Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podoba mi się zakładka "filmy z lat 90.", gdzie można znaleźć perełki z 2002 roku: "Dwie wieże", "Niewierna" czy "Zemsta" Andrzeja Wajdy. Nawet jest tytuł z 2020 roku.

Pojawiły się dwie tegoroczne nowości kinowe z pominięciem telewizji kodowanych - "Moonfall" i "Dog". "Moonfall" to głupotka s-f, ale "Dog" z elementami dramatu ujdzie i można nawet uronić jedną łekę. "Moonfall" spokojnie może kandydować do Złotych Malin. "Dog" sprawdza się jako niedzielne kino familijne do kotleta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się dwie tegoroczne nowości kinowe z pominięciem telewizji kodowanych - "Moonfall" i "Dog"

Już od dawna nie jest tak, że filmy najpierw lądują w TV kodowanych. Teraz platformy SVOD i TV kodowane, jak to nazwałeś, to oferty abonamentowe i są traktowane na równi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 2 lata temu czy nawet rok temu nie było to takie oczywiste. Aby mieć dostęp do nowości kinowych brało się pakiet kanałów C+ i HBO. Teraz należy korzystać z Prime Video, który był krytykowany, że tam są tylko starocie i powtórki.

Premiery cotygodniowe "Pierścieni władzy" jest doskonałym posunięciem. Pozwoli emocjonować i komentować serial na bieżąco przez najbliższe dwa miesiące, zamiast tylko dwóch tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 2 lata temu czy nawet rok temu nie było to takie oczywiste. Aby mieć dostęp do nowości kinowych brało się pakiet kanałów C+ i HBO. Teraz należy korzystać z Prime Video, który był krytykowany, że tam są tylko starocie i powtórki.

Nie do końca. Ponad pięć lat temu Showmax przejął premiery KŚ i to właśnie wtedy był początek końca porządku jaki znaliśmy.
Teraz nowości kinowe oprócz kanałów premium są w Netflixie, PV, D+, a to nie koniec.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Amazon poinformował, że wprowadzony w piątek serial będący prequelem "Władcy pierścieni" w ciągu pierwszego dnia obejrzało ponad 25 mln widzów na całym świecie. To rekordowe otwarcie w dziejach platformy Prime Video."

https://www.press.pl/tresc/72591,ponad-25-mln-widzow-serialu-_wladca-pierscieni_-pierwszego-dnia-na-amazon-prime-video

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.09.2022 o 02:20, Pawop napisał:

Jeżeli nie można tego znaleźć w miarę szybko jak w innych aplikacjach, to potwierdza to co piszę, że jest to niedopracowane.

O tym właśnie pisałem. Starszy wygląd aplikacji bardziej mi pasował, bo może mniej nowoczesny, ale jak dla mnie był znacznie bardziej przejrzysty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, czerstwy napisał:

Odpaliłem First Love a tu ani naszej fonii ani napisów. Szkoda film powinien być dość ciekawy.

Oceny ma dosyć niskie, ale dla młodych lasek może być rozczarowanie brak j.polskiego. W głównej roli gwiazdor z cyklu filmowego "After". Muszą męczyć się z j.angielskim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2022 o 16:31, czerstwy napisał:

Ja akurat już od dawna  nie zwracam uwagi na oceny patrząc na Diune czy np Batmana i ich oceny. A że film mi wyskakiwał juz kilka razy to chciałem sprawdzić.

Ale chyba niedawno pisałeś, że nie trawisz kina science-fiction, i wszelkich historyjek typu fantasy. 🤔🤨😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo jest przy jednym z polskich filmów, który będzie miał premierę w kinach w połowie września. Filmweb jeszcze nie odblokował głosowania, bo film nie miał jeszcze premiery, a w komentarzach już pojawiają się teksty czemu serwis nie odblokuje oceniania już teraz, bo wiadomo bez oglądania, że film będzie kiepski, a tym samym można z góry dać 1. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, escapers napisał:

O qrcze, czyli nie obejrzymy 7 sezonu? :(

Czekałem też na  7 sezon. Nieładnie.

4 minuty temu, mingo napisał:

Kolejna platforma? 

Dla może paru filmów/ seriali będzie tworzony nowy serwis.

Za duże robi  się rozdrobnienie wśród takich usług.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...