Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jedni patrzą na cenę, inni na 4K :D

 

Co z tego, że serwis jest tani, gdy masa materiałów nie ma polskiego lektora. Nawet tych promowanych. Nie każdy lubi skupiać się na napisach. Od razu widać, że Prime Video to tylko dodatek. I daleko mu pod tym względem daleko im do Netflixa czy Maxa. W Disney+ też loteria z polskim lektorem. Ja od pełnowartościowego serwisu sVOD w Polsce, oczekuję jednak więcej polskości. Inaczej sprawia to wrażenie serwisu niedopracowanego na dany rynek.

 

 

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Woocash napisał(a):

To nie Amazon Prime jest tani tylko inne serwisy są strasznie drogie (jak na nasze zarobki) Dlatego mamy efekt taniej ceny.

Co Ty za głupoty piszesz? Usługi streamingowe w Polsce są jednymi z najtańszych w Europie, a ich ceny nie rosną równomiernie z poziomem wynagrodzeń. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko u nich jednak słabo jest z tym 4K.. często piszą że 4K + HDR a okazuje się że to tylko HD.. 

 

22 minuty temu, k05 napisał(a):

Co Ty za głupoty piszesz? Usługi streamingowe w Polsce są jednymi z najtańszych w Europie, a ich ceny nie rosną równomiernie z poziomem wynagrodzeń. 

Mamy najtaniej a i tak większość kombinuje aby z Turcji.. Argenty.. jakkolwiek ale jeszcze taniej ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, escapers napisał(a):

Tylko u nich jednak słabo jest z tym 4K.. często piszą że 4K + HDR a okazuje się że to tylko HD..

Zgadza się - mają problem w tym aspekcie z materiałem na licencji

27 minut temu, swordfish napisał(a):

Przypomnijcie, gdzie można uzyskać 4K? Wydaje mi się, że 4K jest do osiągnięcia na wybranych sprzętach

Na pewno 4k jest na tizenie i chromecast 4k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, swordfish said:

Czy na Windowsie na PC da się w jakimś Edge'u uzyskać 4K?

Nawet przy aktywnym kodeku H.265 nie ma 4K w Edge. Za to jest solidne HD.

6 hours ago, muza_tv said:

Jedni patrzą na cenę, inni na 4K :D

 

Co z tego, że serwis jest tani, gdy masa materiałów nie ma polskiego lektora. Nawet tych promowanych. Nie każdy lubi skupiać się na napisach. Od razu widać, że Prime Video to tylko dodatek. I daleko mu pod tym względem daleko im do Netflixa czy Maxa. W Disney+ też loteria z polskim lektorem. Ja od pełnowartościowego serwisu sVOD w Polsce, oczekuję jednak więcej polskości. Inaczej sprawia to wrażenie serwisu niedopracowanego na dany rynek.

Z tym się zgadzam. Bywa, że z czasem uzupełniają o lektora, ale są braki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, escapers napisał(a):

Mamy najtaniej a i tak większość kombinuje aby z Turcji.. Argenty.. jakkolwiek ale jeszcze taniej ;) 

"Januszerka" pełną gębą. I jeszcze się tym chwalą. 🤣😂 Dlatego kibicuje platformom streamingowym, aby sukcesywnie wprowadzały ograniczenia w współdzieleniu kont. 

Tym bardziej, że w stramingu nie ma zobowiązań długoterminowych. Zrezygnować można zawsze, a nie płacić przez 2 lata non stop. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, swordfish napisał(a):

Przypomnijcie, gdzie można uzyskać 4K? Wydaje mi się, że 4K jest do osiągnięcia na wybranych sprzętach i Apple nie należy do faworytów u nich.

Źle ci się wydaje.

9 godzin temu, Tadekb napisał(a):

W PV z 4k to nie ma znaczenia sprzęt...jeśli coś jest w HD mimo iż piszą że jest 4K to nie ma tego 4K na żądnym sprzęcie.Sprawdzam od Apple TV przez Web OS po Android TV...

Dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno Netflix ma więcej pozycji 4 K niż sam Disney? Ja wiem, że upflix nie pokazuje wszystkich, ale chyba Disney i Amazon oraz Max mają więcej 4K niż Netflix, a na pewno większą bibliotekę. 
Netflix ma większą bibliotekę niż Max, PV i D+ razem wzięte, podobnie jest z 4K. Oczywiście chodzi o produkcje w abonamencie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Amazon Prime Video pojawił się "Twin Peaks" z 2017 roku, który niedawno zniknął z SkyShowtime. Póki co tylko z lektorem. 

Niestety, sezony z początku lat 90., które też ostatnio zniknęły z SkyShowtime na próżno szukać w jakimkolwiek serwisie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...