Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 
Niepoważni by byli gdyby pobierali pełna opłatę za wybrakowany towar. A tak mamy 50% zniżkę co jest myslę uczciwą ceną. Za ok 13 zł można przez miesiąc nadrobić jakieś zaległości a potem wyłączyć.
50% masz tylko przez pół roku.
Są niepoważni, ponieważ nie potrafią od razu dodać sezonu serialu z pełnym spolszczeniem, jakby to była jakaś wielka filozofia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Masz racje, ze jest tylko przez pol roku, ale na dwóch kartach można mieć 12 miesięcy + kolejne 6 miesięcy o czym rano pisałem. :D

Głównie jest problem na produkcjach zewnętrznych nie ich. Oryginalne produkcje są w miarę porządnie traktowane. 

Co nie zmienia faktu , ze czasem to komicznie wygląda jak wrzucają przetłumaczony np: 3.4.5 odcinek danego serialu a zapominają , ze jest coś takiego jak 1 odcinek. 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Pawop napisał:

50% masz tylko przez pół roku.

 

Pisałem o tym już wcześniej na podstawie swojego konta w APV: obniżona cena jest cały czas, nawet jak zrezygnujesz po pół roku i po miesiącu znów aktywujesz usługę to masz nadal 50% ceny. Tak było jeszcze w grudniu. Może w marcu znów aktywuję na 1 miesiąc to znów to sprawdzę na sobie.

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
22 minuty temu, Pawop napisał:

@Rasheed, miałem pół roku, potem 2-3 miesiące przerwy, wznowiłem i drugiego miesiąca pobrało pęłną kwotę

Po tym czasie miałeś okres próbny? Bo ja po pół roku wróciłem i dostałem okres 7 dniowy próbny a potem 6 miesięcy za 2.99.

Nawet e-mail dostałem z takimi warunkami.

Tak na marginesie jeszcze 2 miesiące temu jak z ciekawości przełączyłem konto i gdybym wtedy chciał kontynuować to miałem z automatu 5,99 bez okresu próbnego.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kingofsouth napisał:

gdybym wtedy chciał kontynuować to miałem z automatu 5,99 bez okresu próbnego.

 

U mnie też na koncie była taka informacja, że gdy aktywuje to w cenie 5,99 ale gdy aktywowałem to pobrało mi 2,99.

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Z tego wychodzi, że po dłuższej przerwie zostałem potraktowany jako nowy użytkownik usługi.  :D

Dam wam znać. Jak to będzie wyglądało.  Trzecia karta już czeka. ;)

Edit:

@Rasheed ,napisałem do nich e-mail i ma być tak jak aktywowałem konto.

Po okresie próbnym opłata 2,99 EUR (6 miesięcy)   :D

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 

19 minut temu, swordfish napisał:

Nowy e-mail i nowa karta za każdym razem?

Ten sam e-mail i ta sama karta co podałem jak zakładałem konto 4 marca 2018. Skończyłem subskrypcję 4 sierpnia 2018.

Teraz wróciłem do tego samego konta i dalej jest promocja oczywiście z 7 dniowym okresem próbnym. :D

Mam e-maile od Amazona więc , czego się tu obawiać. Nic tylko korzystać.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Seriale : "Hanna" marzec,  "Jack Ryan" , " The Expanse" , "Homecoming" , "Electric Dreams".

Nie wiem jak ten serial "The Widow" to muszę sprawdzić , czy warto.  :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A także "Man in the High Castle", nagrodzone Złotymi Globami i masą innych nagród "The Marvelous Mrs. Maisel" i oczywiście "Grand Tour".

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co trolujesz i marnujesz ludziom czas, skoro wyżej pytałeś o seriale? To kosztuje 3 euro, a oglądania jest więcej niż przez rok w Canal+ Seriale ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz o filmy i seriale, dostajesz w 5 minut 10 różnych tytułow i stwierdzasz, że to seriale to jednak dziękujesz - no tak, logika Arkona, poczekasz na premierę z reklamami w Foxie i wtedy pochwalisz ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, obiektywne porównanie dwóch podobnych rzeczy to oczywście krytyka i "obsesja".

A jakość Twoich treści na forum jest tak wysoka, że masz tyle reputacji co inni przy o połowie mniejszej ilości postów :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@umek za tą miesięczna cene bez umowy odpowiadająca małej pizzy jeszcze powinni ze trzy ligi piłkarskie dawać żeby podnieść wystarczająco "prestiż" dla niektórych :D.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...