, że są napisy.Jak już ją coś zainteresuje to zonk- napisy.

Natomiast mi to nie przeszkadza.

Tu się z Tobą zgodzę, serwis jak się bierze za tłumaczenie to mógłby to zrobić porządniej. No , ale pewnie cena za subskrypcję,  już by nie była tak atrakcyjna.

I tak dobrze, że jest jakiś ukłon w kierunku klientów z Polski.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od biedy też obejrzę z napisami,ale mi to nie odpowiada. Jak można poważnie traktować serwis skoro o lektora w ostatnim odcinku The Purge użytkownicy proszą się od paru miesięcy.Niech to będzie u 40 zł tylko niech zaczną Polskę traktować poważnie. Albo wchodzimy do Polski albo nie. Krótka piłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis nie wszedł do Polski, ale jest spolszczony i większość pozycji jest po polsku, hmmm... W takim razie, co będzie wyznacznikiem wejścia do Polski?
Filmy starsze w takich serwisach nie są na wyłączność, stad sporo tytułów jest nawet w trzech serwisach. Co do jakości HBO Go już pisałem i nie będe się powtarzał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
23 minuty temu, Pawop napisał:
Serwis nie wszedł do Polski, ale jest spolszczony i większość pozycji jest po polsku, hmmm... W takim razie, co będzie wyznacznikiem wejścia do Polski?

Jak będziesz mógł zamówić paczkę w Amazonie Polska.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kingofsouth napisał:

Nie ma (oficjalnie), ale jest w naszych domach. Kropka

Tak samo jak Netflix początkowo był dostępny w Polsce, ale dopiero po 9 miesiącach wszedł oficjalnie do Polski.

 

Amazon najwidoczniej cały czas bada rynek i może dla nich to nie jest takie hop siup z pełnym wejściem tej usługi nad Wisłę. Prędzej czy później się pojawią. Na minus u nich jest to, że oryginalnych treści nie można oglądać po polsku poza Polską. Nie mogłem też korzystać z Prime Video w Polsce mając Prime'a wykupionego na swoim brytyjskim koncie Amazona. Mało elastyczne i zachęcające. A bawić się w VPN-y i oddzielną subskrypcję nie zamierzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pawop napisał:

Serwis nie wszedł do Polski, ale jest spolszczony i większość pozycji jest po polsku, hmmm... W takim razie, co będzie wyznacznikiem wejścia do Polski?

Przeświadczenie że większość pozycji jest spolszczonych jest mylne, w rzeczywistości sporo tytułów nie posiada polskiej wersji. Mało kto jest zainteresowany indyjskimi produkcjami dlatego nie są one promowane w serwisie, mimo że stanowią znaczą część bazy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Wracając do narzekań na APV, to jest jedna rzecz co mnie najbardziej w tej aplikacji przeszkadza i drażni od 12 miesięcy. Jest nim interfejs, który jest niczym z epoki kamienia łupanego.  :/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2019 o 21:45, Emil.1603 napisał:

 

 

Na minus u nich jest to, że oryginalnych treści nie można oglądać po polsku poza Polską.

No tu się nie zgodzę, kilka dni temu założyłem konto z polskiego IP, i śmigają mi oryginalsy z napisami PL w Irlandii bez używania VPN.

Właśnie kończę 1 sezon The Grand Tour.

 

Sam VPN to żaden problem jednak nie na Smart TV i nie w domu gdzie router obsługuje chyba ze 6 sprzętów i już na pewno nie przy necie 320 M/bs.

Zakładając VPN na rotuera z tych 320 zostało by mi może z 60, nie mówiąc już o ilości GB które u mnie się połyka w tydzień.

 

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ty twierdzisz, ze za granicą ci nie pójdzie originals po polsku, a ja ci mówię że grają jak tralala.

A, że konto pewnie trzeba zarejestrować na polskim IP to cóż życie.

A co do całości tej usługi to fakt jest na razie 5 długości za Netflixem, przebija go tylko w funkcjonalności przewijania materiału bo to co oferuje Netflix w tej dziedzinie to żenada.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...