Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Nalicza ci już 5,99 EUR.

Sprawdzałem to zawieszone konto i tam  dokładnie jest napisane , że promocja jest 6 miesięcy. 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Promocja jest jak chcesz nowe konto.

Sam z niej teraz skorzystałem.

Przy kontynuacji zapłacisz za siodmy miesiąc 5,99 EUR.

Wchodząc na stare konto jak chciałbym dalej z niego korzystać mam informacje , że opłata jest 5,99 EUR. 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie serialowa jesień w Amazonie zapowiada się dużo ciekawiej niż w HBO i Netflixie. "Forever", "The Romanoffs", "Homecoming", "Deutschland 86", do tego nowe sezony "Człowieka z wysokiego zamku" i  "The Marvelous Mrs. Maisel". Być może nie wszystko się uda, ale wątpię, żeby konkurencja to przebiła.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z "The Romanoffs"oraz "Homecoming" jest taki że napisy dopiero będą w 2019 roku..."Deutschland 86" jest już od ponad roku w serwisie i od kilku miesięcy z polskimi napisami, na "Lodge 49" nie ma chyba co liczyć w najbliższym czasie, bo ani tłumaczenia ani spolszczonej karty brak, ale za to 3 sezony "12 Małp" dostały spolszczenie strony oraz napisy jak też 5 sezonów "Bates Motel" więc zapewne trafią niebawem do oferty, poza tym jestem ciekaw czy "King Lear" trafi również do nas 28 września, póki co nigdzie nie ma żadnych zwiatunów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porażka. Myślałem, że chociaż do najgłośniejszych tytułów będą dodawać napisy w dniu premiery, ale teraz wchodząc w karty tych seriali rzeczywiście widzę informację o napisach w 2019 roku.

 

"Deutschland 86" to kontynuacja ""Deutschland 83". Premiera będzie 19 października na niemieckim Amazonie, który przejął produkcję od RTL. Zakładam, że później trafi również do nas.

 

"King Lear" pojawi się 28 września w USA i Niemczech. Nie ma go w zapowiedziach serwisu dla takich krajów jak Hiszpania czy Włochy, więc Polska pewnie też nie jest uwzględniana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Po anulowaniu, jak wrócisz do tego samego konta to będziesz płacił 5,99 EUR.

Założysz nowe konto to będzie opłata 2,99 EUR, oczywiście jeśli nadal będzie taka promocja.

Tak na marginesie, to wykupując subskrypcję na 6 miesięcy w tak niskiej cenie, opłaca ci się rezygnować po miesiącu?

To jaki jest sens jej kupna? :P

Dodam, że 7 dni masz za darmo.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Serial "Tom Clancy's Jack Ryan" rewelacja. Polecam ci go obejrzeć.

Mam nadzieje, że Amazon zacznie dodawać lektora do swoich "Oryginal" produkcji.

Same napisy to już za mało.

Czekam na lektora do serialu "The Tick" (Kleszcz), może kiedyś się doczekam. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość kingofsouth

NFL w APV. 

Czwartkowe mecze :D

2018-09-27_225719.jpg

 

Pierwsza transmisja dzisiaj w nocy.

 

2018-09-27_225812.jpg

 

Edytowane przez kingofsouth
Drobna korekta na bazie zgłoszenia użytkownika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po anulowaniu wystarczy zmienić metodę płatności i od nowa mamy 7 dni za darmo i 6 miesięcy za 2.99. Ciekawe dlaczego nie mogą dodawać lektora i napisów do "The Purge" z tygodniowym opóźnieniem jak to ma miejsce w rzeczywistości i trzeba kombinować żeby sobie przez VPN oglądać, dziwna polityka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po anulowaniu wystarczy zmienić metodę płatności i od nowa mamy 7 dni za darmo i 6 miesięcy za 2.99. Ciekawe dlaczego nie mogą dodawać lektora i napisów do "The Purge" z tygodniowym opóźnieniem jak to ma miejsce w rzeczywistości i trzeba kombinować żeby sobie przez VPN oglądać, dziwna polityka

Tzn.jak zmienić metodę płatności?Przecież tam tylko kartą można płacić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy rzeczywiście musi być nowa tego na 100% nie wiem, w moim przypadku zrezygnowałem z subskrypcji bo przegapiłem moment i zabrało mi już 5.99, więc po zakończeniu miałem ponowne info że 7 dni gratis i 2.99 przez pierwsze 6 miesięcy, a że to akurat się zbiegło z datą wygaśnięcia poprzedniej karty której używałem więc byłem zmuszony dodać nową. Być może i na starej też by poszło.

Zdjęcia

Edytowane przez kudelek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...