Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Woocash napisał:
Potwierdzam em@ile zaczynają wpadać do skrzynek też dostałem 49,- na rok, czyli nic się nie zmienia. Chyba najlepsza cena miesięczna za dostęp do treści 4K z HDR i ilość materiałów.
Teraz widać ładnie jak przepłacamy za niektóre serwisy sVOD.  

Nie przepłacamy, tylko tu jest bardzo niska cena. PV jest tylko dodatkiem do programu Prime

Godzinę temu, 2PaC napisał:
a jednocześnie zdumiony ta sytuacją...

Z jakiego powodu? 49 to wbrew temu co niektórzy piszą, nie była cena promocyjna

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop - Allegro już podnosi ceny - za 11 dni Smart na rok będzie droższy o 10 zł, a limity darmowej dostawy też pójdą w górę (od 45 zł w przypadku punktów odbioru, a od 65 zł w przypadku przesyłek kurierskich). Nie wiadomo, co zrobi Amazon - z jednej strony też może zrobić podwyżki (ze względu na ogólną sytuację gospodarczą), a z drugiej może ich nie wprowadzić (tak jak swego czasu w krajach Europy Zachodniej) i wykorzystać powstałą w ten sposób przewagę konkurencyjną nad Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.11.2022 o 14:08, Woocash napisał:

Teraz widać ładnie jak przepłacamy za niektóre serwisy sVOD.  

Nic nie przepłacasz. Inne serwisy na samym VOD muszą po prostu zarobić. Amazon nie musi i nie zarabia bo Prime Video to jest po prostu loss leader. Cały prime ma napędzić korzystanie z innych ich usług. Przede wszystkim ze sklepu internetowego i bezpośredniej sprzedaży przez amazon, jak i prowizji od pośredników. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz maila nie dostałem (faktycznie nie miałem zaznaczonego pewnego pola), ale 49 PLN dziś pobrane z konta i w panelu Prime jako nowy termin ważności widnieje 11 listopada 2023.

Podsumowując - płatność za członkostwo Amazon Prime za kolejny roczny okres rozliczeniowy jest pobierana automatycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku zdziwienie nie dotyczyło ceny (bo wiem, że to na razie cena stała), a kwestii automatyzmu ściągania opłat (czyt. o to, czy nie musiałbym dokonywać dodatkowych klików w celu przedłużenia).
Jest to płatność cykliczna, nie ważne czy miesięczna czy roczna. Pobierają dopóki nie zrezygnujesz, wszędzie tak jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...